Патика-мотика• 29 апреля в 16:49
Люксоптика-допоможіть
Маю проблему: неправильно підібрані окуляри ( вже є реуепт іншої клініки). Окулярами користуватись не можливо. Гроші повертати не хочуть. Що я можу зробити?
АдеКВАтная• 29 апреля в 16:51
Ви у них підбирали окуляри, чи замовляли лінзи в оправу по неправильному рецепту?
Патика-мотика
• 29 апреля в 16:51
Ответ дляАдеКВАтная
У них. Їх лікар підбирав,у них замовила.
Тепер кажусь ’сама винна’
АдеКВАтная• 29 апреля в 16:53
Ответ дляПатика-мотика
Тепер кажусь ’сама винна’
З вашої відповіді я не зрозуміла.
Хто робив діагностку зору, вони чи рецепт з вами уже був?
Вам підібрали готові окуляри під ваш рецепт?
Патика-мотика
• 29 апреля в 16:55
Ответ дляАдеКВАтная
З вашої відповіді я не зрозуміла.
Вони підбирали,у них замовляла. Потім вже в іншій клініці перепровірила і там дали новий рецепт -ці окуляри ок.
Але люксоптика відмовляється вирішувати проблему з їх рецептом і окулярами
Mrs.Sexuality• 29 апреля в 16:57
Ответ дляПатика-мотика
Вони підібрали правильно рецепт, але поставили не правильні лінзи в готові окуляри?
АдеКВАтная• 29 апреля в 16:57
Ответ дляПатика-мотика
Про замовляла і підбирала у них ок, зрозуміло.
Перша перевірка зору, перший рецепт від люкси був, чи ваш?
Патика-мотика
• 29 апреля в 16:57
Ответ дляЛюблю_смаколики
Да, не понятно как и почему так вышло.
Я сама не знаю,але окулярами,підібраними і замовленими в Люксоптиці,користуватись не можу-зображення ’ їде´, в очах пече і голова крутиться((
Mrs.Sexuality• 29 апреля в 16:58
Автор, ну судячи з того як Ви висловлюєте свої думки, то Ви там теж в долі
Ленивица-красавица• 29 апреля в 16:58
Ответ дляПатика-мотика
А це ваші перші окуляри?
Патика-мотика
• 29 апреля в 17:00
Ответ дляMrs.Sexuality
1. Пішла в Люксоптику-вони підібрали рецепт,у них замовила. Користуватись не можу.
2. Пішла в іншу клініку- новий репуепт, нові окуляри, які є ок.
Тож, на мою думку рецепт люксоптики є неправильно підібраний
Mrs.Sexuality• 29 апреля в 17:02
Ответ дляПатика-мотика
Це така тонка справа, що Ви фізично не можете нікому доказати, що в одних бачите погано, а в других добре.
Може Ви шахрайка і в іншій оптиці заявите, що вони підібрали не правильно, а ’Люксоптика’ правильно. І вам обидві оптики повернуть кошти.
Люблю_смаколики• 29 апреля в 17:02
Ответ дляПатика-мотика
Хорошо. А зачем платили и приняли очки? Нужно было примерить и озвучить претензии и решать на месте что делать. Вы когда забирали очки, сразу поняли что не подходят или как?
Патика-мотика
• 29 апреля в 17:04
Ответ дляАдеКВАтная
Від люксоптики-все у них.
Другий-інша клініка
Патика-мотика
• 29 апреля в 17:05
Ответ дляMrs.Sexuality
Що не зрозумілого. Дві клініки, два рецепти
Патика-мотика
• 29 апреля в 17:05
Ответ дляMrs.Sexuality
Ну да, мені ж робити нема більше що))
Mrs.Sexuality• 29 апреля в 17:06
Ответ дляПатика-мотика
Не зрозуміло, в яких Ви дійсно бачите погано.
Як це доказати? Нічого особистого. Лише показую Вам ситуацію зі сторони.
Патика-мотика
• 29 апреля в 17:06
Ответ дляЛюблю_смаколики
В люксоптиці сказали,що треба звикати і то нормально,що ’ пливе’
Патика-мотика
• 29 апреля в 17:07
Ответ дляMrs.Sexuality
Тобто без варіантів? Викинути і забути? Дорогувате задоволення.
Доречі,скористалася порадою,яку давали тут і пішла в люксоптику(
Mrs.Sexuality• 29 апреля в 17:08
Ответ дляПатика-мотика
Люксоптик дуже-дуже багато. Відповідно може бути десь не кваліфікований лікар.
Вся моя родина ходить лише туди і дитині з 06 років підбирають окуляри, все добре. Зараз вже треті окуляри у неї.
Гірчинка• 29 апреля в 17:10
Ответ дляПатика-мотика
Погано підібрали
Кудлата хмаринка• 29 апреля в 17:11
Ответ дляПатика-мотика
Если вам поставили линзы, которые вы же сами одобрили при заказе, то какие могут быть претензии?
Я и моя,семья давние клиенты Люксоптики, мне там тоже попадались оптометристы, которые подбирали черти что, но я даже в первых очках это понимала и шла к другому в сети на перепроверку, заказала только тогда, когда было изначально все отлично.
Гірчинка• 29 апреля в 17:12
Ответ дляПатика-мотика
Стандартный ответ,чтоб восвояси отправить клиента. Накатайте им отзыв негативный. Ничего вы не докажете
Патика-мотика
• 29 апреля в 17:14
Ответ дляКудлата хмаринка
Тобто я справді сама винна?
Подтяжка• 29 апреля в 17:14
Вам отдали упаковки от линз? Есть вероятность, что поставили другие линзы. Надо проверить изготовленные очки с подобранным у них рецептом, может быть несоблюдение диоптрий и градусов.
Гірчинка• 29 апреля в 17:14
Ответ дляПатика-мотика
Тобто я справді сама винна?
Ні, не слухайте цей бред.
Патика-мотика
• 29 апреля в 17:14
Ответ дляГірчинка
Погано підібрали
Теж впевнена в цьому. Але вони не визнають цього факту(
Кудлата хмаринка• 29 апреля в 17:15
Ответ дляПатика-мотика
Тобто я справді сама винна?
Если на линзометре покажет, что диоптрии совпадают с рецептом, то да. Если вам было дискомфортно хоть немного изначально, нужно было продолжать подбор.