Знаю бакси• 30 апреля в 00:49
А правда что беременность двойняшками,это два разных зачатия?
🙄
Мальчижка• 30 апреля в 00:50
Конечно. Как и ваш мозг: и от папы, и от мамы, и от прабабки с дворником.
Айболитная• 30 апреля в 00:55
Я думаю, таких тем скоро буде дуже багато.
У нас зараз реформування освіти: біологію, хімію, фізику та інші предмети скоро приберуть з обов´язкових уроків.
Плюс ковід, війна, дистанційна освіта - все це позначається на кругозорі, на знаннях.
Ото весело буде. Уявити страшно.
Сегодня не целуюсь• 30 апреля в 00:56
Звісно. І обов´язково від 2 різних чоловіків, майте на увазі.
Женщинас• 30 апреля в 00:56
Зря вы смеетесь, девочки, у меня двойняшки и моя врач рассказывала, что встречаются именно оплодотворения яйцеклеток в разные дни, то есть если овуляция идет несколько дней и секс в эти дни, то возможно оплодотворение с разницей в 2-3 дня
Айболитная• 30 апреля в 00:57
Автор, от цікаво, що з вашого інтелектуального рівня передасться вашим дітям.
Знаю бакси
• 30 апреля в 00:57
Ответ дляСегодня не целуюсь
І таке буває.майте на увазі
Сегодня не целуюсь• 30 апреля в 00:58
Ви з знайомі із статистикою народження двієнь, правда? А тепер поділіть цю цифру ще тисяч на 100 - і отримаєте приблизну статистику описаних вами запліднень.
Впевнена, що автор точно не це мала на увазі.
Женщинас• 30 апреля в 00:59
Ответ дляСегодня не целуюсь
Вы сами поняли, что хотели сказать?)
Сегодня не целуюсь• 30 апреля в 00:59
Ответ дляЗнаю бакси
І таке буває.майте на увазі
Я в курсі) Як про поодинокі випадки запліднення з інтервалом до 4 тижнів.
Я_канеша_извиняюсь• 30 апреля в 00:59
Мені здається ніхто насправді не знає, як все відбувається. І не буде знати ніколи. Тільки відомо, що дослідили станом на зараз...
Женщинас• 30 апреля в 01:00
Ответ дляСегодня не целуюсь
И даже рождение одного плода из двойни на 7 месяце, а потом прекращение родовой деятельности и рождение второго плода на 9 месяце. Это тоже из реальной мед практики
Айболитная• 30 апреля в 01:00
Ответ дляСегодня не целуюсь
Автор, хоч чітко сформулювала питання.
А ваш коментар я взагалі не зрозуміла.
Сегодня не целуюсь• 30 апреля в 01:03
Ответ дляАйболитная
Ото весело буде. Уявити страшно.
Я б з вами погодилася, але.. чудово пам´ятаю як в школі ми вивчали на анатомії банальні факти, як-то: порядок успадковування групи крові від батьків, кольору очей, утворення статі плода, тощо..
Так от ще далеко до часів ковіда було повно людей, хто розповідав, що стать дитини залежить від матері і що дитина обов´язково успадковує групу крові батька чи матері.
Автопортрет нурофена• 30 апреля в 01:04
Советчицы, как всегда, спешат обо@₽ать автора, сами не разбираясь в вопросе.
Цитата: Разнояйцевые близнецы не обязательно зачаты во время одного полового акта — разница может составлять несколько дней (этим объясняется различная степень зрелости близнецов в некоторых случаях). Известно, что иногда разнояйцевые близнецы могут родиться от разных отцов. Это явление называется суперфекундация.
Женщинас• 30 апреля в 01:05
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А тут же акадЭмики и проФФесора сидят. Просто до смешного
Сегодня не целуюсь• 30 апреля в 01:05
Ответ дляАйболитная
Автор, хоч чітко сформулювала питання.
А ваш коментар я взагалі не зрозуміла.
То може вам варто повторити шкільні ази і перестати тулити коми де треба і не треба?
Автопортрет нурофена• 30 апреля в 01:06
Ответ дляЖенщинас
Да ладно, если бы просто высказывали своё мнение по вопросу. Зачем сразу человека (автора) чмырить?
Фіфачка• 30 апреля в 01:07
Ответ дляЖенщинас
Иначе как объяснить оплодотворение с разницей в 7 дней
Женщинас• 30 апреля в 01:08
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Люди даже не понимают принципиальной разницы между близнецами однояйцевыми и двойней, которые зачастую имеют каждый свой пузырь и плаценту, то есть по факту это два абсолютно разных ребенка
Женщинас• 30 апреля в 01:10
Бинго!я поняла! Они не понимают, как у людей так часто может быть секс, чтоб в одну овуляцию оплодотворить две яйцеклетки 🤣🤣🤣
Женщинас• 30 апреля в 01:17
Ответ дляФиктивная
Удалено администрацией...
Вы долго эту смешную шутку придумывали?
Айболитная• 30 апреля в 01:19
Ответ дляСегодня не целуюсь
Хотілось би конкретніше про коми.
Женщинас• 30 апреля в 01:20
Ответ дляФиктивная
Удалено администрацией...
И еще отредактировала….капец 🤮🤮🤮
Ноу коммент• 30 апреля в 01:20
Ответ дляАйболитная
Ото весело буде. Уявити страшно.
Кому 12 -13 років, то ще будуть не дурні, це я по знанням сина дивлюсь. А в класі в них всі розумники , поки є бажання вчитися. Все таки поки вчать,або любить вичитати в інеті, що я роблю тільки вигляд, що я знала)) Про легені і бронхи так розповідав, що я думала лікар лекцію читає. А як дійшов до ока, то я тільки лупала, бо і назв таких не знала, що в мене в оці є.
Вірю , що багато дітей таки вчаться, і баланс буде . Не всім і професорами бути, хтось повинен робити))
Одне боюсь: майбутніх лікарів.