Кондуктор трамвая• 30 апреля в 14:19
Прийшов сайтехнік, приблизно 1 година роботи - 1400 грн, за шо незрозуміло
А бібліотекарю 8000 тисяч за місяць, чому така не справедливість
Чекаю ваші коментарі
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 апреля в 14:20
библиотекарь же в трубах не разбирается, как сантехник
Душка-свекрушка)))• 30 апреля в 14:21
Ответ дляЛетчица
А чого не викликали з своєї обслуговуючої компанії?
И главное зачем вызывали если не знаете за что платили....
Видна міленіалка• 30 апреля в 14:21
А ви хотіли за 200?)) Найди ще нормального сантехника. Це люди на вагу золота, якщо руки не з дупи. Я таких знаю 2 людини із 10 викликанних. Записала їх великими літерами.
Голодаю• 30 апреля в 14:22
Скоро сапожник будет тоже золотой.
Мастерские на районе обошла прицепить набойку нет специалистов уже там где были, говорят что забрали на войну, а те кто остались женщины - могут дырку зашить, замок поменять, что-то приклеить.
Заставляличка• 30 апреля в 14:22
Бо бібліотекаря все влаштовує). Читати легше ніж працювати руками.
Млинці зі смайликом• 30 апреля в 14:23
Ответ дляЗаставляличка
что скажете о хирургах
Заставляличка• 30 апреля в 14:24
Ответ дляМлинці зі смайликом
что скажете о хирургах
У хірурга оперуючого більше грошей ніж у сантехніка)
Зрадорозганячка• 30 апреля в 14:24
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Сайтехник это что то о сайанаре?
Это сайттехник. ИТшник видимо
Млинці зі смайликом• 30 апреля в 14:24
Ответ дляЗаставляличка
спорный момент
оф зп 16 тыс грн
Зрадорозганячка• 30 апреля в 14:24
Сантехник и с говном работает. Какая связь с библиотекарем??
Видна міленіалка• 30 апреля в 14:25
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Купила квартиру колись, без досвіду тоді була, сантехніку не провірили. А там козли жили забили труби, і не користувались, я такої жесті ще не бачила. То сантехник гівно з труб витягував, щоб потім все замінювати. Оце робота. Я там мовчки молилася на нього, щоб він мене не кинув з тім гавном. Дай Бог йому заробітків .
Тут как тут• 30 апреля в 14:25
якщо нічого такого складного він не зробив то чому самі не зробили?
Заставляличка• 30 апреля в 14:25
Ответ дляМлинці зі смайликом
спорный момент
оф зп 16 тыс грн
У сантехніка теж офіційна мала. В тій темі писали зп хірурга 80 тис офіційна.
Млинці зі смайликом• 30 апреля в 14:26
Ответ дляЗаставляличка
гос?
где
Счастье_же_вот_оно• 30 апреля в 14:26
Ответ дляТут как тут
Ручки библиотекаря не заточены на это)
Кондуктор трамвая
• 30 апреля в 14:26
Ответ дляЛетчица
її немає
Заставляличка• 30 апреля в 14:26
Ответ дляМлинці зі смайликом
гос?
где
Автор теми писала, її питайте.
Залізний занавіс• 30 апреля в 14:26
Ответ дляВидна міленіалка
Смотря что надо делать.
Есть и простые работы, за которые те мастера цены не сложат.
Мне нужно было стиралку подключить- мастера (все) хотели от 1000.
Подключила сама за 10 минут бесплатно. До сих пор не понимаю - что там великого надо знать и уметь на 1000 грн.
Душка-свекрушка)))• 30 апреля в 14:27
Ответ дляЯ не тону
Немецкие сантехники - они такие! Недешевые.
Но! Я считаю, что если оргазма не было, то и платить не надо! И ещё и пожаловаться его сутенёру!
Кондуктор трамвая
• 30 апреля в 14:27
Ответ дляВидна міленіалка
Це не той випадок
Душка-свекрушка)))• 30 апреля в 14:27
Ответ дляТут как тут
Автор вообще не знает, что надо делать.
Кондуктор трамвая
• 30 апреля в 14:27
Ответ дляТут как тут
бо не вмію, шо не ясно
Видна міленіалка• 30 апреля в 14:28
Ответ дляЛетчица
Ой, в нас є в ОСББ) ото пародія. Прийде, щось поколупається, то того немає, то сього, випуче очі і дивиться , як баран. Кажу, так що робимо? Каже гроші треба на фсьо))) І мені за роботу. Кароч, лучше визвати , кого знаєш.