АБВГДэшница• 30 апреля в 08:18

Что я заметила - ни разу не видела азиатов

(Корейцев, японцев, китайцев и т.д.) с морщинами , если не считать уж людей 60+.
Они реально довольно долго не стареют?
Кусман Сиру• 30 апреля в 08:19
Так і є
БЦАшка• 30 апреля в 08:20
Є різні. В більшості- так
А афроамериканців бачили?
Сердючка• 30 апреля в 08:20
Вони років до 50 як законсервовані, а потім дуже різке старіння
Барабан для дорослих• 30 апреля в 08:21
Вживую очень даже стареют, это у них фильтры хорошие.)
МатьЧасть• 30 апреля в 08:23
В азіатів дуже товста шкіра з мінімумом пор. В них дійсно майже немає зморшок і вони майже не пітніють.
Голодаю• 30 апреля в 08:26
Так. Мій чоловік жив певний час у Японії і розповідав про це.
Барабан для дорослих• 30 апреля в 08:28
Вот обычные китайцы, не пенсионеры)
Файно Замало• 30 апреля в 08:32
Тип старіння інший. Інша шкіра і потовиділення.
І насправді там до 50 років жінкам чи чоловікам не зрозуміло скільки років - вічно юні люди. А коли приходить клімакс то буквально за рік людина стає старою. Це також не дуже із молржавої пані відразу в бабусю.
Кошка Мурка• 30 апреля в 08:37
А латиносы? А афро?) не только азиаты, это нам европейцам туго, бледные потные целюлитные , тургор кожи не сравнимый
Святатабожа• 30 апреля в 08:39
Так , тип старіння інший . Але вони помішані на білосніжній шкірі . Постійно захист від сонця , і харчування
Святатабожа• 30 апреля в 08:40
Ответ дляКошка Мурка
Тут Ви не праві
МатьЧасть• 30 апреля в 09:04
Ответ дляКошка Мурка
У афро дуже навіть є целюліт, не менше, ніж в европеоїдів. А в латиносів зморшки, як у Баби Яги) тут нема чому заздрити.

Хочу шкіру від азіатів (щоб не пітніти і без зморщок), зуби від латиносів або африканців (здоровіші від природи), і волосся, як в латиносів. Все решта: фігура, обличчя, очі, пропорції - влаштовує своє, ’біле’.
МатьЧасть• 30 апреля в 09:05
Ответ дляСвятатабожа
Азіати жеруть гостре, як не в себе) і жирне.
Завжди лідери по раку кишківника.
Меня много• 30 апреля в 09:12
Ответ дляСвятатабожа
Можу сказати, що багато спілкуваоась з ’європейськими’ азіатами. Так от харчування у них я не сказала що здорове, на захисті від сонця не схиблені. Але все одно жінки в 30 виглядають на 18-20 на наше око, а вік видно більш-менш лише по людях 45+
Меня много• 30 апреля в 09:13
Ответ дляМатьЧасть
Завжди лідери по раку кишківника.
Так. Все смажене в олії, навіть десерти
Гитта Ягг• 30 апреля в 09:53
Ответ дляКошка Мурка
О, вы то не рассматривали с близка африканок старше 30. Во-первых целлюлит у них такой, как вам не снилось в кошмарах. Поры на лице, тон кожи на лице может иметь до 3-4 оттенков. Поры расширенные часто-густо, прыщи, жирный блеск сильный. Стареют да, позже чем мы. Но в целом медианно, выглядим лучше намного.
Пані з калабані• 30 апреля в 09:58
Ответ дляМатьЧасть

👍 А шо, так можна було?))