Фима Собак• 29 апреля 2025
Скільки у вас трудового стажу і скільки вам років?
Чи є ще такі, в кого його немає, як у мене. Дивлюся, що всі навколо хвилюються за пенсії, рахують стаж. Мені зараз 38 років, офіційного стажу лише 7 років. Багато років працювала без оформлення, тому що іншої роботи не було на той час
Трусиковед• 29 апреля 2025
Ответ дляКраїна мрій
Згодна. В мами сестра працює в пенсійному в іншій області, допомогла їй довідки вибрати вірні, порахувала пенсію - одне вийшло. В нашому місті пішла документи подавати - пенсій вийшла в два рази менша. Пішла туди шукати правди - суки реготіли в обличчя і пропонували йти судитись, як щось не влаштовує. Пенсія мінімалка. Хоча останні два роки перед пенсією на маму всі доплати писали, щоб пенсія вийшла більшою, вона потім дівчатам віддавала просто готівкою.
А в батька загубили два роки шахтарського стажу, в трудовій була нечітка печатка, а відновити довідку було немождливо через те, що навіть вже містечка того не існує, не те, що шахти.
У меня мама так когда подавала ей швыряли доки обратно, наняли юриста и с его помощью все оформили, не понимаю в пенсионном, толи просто стервы, толи совсем не шарят как и что оформляется
Біле пальто• 29 апреля 2025
Ответ дляФима Собак
Ви знаєте, я теж пахала як коняка, цілодобово, але без стажу
А ким працювали?
Дама с собачкой• 29 апреля 2025
Ответ дляФима Собак
так було пахати зі стажем. Ах да, то ж би тоді податки вираховували, в конверті більше подобалось, правда, авторе?
Дама с собачкой• 29 апреля 2025
Ответ дляФима Собак
У мене вибору не було тоді, на жаль
вибір завжди є, було би бажання його зробити
Може ще третю?• 29 апреля 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Нет. Есть трудовой стаж - это когда вы работали, учились, числились на рабочем месте будучи в декрете. А есть страховой - это когда из вашей зп в соц страх делались отчисления. На пенсию влияет только страховой. Т е декреты и учёба- не считаются
Так что мне нет смысла подтверждать диплом, у меня пенсиннный не признает , ошибка в имени?
Че я тогда 9а ауд платить буду и адвокату если Года технаря на размер пенсии не пвлияет?,
Ленивица-красавица• 29 апреля 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
У всіх є. Гугл - портал пенсійного фонду-вхід за id. Gov.ua- фізична особа, обираєте свій банк, і через банк потрапите в свій кабінет
сайт ліг від нашестя порадниць
Говорю-балакаю• 29 апреля 2025
Ответ дляГуби до вух
На розмір пенсії впливає страховий, а для виходу на пенсію впливає трудовий і вік.
И подтвержденный стаж, заработанный до 2004 года, добавляется как страховой.
Ленивица-красавица• 29 апреля 2025
Ответ дляДама с собачкой
наче з тим конвертом прям мільйони, такі ж копійки, а роботу ще фіг знайдеш
успокойте_Меня• 29 апреля 2025
Ответ дляКуплю орехи
До 01.01.2004 йде
человек уже понял свою вину..расскаялсо!))
Може ще третю?• 29 апреля 2025
Блин а я не знаю, был кабинет пенсионного у меня на компе, сейчас нету, я не помню ни логина, ни пароля ничего. И шо, теперь переться в пенсионный заново?
Брр, как я не люблю наши эти органы..
Вареничніца• 29 апреля 2025
Мені 41, стажу 23 роки.
Чоловіку 44, стажу 26 років...
але що це міняє?
Сайт пенсійного фонду каже, що у мене пенсія буде 15к гривень, а чоловіку що 18к гривень..
Ні про що))
Чоловіку 44, стажу 26 років...
але що це міняє?
Ні про що))
Дама с собачкой• 29 апреля 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
ну, раз не мільйони, то нащо було за конверт працювати?хто хотів - знаходив, а не хитропопнічав
Пасти Ла• 29 апреля 2025
Автор, зі стажем не дуже офіційним. Молоденька дурненька була, дуже потрібні були гроші, підпрацьовувала як могла і де могла. Зі школи позаштатним працівником, вимагали багато, платили копійки, ще й неофіційно. Думала, якось зможе мені на майбутнє допомогти. На жаль, в плані роботи ніяк. Навчалася на відмінно в університеті, але з роботою не дуже. Можливо, не настільки крута. Але робота була, хоч з оформленням лише чверть ставки офіційно, інше - в конверті. Це погано (я зараз розумію), тоді ж дуже потрібні гроші були. Гроші - їжа, комунальні, одягтися. Щоб хтось підказав, то такого не було. Після університету трохи краще, але все одно з роботою мутно. Де офіційно була мізерна зп, ледь вистачало, де краще зп, то з оформленням проблеми. Звикла пахати, але ось так. Всі місця шукала сама, без підтримки. Знов таки можливо я не такий крутий спеціаліст. В приятельок трішки краща картина зі стажем, трохи родичі допомагали з місцями. Мені ж не вистачало впевненості. І зараз не вистачає. Треба вчитися видобувати своє. Але я ж хапалася за можливість заробити. Черга з роботодавців з офіційним пакетом та зп не стояла.
успокойте_Меня• 29 апреля 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Брр, как я не люблю наши эти органы..
кабинет никуда не девается!))) заходите, поддтверждаете вход электронным ключом-вуаля! наслаждаетесь отсутствием стажа)))
Сіґеле-міґеле• 29 апреля 2025
43роки, загальний страховий стаж згідно даних пенсійного фонду 26 років 1 місяць 26 днів
Може ще третю?• 29 апреля 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
Так я не помню данные для входа!!!
Ленивица-красавица• 29 апреля 2025
Ответ дляДама с собачкой
Роботи на гарну білу зп знайти нереально, ви це прекрасно знаєте
Ленивица-красавица• 29 апреля 2025
Ответ дляПасти Ла
Без блату нереально на такі місця, ось і все
Ленивица-красавица• 29 апреля 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
мені не дає зайти
успокойте_Меня• 29 апреля 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Так я не помню данные для входа!!!
тогда и не заморачивайтесь!
Дама с собачкой• 29 апреля 2025
мені в липні буде 57 (оптимістка
) загалом стажу 40 років, якщо враховувати інститут і 6 років декрету). Завжди працювала тільки офіційно, неофіційно - додаткова робота. Зараз пенсія 5618 грн.
Дама с собачкой• 29 апреля 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
я прекрасно знаю, що був вибір: нехай невелика зарплата. але офіційна і зі всіма додатками, або в конверті, але неофіційна і більша. І кожен робив свій вибір. Але вибирати ціле життя зарплату в конверті, крутячи дулі в кишені і насміхаючись з тих, хто працював офіційно, а тепер плакатись, що то ніде не враховувалось і пенсії не буде - верх блюзнірства.