Знаю бакси• 30 апреля 2025
А правда что беременность двойняшками,это два разных зачатия?
🙄
Мальчижка• 30 апреля 2025
Конечно. Как и ваш мозг: и от папы, и от мамы, и от прабабки с дворником.
Айболитная• 30 апреля 2025
Я думаю, таких тем скоро буде дуже багато.
У нас зараз реформування освіти: біологію, хімію, фізику та інші предмети скоро приберуть з обов´язкових уроків.
Плюс ковід, війна, дистанційна освіта - все це позначається на кругозорі, на знаннях.
Ото весело буде. Уявити страшно.
Сегодня не целуюсь• 30 апреля 2025
Звісно. І обов´язково від 2 різних чоловіків, майте на увазі.
Женщинас• 30 апреля 2025
Зря вы смеетесь, девочки, у меня двойняшки и моя врач рассказывала, что встречаются именно оплодотворения яйцеклеток в разные дни, то есть если овуляция идет несколько дней и секс в эти дни, то возможно оплодотворение с разницей в 2-3 дня
Айболитная• 30 апреля 2025
Автор, от цікаво, що з вашого інтелектуального рівня передасться вашим дітям.
Знаю бакси
• 30 апреля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
І таке буває.майте на увазі
Сегодня не целуюсь• 30 апреля 2025
Ви з знайомі із статистикою народження двієнь, правда? А тепер поділіть цю цифру ще тисяч на 100 - і отримаєте приблизну статистику описаних вами запліднень.
Впевнена, що автор точно не це мала на увазі.
Женщинас• 30 апреля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Вы сами поняли, что хотели сказать?)
Сегодня не целуюсь• 30 апреля 2025
Ответ дляЗнаю бакси
І таке буває.майте на увазі
Я в курсі) Як про поодинокі випадки запліднення з інтервалом до 4 тижнів.
Я_канеша_извиняюсь• 30 апреля 2025
Мені здається ніхто насправді не знає, як все відбувається. І не буде знати ніколи. Тільки відомо, що дослідили станом на зараз...
Женщинас• 30 апреля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
И даже рождение одного плода из двойни на 7 месяце, а потом прекращение родовой деятельности и рождение второго плода на 9 месяце. Это тоже из реальной мед практики
Айболитная• 30 апреля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Автор, хоч чітко сформулювала питання.
А ваш коментар я взагалі не зрозуміла.
Сегодня не целуюсь• 30 апреля 2025
Ответ дляАйболитная
Ото весело буде. Уявити страшно.
Я б з вами погодилася, але.. чудово пам´ятаю як в школі ми вивчали на анатомії банальні факти, як-то: порядок успадковування групи крові від батьків, кольору очей, утворення статі плода, тощо..
Так от ще далеко до часів ковіда було повно людей, хто розповідав, що стать дитини залежить від матері і що дитина обов´язково успадковує групу крові батька чи матері.
Автопортрет нурофена• 30 апреля 2025
Советчицы, как всегда, спешат обо@₽ать автора, сами не разбираясь в вопросе.
Цитата: Разнояйцевые близнецы не обязательно зачаты во время одного полового акта — разница может составлять несколько дней (этим объясняется различная степень зрелости близнецов в некоторых случаях). Известно, что иногда разнояйцевые близнецы могут родиться от разных отцов. Это явление называется суперфекундация.
Женщинас• 30 апреля 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А тут же акадЭмики и проФФесора сидят. Просто до смешного
Сегодня не целуюсь• 30 апреля 2025
Ответ дляАйболитная
Автор, хоч чітко сформулювала питання.
А ваш коментар я взагалі не зрозуміла.
То може вам варто повторити шкільні ази і перестати тулити коми де треба і не треба?
Автопортрет нурофена• 30 апреля 2025
Ответ дляЖенщинас
Да ладно, если бы просто высказывали своё мнение по вопросу. Зачем сразу человека (автора) чмырить?
Фіфачка• 30 апреля 2025
Ответ дляЖенщинас
Иначе как объяснить оплодотворение с разницей в 7 дней
Женщинас• 30 апреля 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Люди даже не понимают принципиальной разницы между близнецами однояйцевыми и двойней, которые зачастую имеют каждый свой пузырь и плаценту, то есть по факту это два абсолютно разных ребенка
Женщинас• 30 апреля 2025
Бинго!я поняла! Они не понимают, как у людей так часто может быть секс, чтоб в одну овуляцию оплодотворить две яйцеклетки 🤣🤣🤣
Женщинас• 30 апреля 2025
Ответ дляФиктивная
Удалено администрацией...
Вы долго эту смешную шутку придумывали?
Айболитная• 30 апреля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Хотілось би конкретніше про коми.
Женщинас• 30 апреля 2025
Ответ дляФиктивная
Удалено администрацией...
И еще отредактировала….капец 🤮🤮🤮
Ноу коммент• 30 апреля 2025
Ответ дляАйболитная
Ото весело буде. Уявити страшно.
Кому 12 -13 років, то ще будуть не дурні, це я по знанням сина дивлюсь. А в класі в них всі розумники , поки є бажання вчитися. Все таки поки вчать,або любить вичитати в інеті, що я роблю тільки вигляд, що я знала)) Про легені і бронхи так розповідав, що я думала лікар лекцію читає. А як дійшов до ока, то я тільки лупала, бо і назв таких не знала, що в мене в оці є.
Вірю , що багато дітей таки вчаться, і баланс буде . Не всім і професорами бути, хтось повинен робити))
Одне боюсь: майбутніх лікарів.