mafansiya• 30 апреля в 07:17

Естонія розпочала евакуацію населення з прикордоння з росією

Поки що навчальні дії репетиція на випадок війни влітку Эстония отработает эвакуацию людей из приграничных ...

Русская служба The Moscow Times
https://www.moscowtimes.ru › Новости
10 часов назад — В Эстонии начались национальные учения Kilp («Щит») и Miljon Miksi («Миллион почему») по отработке действий в кризисных ситуациях на границе.Эвакуация жителей Ида-Вирумаа в Эстонии

Delfi RUS
https://rus.delfi.ee › statja › v-sluchae-voennyh-deystvi...
10 апр. 2025 г. — В случае военных действий жителей Ида-Вирумаа будут эвакуировать в Центральную и Западную Эстонию. Уйти на это может минимум 24 часа
lilul990• 30 апреля в 07:27
Нє, такого не може бути. Війни у Європі не буде (лол)
lilul990• 30 апреля в 07:28
Це підготовка яку видно, а є ще та яку не видно, поки порадниці за кордоном думають, що вони у повній безпеці і нічого в Європі не буде
Рая Ивановна• 30 апреля в 07:30
Ответ дляlilul990
Вы как будто хотите, чтоб нашим за границей плохо было. Хоть где-то люди спокойно живут, если, что я в Украине
lilul990• 30 апреля в 07:31
Ответ дляРая Ивановна
Я хочу шоб люди вернулись до реальності і витягнули голову з піска
автор mafansiya • 30 апреля в 07:31
Європа будує жд дорогу для переброски солдат і техніки.Прибалти укріплюють кордони протитанковими штуками
lilul990• 30 апреля в 07:32
Путін буде нападати поки європа непідготовлена і слабка. Хоча вона і через 5 років буде непідготовлена і слабка
kvitanka• 30 апреля в 07:33
Ответ дляРая Ивановна
Поки існує держава-терорист раша з ядерною зброєю, яка плює на статут ООН і міжнародне право, ніде в світі не може бути спокійно.
kvitanka• 30 апреля в 07:33
Ответ дляmafansiya
Добре, що вони вчаться на помилках України.
Рая Ивановна• 30 апреля в 07:34
Пока хуйло Украину не захватит ни на какую Европу с НАТО он не пойдет
lilul990• 30 апреля в 07:34
У Польщі будуть готувати УСЕ чоловіче населення до опору

Буквально все. Так шо в Україні ще мобілізація здасться божим благословенням
lilul990• 30 апреля в 07:35
Ответ дляkvitanka
Волшебный Пони• 30 апреля в 07:35
Эстонцы проспят эвакуацию
Фрау Донна Роза• 30 апреля в 07:36
Ответ дляlilul990

И правильно делают, укрепляют границы, готовят эвакуацию, вооружаются, а не шашлыками успокаивают, отводят войска от границы, стелят красную дорожку и кидают население под танки
lilul990• 30 апреля в 07:37
Єдина країна в Європі яка здатна до опору це Польща. Об´єктивна оцінка. Всьо інше це шось слабе недоразвите і яке здасться за 2 дні.
Рая Ивановна• 30 апреля в 07:37
Ответ дляlilul990
Про нас тоже говорили за три дня
lilul990• 30 апреля в 07:38
Ответ дляФрау Донна Роза
Яка різниця. Тут людям пишеш кожен день шо у Європі буде шухер. Вони не хочуть вірити.
lilul990• 30 апреля в 07:38
Ответ дляРая Ивановна
Про нас тоже говорили за три дня
Зрівняли нас і декласованих європейців
Фрау Донна Роза• 30 апреля в 07:39
Ответ дляlilul990
Как будет так будет, но в Европе хоть людей не кинут на произвол
lilul990• 30 апреля в 07:40
Ответ дляФрау Донна Роза
В якому смислі? Чоловікам всюди буде сутужно
автор mafansiya • 30 апреля в 07:41
Ответ дляlilul990
патрушев учора офіційно заявив погрози
Nerses• 30 апреля в 07:41
Вы думаете они будут воевать если говорят что нам надо было по тихому сдаться ?
lilul990• 30 апреля в 07:42
А загалом я з трампом згодна: 500 млн європейців просить воєнної допомоги у сша перед 3 мільйонною армією росії

Най європейці піднімають свої жопи
автор mafansiya • 30 апреля в 07:42
Ответ дляРая Ивановна
Навіщо військо накопичують?нема куди кинуть солдат?
Рая Ивановна• 30 апреля в 07:42
Ответ дляmafansiya
К нам и кинут войска
автор mafansiya • 30 апреля в 07:43
Ответ дляlilul990

німці 5 тис солдат вже відправили прибалтам на підмогу
lilul990• 30 апреля в 07:43
Ответ дляmafansiya
Я дуже рада. Європа спасєна
lilul990• 30 апреля в 07:44
Ответ дляРая Ивановна
К нам и кинут войска
Уже кидали і не раз. І по 100 тисяч, і 200, і 300 тисяч. І шо? Не можуть кацапи вийти на стратегічний прорив по лінії лбз хоч гопки пригай
автор mafansiya • 30 апреля в 07:45
Ответ дляlilul990
особисто пуйло погрожує прибалтам’єті маленькіе страни нато’буцім фашисти нацисти і хотять напасти ніби на калініград і щось там з морем йому не подобається
Рая Ивановна• 30 апреля в 07:45
Ответ дляlilul990
Вот именно, так почему они вдруг на Европу нападут?
lilul990• 30 апреля в 07:46
Ответ дляРая Ивановна
Щоб перерізати нам поставки зброї