Меряю от 0• 29 апреля в 22:26

Хто з українських селебріті вас бісить?)

Що от наче і красива людина, але вас дратує
автор Меряю от 0 • 29 апреля в 22:36
Ответ дляVictory23
Она же в Лондоне чилит и ей дуже соромно за ухылянтив
В неї донечка Злата так змінилась, візуально на неї і не схожа
автор Меряю от 0 • 29 апреля в 22:37
Ответ дляГолена блондинка
В неї сама зовнішність бісяча. Манірна така вся. Фі
Зовнішність як зовнішність, приємна зовнішність, гарна фігура. Любить показати що в неї люксовий одяг з лейбами)
Дюймовочка• 29 апреля в 22:37
И внешне мне они жабы и просто бесят Дорофеева и тринчер
Голена блондинка• 29 апреля в 22:38
Ответ дляТелячі ніжноСті
Улыбка похожа на оскал и от человека веет неискренностью, подлостью
Вона прекрасна, розумна і вихована. І допомагає жінкам,які страждають від домашнього насилля.
Асталависта бэйби• 29 апреля в 22:38
Ответ дляЗамороженная селедка
С последними новостями - Настя Каменских
Что за новости?
Голена блондинка• 29 апреля в 22:38
Ответ дляМеряю от 0
Не знаю, відштовхує
автор Меряю от 0 • 29 апреля в 22:40
Ответ дляГолена блондинка
Не знаю, відштовхує
Мене відштовхує те що людина змогла чоловіка з родини увести
Киппи• 29 апреля в 22:40
Всі.
автор Меряю от 0 • 29 апреля в 22:41
Ответ дляДюймовочка
В мене з Трінчер асоціюється пісня bubble gum зі смаком вишні)
Ошеламиссимо• 29 апреля в 22:42
Мой топ тех кто меня бесит.
Тина Кароль , недомужик Остапчук со своими всеми женами, Маша Ефросинина, Раммина- она бляха тупая, почему резко так стала крутым интерьером- загадка. Зеленский-Ермак- Кошевой- Шмигаль-Безуглая.
Голена блондинка• 29 апреля в 22:42
Ответ дляМеряю от 0
Та, вони там всі один в одного позичають.
Пукимончиг• 29 апреля в 22:43
Полякова. Позор нации.
Дама_с_караваем• 29 апреля в 22:46
Джамала вона мене відштовхує якось, Маша кондратенко, Альона Альона, Джері Хейл
Малая Налегке• 29 апреля в 22:48
А хто у нас нині в селебріті? Бо я якось не тойго. Відстала від життя
Вся така шо куди там• 29 апреля в 22:48
Никто. Потому что я их не знаю
KIRILLMASSAGE• 29 апреля в 22:51
Мосійчук
Прибираю щодня• 29 апреля в 23:00
А я не слежу, никого не смотрю, не слушаю, но бесят все) Вот кого не назовете я с вами соглашусь - бесит)
Замороженная селедка• 29 апреля в 23:03
Ответ дляТелячі ніжноСті
От овца кудрявая
😁
автор Меряю от 0 • 29 апреля в 23:05
Ответ дляОшеламиссимо
Мой топ тех кто меня бесит.
А мене Остапчук вибісив коли сфотографував людину яка бере кошти за парковку і допомагає паркуватись(на знаю як ця робота називається), і виставив у сторіс що як типу можна на такій роботі поацювати
А у нас макарошки• 29 апреля в 23:07
Ребрик. Не знаю чому, але дивитись на неї не можу.
автор Меряю от 0 • 29 апреля в 23:08
А подобається Катерина Кузнецова(Саша з Кухні), людина яка побудувала там кар´єру, купила квартиру, але вернулась додому і підтримує свій народ
Ошеламиссимо• 29 апреля в 23:10
Ответ дляМеряю от 0
А як він про дівчат 10 із 10 та неголені ноги ржав .
Ще він виїзжав під час війни на корпоративи за кордон, де були росіяни- рубив бабло собі, а ще йому потрібно було пройти ВЛК і для цього йому надали патрульних, які його супроводжували і водили по кабінетах.
Я думаю його в жопу шпокає якийсь заможній депутат, бо пояснити ці превелегії по іншому не можливо
автор Меряю от 0 • 29 апреля в 23:11
Ответ дляОшеламиссимо
О да, з ним тоді ще Бодя Буше блогер цей був. Але Бодя хоч хлопцям допомагає
Кашпо• 29 апреля в 23:12
Советчица не устаёт пробивать дно
Оксана226• 29 апреля в 23:23
Єфросиніна
Соседушка• 29 апреля в 23:36
Ответ дляОшеламиссимо
Мой топ тех кто меня бесит.
Топчик))))
Нульовий сантиметр• 29 апреля в 23:52
Ответ дляБжоли-бандерівці
Тинка. Красивой её не считаю, вобла деревянная
Давно её не видела, но раньше меня бесили её постоянно выпячиваемые наружу висящие подмышки и руки сверху
Алесс• 30 апреля в 00:01
Ответ дляМеряю от 0
Куда додому? Вона живе на Кіпрі🤣
автор Меряю от 0 • 30 апреля в 00:02
Ответ дляАлесс
Куда додому? Вона живе на Кіпрі🤣
Да? Я думала вона в Києві, я за нею не слідкую в інституту просто
Алесс• 30 апреля в 00:03
Не дивлюсь бісячих. Фрося і ребрик мене заблокували🤣
Ото хіба шо дружини остапчука🤣. Та і то,смішили тиждень. Пока читала їхню гризню.