Ніка Найз• 29 апреля в 12:47

ЗСУ повідомили, коли очікують великий наступ ЗС РФ замість перемир´я

Артилеристи Збройних сил України, які стоять на річці Оскіл, не вірять у перемир´я Путіна, а натомість очікують нового наступу Збройних сил Російської Федерації. Бійці сумніваються у спробах Вашингтона досягнути миру та повідомили про просування росіян, коли ті виявляють слабкі позиції на якихось ділянках.

Про ставлення українських військових до перемир´я Путіна написало видання The Guardian.

Медіа поспілкувалось з артилеристами, які тримають позиції в Харківській області та спиняють спроби ЗС РФ перекинути нові сили через річку Оскіл. Вони описали, як раз за разом б´ють по переправах, заважаючи росіянам та радіючи кожному влучанню по ворогу. Артилеристи відповіли на питання, чи вірять вони у реалістичність пропозиції Путіна про припинення вогню на 9 травня і чи очікують завершення війни. Бійці пояснили, що покладаються на свою інтуїцію. Інтуїція каже, що незабаром почнеться новий наступ ЗС РФ, а миру не буде, ідеться у статті.

"Солдати заявили, що очікують від Москви розпочати великий літній наступ – ґрунтуючись на "інтуїції", як висловився один із них", — навели журналісти слова співрозмовників.

Один з бійців висловив ставлення до дій президента США Дональда Трампа, який прагне припинення війни й готовий укласти угоду з РФ, мало зважаючи на Україну. Співрозмовник Guardian зауважив, що чомусь тиснуть лише на українців. На його думку, президент України Володимир Зеленський опинився у "скрутному становищі". З одного боку, якщо Україна погодиться на умови Трампа та РФ, то отримає нову війну. З другого — якщо Україна відмовиться, то "американці та російська пропаганда звинуватять його [Зеленського]".

"Один військовослужбовець назвав мирні зусилля США "досить розчаровуючими". "Легко тиснути на Україну, яка слабша, а не на Росію", – ідеться у статті.

Guardian також написало про нову тактику наступу ЗС РФ, коли малі штурмові групи прориваються на мотоциклах, багі, гольф-карах. Медіа навело думку оператора безпілотників першої бригади Алекса. Алекс пояснив, що росіяни просувають повільно і використовують слабкості на деяких ділянках.

"Якщо ми нічого не зробимо, щоб протидіяти цьому, вони поступово просуватимуться вперед. Наш план на місцевому рівні – знищити якомога більше, доки не буде нікого, ким би нас атакувати", — сказав Алекс журналістам.

Путін оголосив перемир´я — деталі
Зазначимо, 28 квітня президент РФ Володимир Путін оголосив перемир´я з нагоди 80-ї річниці Другої світової війни. При цьому голова Кремля заявив, що перемир´я зупиниться, якщо росіяни помітять порушення з боку українців. Голова МЗС Андрій Сибіга запропонував оголосити перемир´я відразу з 28 квітня і не на три дні, а на довше: у Москві на таку ідею не відповіли.

Нагадуємо, 29 квітня аналітики Інституту вивчення війни пояснили, навіщо Путін оголосив перемир´я та як він його використає.
КокоСина• 29 апреля в 12:48
Те, кто продолжает биться в падучей по поводу возможного ’договорнячка’, немного торопятся.

Никакого мира с Украиной не будет, пока Россия не возьмет под контроль все северное Причерноморье. Это - Николаев, Одесса и Приднестровье.

Собственно после этого, то что останется может даже называться независимой Украиной. Это уже никому будет не интресно. Ни России, ни Западу, ни даже Польше.

У подавляющего большинства жителей Одессы не ничего общего с действующей украинской властью, заявил ТАСС помощник президента России, глава Морской коллегии Николай Патрушев.

На вопрос о том, претендует ли Москва на украинские порты и намерена ли поднять эту тему в процессе урегулирования, Патрушев подчеркнул, что Россия с уважением относится к волеизъявлению народа. По его словам, жители украинских регионов, включая причерноморские, сами должны определять свое будущее.

«И вряд ли они связывают свою судьбу с неонацизмом. Безвольно подчиняться киевской нелегитимной власти они не хотят», – отметил Патрушев.
Дана-Нирвана• 29 апреля в 12:50
Ответ дляКокоСина

Что-то он разошелся. То про угрозы захвата Калининграда силами НАТО вещает, то про Одессу... Опять состряпают референдум на коленке, внесут изменения в свою недоконституцию и привет.
Strelka_007• 29 апреля в 13:08
А нащо рашні зупинятися? Газ-нафта продається, заводи працюють, гроші на геноцид є. Дефіциту ваньок немає, я як буде корейців нагребуть по контрактах. Тепер завдяки рудому маразматику ще й частково реабілітовані на міжнародній арені і не бояться зброї дальньої дії, бо нам її не дадуть.
Нам своє робити, як то кажуть. Але трагедія України, що ми не очищуємося і не міцніємо зсередини. Не перероджуємося в ці страшні часи в краще версію себе. Немає серйозних і потрібних реформ, немає реальної боротьби з корупцією, люди ’не хитають човен’ щоб щурів не захитувало. По-суті, зараз керують дипломатією, економікою і міністерствами хто завгодно аби були лояльні. Дії влади часто настільки шкідливі, що схожі на пряму діяльність на користь ворога. На мою скромну думку, зсередини ми вже окуповані агентурою кремля, тільки ЗСУ і небайдужі громадяни вчергове ’заважають’ злити Україну повністю.
Teonaa• 29 апреля в 14:19
Ответ дляStrelka_007
Вони зараз навезли/навозять «групу захвата»? Великий літній наступ. Ця фраза говорить мені дві речі: влітку і багаааааато ресурсу біля наших кордонів. Літо - буде наче. А ресурс? Є терденція?
автор Ніка Найз • 29 апреля в 15:51
Ответ дляTeonaa
Є терденція!
Teonaa• 29 апреля в 17:19
Ответ дляНіка Найз
Є терденція!
Не смішіть
Читайте сама щось. І перед тим як постити, теж думайте. Ви постите ВСЕ. А я хочу щоб було МЕНШЕ, але точної інфи. НЕМАЄ ніякої тенденціі. Під наступом вони розуміють свої шиурми. Які у них щоденні і так
автор Ніка Найз • 29 апреля в 17:20
Ответ дляTeonaa
Не смішіть
А я хочу щоб було МЕНШЕ, але точної інфи.

Эт вам в марафон надо! Там мало, но вся точная!
Teonaa• 29 апреля в 17:24
Ответ дляНіка Найз

Ні. Там як раз щось на подобіі
автор Ніка Найз • 29 апреля в 17:26
Ответ дляTeonaa
Ні. Там як раз щось на подобіі
Вряд ли!
Это самый компетентный источник!
Teonaa• 29 апреля в 17:39
Ответ дляНіка Найз
Вряд ли!
Это самый компетентный источник!
Добре. Як скажете