ИзЮмрудная• 29 апреля в 15:30

Батьки похилого віку. Чим зайняти?

Мати вже в поважному віці, 80+, живе одна, я поруч, захожу до неї кожного дня. Але я багато працюю, то сама додому приходжу після 20 вечора. Часто працюю і по суботах. Але їй скучно цілими днями, вона не знає, чим себе зайняти. Місяць тому померла її остання подруга ((
Телевізор не дивиться - поганий слух, да і ніколи вона його не любила (тут я її розумію, сама не люблю, у мене дома взагалі немає телевізора). Читає книги, газети, розгадує кросворди . Ходить погано, то максимум на лавочку біля підїзду виходить. Спілкування не вистачає, я не знаю, де його їй взяти. Родичів більше немає поруч, моя донька, її єдина внучка, не в Україні зараз.
Чим можна зайняти її, щоб не нудьгувала днями ? що роблять ваші батьки ??
Застряла• 29 апреля в 15:33
Мама сама себе розважає. Багато готує, робить типу прикрасу до дому, сидить в телефоні.
Тішуся неперетішуся• 29 апреля в 15:33
По лікарям ходять, з внуками допомогають, хатні справи, інтернет, в магазин. Обом 75 років
Ms. Iphone• 29 апреля в 15:33
В церкву багато бабуль ходять....на зібрання
Пукимончиг• 29 апреля в 15:34
совсем плохой слух? если с наушниками? Можно аудиокниги слушать
Джонсонюк• 29 апреля в 15:35
Мама вчиться грати на укулєлє,уже роки 3 до неї ходить вчитель до дому. Тато займається акваріумістикою
Можливо вашій мамі сподобається щось робити руками: вишивати, складати мозаїку, пазли, орігамі, заплітати кікімори або сітки. Все це можна робити сидячі.
У Києві є університет третього віку, там навчають людей похилого віку . Є багато курсів і вони безкоштовні. Це приємне спілкування
Лика-прилипка• 29 апреля в 15:39
Моей 86, но развлекается дачей, уже уехала туда. Там скучать некогда. Хотя тоже в печали, что все подруги умерли, но подружилась с более молодыми соседями, зимой гуляет с одной из них с собакой, ходит в магазин, были даже на балете вместе. Тоже любит читать и кроссворды, сериалы смотрит, потом мне пересказывает.)) Я терплю, пусть память тренирует. До войны еще путешествовала по друзьям и родственникам в другие города. В прошлом году делала ремонт в квартире, я только деньги дала, она все сама закупала и нанимала работников. Активно пользуется смартфоном, и соцсети.))
Да, я блондинка!• 29 апреля в 15:40
До бібліотеки не дійде? До нас і на костилях приходять, і з двома паличками. Там і книгу візьме, і поспілкується, порозмовляє. І заходи для літніх людей часто бувають.
автор ИзЮмрудная • 29 апреля в 15:42
Ответ дляЛика-прилипка
ого, яка молодець! нехай буде такою активною якомога довше!
Смешнюча• 29 апреля в 15:42
Ви живете одна?
Позаземний розум• 29 апреля в 15:46
Моя гуляет, на экскурсии ходит, но она ходит наверное лучше чем я, ей под 80. У нас другая проблема, созваниваемся каждый день, и я не знаю, о чем с ней разговаривать. Она мне про болячки, про родственников, про новости из телевизора, а я не знаю, что ей говорить, у меня особо ничего интересного не происходит в жизни, а какие-то вещи я ей и не хочу рассказывать, потому что потом будет мне перемывать кости с родственниками, зачем оно мне. Поэтому претензии, что я с ней не хочу разговаривать.
автор ИзЮмрудная • 29 апреля в 15:46
Ответ дляДа, я блондинка!
біля нас зараз немає, дуже далеко йти потрібно
автор ИзЮмрудная • 29 апреля в 15:48
Ответ дляСмешнюча
Ви живете одна?
зараз так, одна.
Смешнюча• 29 апреля в 15:50
Ответ дляИзЮмрудная
зараз так, одна.
А вона хоче жити разом?
Чарівна патика• 29 апреля в 15:51
Моим по 76, но они в частном доме живут. Всегда есть работа, а так не представляю чем папа занимался бы. Мама бы нашла чем, телефон, телек ( на ютубе смотрит передачи), шьёт. Подруги есть ещё, созванивается по вайберу или так.
автор ИзЮмрудная • 29 апреля в 15:55
Ответ дляСмешнюча
А вона хоче жити разом?
Вона може і хоче, не хочу я. У мене свій графік, я багато працюю, іноді і вночі, коли треба звітність здати. Все це в однокімнатній квартирі дуже складно, якщо жити разом, я не зможу зосередитись нормально. Поки це не варіант.
Смешнюча• 29 апреля в 15:57
Ответ дляИзЮмрудная
У вас і у неї однушки?
А мені винос мозку жити разом і одну здавати...
автор ИзЮмрудная • 29 апреля в 16:00
Ответ дляСмешнюча
У вас і у неї однушки?
так, однушки. а у Вас ?
Смешнюча• 29 апреля в 16:01
Ответ дляИзЮмрудная
так, однушки. а у Вас ?
3,2
Тішуся неперетішуся• 29 апреля в 16:02
Ответ дляПозаземний розум
Повторяйте кратко что она сказала, так будет иллюзия диалога,поддакивайте
автор ИзЮмрудная • 29 апреля в 16:03
Ответ дляСмешнюча
3,2
Ого ! тоді так, складно знайти причину не жити разом...
Позаземний розум• 29 апреля в 16:10
Ответ дляТішуся неперетішуся
Не прокатит, она хочет, чтобы я ей о себе и дочери рассказывала, а не повторяла за ней. Она хочет все знать, а я уже имею опыт таких рассказов, когда-то многим с ней делилась, потом оно вылазило, где не надо.
Смешнюча• 29 апреля в 16:17
Ответ дляИзЮмрудная
та шо ого
радійте шо хоч разом не живете
Брюльтик• 29 апреля в 20:01
Автор, мама доросла людина. Дорослих не треба розважати. Вони повинні самі знаходити собі заняття. Мама не ваша дитина.