Фима Собак• 29 апреля в 12:20
Скільки у вас трудового стажу і скільки вам років?
Чи є ще такі, в кого його немає, як у мене. Дивлюся, що всі навколо хвилюються за пенсії, рахують стаж. Мені зараз 38 років, офіційного стажу лише 7 років. Багато років працювала без оформлення, тому що іншої роботи не було на той час
Тётя Хрюша• 29 апреля в 19:25
Мені 41, стаж 24 роки. Зараховано навчання, декрет і відразу після працювала офіційно весь час.
Безлім на все• 29 апреля в 19:32
Автор, мені 39, офіційного стажу 5 років.
Поки не думаю про це. Знайомі повиїзжали в німечинну, в надії встигнути заробити мінімальну пенсію в Німечинні
Неваляшкина• 29 апреля в 19:43
У меня официального сиажа около 3 года, а еще лет 5 работала не официально. Сейчас уже 2,5 гола работаю за границей официально, потому что неофициальной работы здесь почти нет. Как итог, у меня уже скоро ща границей будет больше официального стажа, чем в Украине 😶
Хочу наколоти губи• 29 апреля в 19:52
Ответ длявсе по ГОСТу!
Не парюсь. Соціальну і так отримаю в 65 рочків
Коли шо- в чоловіка буде славна пенсія
Тисяч 20
Але.
Живу сьогоденням
Коли шо- в чоловіка буде славна пенсія
Тисяч 20
Але.
Живу сьогоденням
тобто зараз ви на тисяч 100 його зарплати живете
позумієте який провал в рівні життя вас очікує?
Ясамаякрасивая)• 29 апреля в 20:03
42 роки
19 років в кабінеті пфу
Пенсійний калькулятор показує 3.200 пенсії (
Оформлена була на мінімалку от і маю тепер..
У мої друзів і такого стажу не має..біда
Скільки памятаю в нашому місті крім держ структур за копійки всі отримували зп в конверті...та й взагалі з роботою туго.Тому в кожній другій родині хтось на заробітках за кордоном був
19 років в кабінеті пфу
Летчица• 29 апреля в 20:11
На работе во время войны потеряли документы в том числе мою трудовую.
Надо начать разбираться что с этим делать, а я не знаю даже с чего начать
Дама с собачкой• 29 апреля в 20:12
Ответ дляША! я прийшла!
Моя мама отримувала в конверті гарну зарплатню і купила собі квартиру в новобудові і здає її за 12 к. Я за неї рада,це краще,ніж отримувати 4 тисячі гривень
ну, так Ваша мама, скоріш за все і не плаче, як автор того комента, на котрий відповідала, правда?
Бавовнятко• 29 апреля в 21:13
Мені 50р зараз, скоро 51. Стаж 28 р. Рахувала якось недавно можливу пенсію, щось біля 9,5 тис видало. + аренда трьох квартир у столиці.
Сподіваюсь, жебракувати не доведеться ))
Просериарила молодость• 29 апреля в 21:15
Ответ длявсе по ГОСТу!
Коли шо- в чоловіка буде славна пенсія
Тисяч 20
Але.
Живу сьогоденням
Коли шо- в чоловіка буде славна пенсія
Тисяч 20
Але.
Живу сьогоденням
Якщо чоловіка не стане у вашому житті? Ваші дії)
все по ГОСТу!• 29 апреля в 21:20
Ответ дляПросериарила молодость
Його пенсію переведу собі. Маю право
все по ГОСТу!• 29 апреля в 21:21
Ответ дляХочу наколоти губи
Не видумуйте.
Маю натхнення• 29 апреля в 21:38
11 лет пенсионный пишет. Мне 46 и я ФОП лет 17 примерно к стажу официальному.
БезникаяЯ• 29 апреля в 22:16
Трохи прибрехала . А взагалі стаж це таке,головне ваша середня зарплата і відрахування.Тільки вони впливають на розмір пенсії.
Вічна тема-чим ближче до пенсії,тим більше людей починають чухати потилицю.Біда останні років 20.
Чорт і Шо• 29 апреля в 22:25
Мені 46, офіційних мабуть 5-6 років, точно не знаю
Зараз вже 3 роки закордоном, то знову ж таки немає стажу
Саджу все зарання• 29 апреля в 22:44
Ответ дляНіка Найз
В кадрах сказали как страховой, все 5 лет! Как ПФ считает не знаю! Пока не занималась!
У меня декрет не пошел в стаж.
Саджу все зарання• 29 апреля в 22:45
Ответ дляПрибираю щодня
Если диплом до 2004 года - то решает . Точно так же , как и трудовая книжка - стаж до 01 июля 2000 года подтверждается трудовой .
А как узнать трудовой стаж? На сайте ПФ только страховой есть.
Саджу все зарання• 29 апреля в 22:47
Ответ для13чудоСВЕТА
звичайно, не молодець. Але по юності ніхто не підказав оформити трудову. так би мала ще +10 років (4 технікуму і майже 6 інституту).
а зарплати, що мала, коли працювало вистачило купити невелику квартирку, яку здаю. Прошу бога, щоб війнп не забрала
У мене теж навчання в університеті та аспірантурі не пішло в стаж, вчилася до 2004
Ответ дляЦаревна в уггах
Нет. Он не входит в страховой стаж
якщо виплати на дитину оформлені на Вас, то рахується там мінімальне капає в пенсійний. Я з першим, щоб не ходити по інстанціях, чоловіка виплати оформити відправила і три роки пропали. Ніхто добрий в кадрах ані в собезі цього не сказав.
Викасикрет• 29 апреля в 23:15
36, 15 років. Але я лох, працюю завжди офіційно, податки платять з повної зп, але пенсія з зрозумілих причин не факт що буде
Готова до другої• 29 апреля в 23:17
Ответ длявсе по ГОСТу!
Коли шо- в чоловіка буде славна пенсія
Тисяч 20
Але.
Живу сьогоденням
Коли шо- в чоловіка буде славна пенсія
Тисяч 20
Але.
Живу сьогоденням
У меня тоже пенсия 21000, это мало. Я когда уходила думала нормально, а оказалась … Лучше бы я продолжала работать