Меряю от 0• 29 апреля в 22:26
Хто з українських селебріті вас бісить?)
Що от наче і красива людина, але вас дратує
Меряю от 0
• 29 апреля в 22:36
Ответ дляVictory23
Она же в Лондоне чилит и ей дуже соромно за ухылянтив
В неї донечка Злата так змінилась, візуально на неї і не схожа
Меряю от 0
• 29 апреля в 22:37
Ответ дляГолена блондинка
В неї сама зовнішність бісяча. Манірна така вся. Фі
Зовнішність як зовнішність, приємна зовнішність, гарна фігура. Любить показати що в неї люксовий одяг з лейбами)
Голена блондинка• 29 апреля в 22:38
Ответ дляТелячі ніжноСті
Улыбка похожа на оскал и от человека веет неискренностью, подлостью
Вона прекрасна, розумна і вихована. І допомагає жінкам,які страждають від домашнього насилля.
Асталависта бэйби• 29 апреля в 22:38
Ответ дляЗамороженная селедка
С последними новостями - Настя Каменских
Что за новости?
Голена блондинка• 29 апреля в 22:38
Ответ дляМеряю от 0
Не знаю, відштовхує
Меряю от 0
• 29 апреля в 22:40
Ответ дляГолена блондинка
Не знаю, відштовхує
Мене відштовхує те що людина змогла чоловіка з родини увести
Меряю от 0
• 29 апреля в 22:41
Ответ дляДюймовочка
И внешне мне они жабы и просто бесят Дорофеева и тринчер
В мене з Трінчер асоціюється пісня bubble gum зі смаком вишні)
Ошеламиссимо• 29 апреля в 22:42
Мой топ тех кто меня бесит.
Тина Кароль , недомужик Остапчук со своими всеми женами, Маша Ефросинина, Раммина- она бляха тупая, почему резко так стала крутым интерьером- загадка. Зеленский-Ермак- Кошевой- Шмигаль-Безуглая.
Голена блондинка• 29 апреля в 22:42
Ответ дляМеряю от 0
Та, вони там всі один в одного позичають.
Дама_с_караваем• 29 апреля в 22:46
Джамала вона мене відштовхує якось, Маша кондратенко, Альона Альона, Джері Хейл
Малая Налегке• 29 апреля в 22:48
А хто у нас нині в селебріті? Бо я якось не тойго. Відстала від життя
Прибираю щодня• 29 апреля в 23:00
А я не слежу, никого не смотрю, не слушаю, но бесят все) Вот кого не назовете я с вами соглашусь - бесит)
Меряю от 0
• 29 апреля в 23:05
Ответ дляОшеламиссимо
Мой топ тех кто меня бесит.
А мене Остапчук вибісив коли сфотографував людину яка бере кошти за парковку і допомагає паркуватись(на знаю як ця робота називається), і виставив у сторіс що як типу можна на такій роботі поацювати
Меряю от 0
• 29 апреля в 23:08
А подобається Катерина Кузнецова(Саша з Кухні), людина яка побудувала там кар´єру, купила квартиру, але вернулась додому і підтримує свій народ
Ошеламиссимо• 29 апреля в 23:10
Ответ дляМеряю от 0
А як він про дівчат 10 із 10 та неголені ноги ржав .
Ще він виїзжав під час війни на корпоративи за кордон, де були росіяни- рубив бабло собі, а ще йому потрібно було пройти ВЛК і для цього йому надали патрульних, які його супроводжували і водили по кабінетах.
Я думаю його в жопу шпокає якийсь заможній депутат, бо пояснити ці превелегії по іншому не можливо
Меряю от 0
• 29 апреля в 23:11
Ответ дляОшеламиссимо
О да, з ним тоді ще Бодя Буше блогер цей був. Але Бодя хоч хлопцям допомагає
Соседушка• 29 апреля в 23:36
Ответ дляОшеламиссимо
Мой топ тех кто меня бесит.
Топчик))))
Нульовий сантиметр• 29 апреля в 23:52
Ответ дляБжоли-бандерівці
Тинка. Красивой её не считаю, вобла деревянная
Давно её не видела, но раньше меня бесили её постоянно выпячиваемые наружу висящие подмышки и руки сверху
Меряю от 0
• 30 апреля в 00:02
Ответ дляАлесс
Куда додому? Вона живе на Кіпрі🤣
Да? Я думала вона в Києві, я за нею не слідкую в інституту просто