Кондуктор трамвая• 30 апреля в 14:19

Прийшов сайтехнік, приблизно 1 година роботи - 1400 грн, за шо незрозуміло

А бібліотекарю 8000 тисяч за місяць, чому така не справедливість
Чекаю ваші коментарі
автор Кондуктор трамвая • 30 апреля в 14:29
Ответ дляНеВРотик
За 4 дні роботи заплатили сантехніку
20 000грн
Київ
Це нормальні ціни по вашому?
Душка-свекрушка)))• 30 апреля в 14:29
Ответ дляКондуктор трамвая
бо не вмію, шо не ясно
Значит платите за то что другие делают за вас то, что вы не знаете и не умеете.

А вот если б вы библиотекаршу вызвали на дом, то не думаю, что дешевле б за час вышло.
Туся муся• 30 апреля в 14:29
Ответ дляЯ не тону
Немецкие сантехники - они такие! Недешевые.
На німецького автору б її 200 баксів не вистачило
Счастье_же_вот_оно• 30 апреля в 14:29
Ответ дляКондуктор трамвая
бо не вмію, шо не ясно
Вывод - оплата за знания и умения)))
Учитывая, что в говне копаться желающих мало, всем айти и крипту подавай, мастера сантехники в цене
НеВРотик• 30 апреля в 14:29
Ответ дляКондуктор трамвая
Це нормальні ціни по вашому?
Шукали дешевше - немає!
Не повірите, але просто не має
Такі ціни зараз
Тут как тут• 30 апреля в 14:30
Ответ дляЗалізний занавіс
Смотря что надо делать.
Есть и простые работы, за которые те мастера цены не сложат.
Мне нужно было стиралку подключить- мастера (все) хотели от 1000.
Подключила сама за 10 минут бесплатно. До сих пор не понимаю - что там великого надо знать и уметь на 1000 грн.
мені треба змішувач поміняти на умивальнику, нема там шо міняти якщо чесно. але я туди з ліхтариком залізла - там усе іржаве, поприкипало, ще й всього кілька сантиметрів місце в якому треба відкручувати ті гайки.
буду викликати сантехніка нехай він ковиряє, а я краще каву поп´ю а потім дам йому грошей :)
Туся муся• 30 апреля в 14:30
Ответ дляКондуктор трамвая
її немає
Що саме він ремонтував, заміну робив?
Видна міленіалка• 30 апреля в 14:30
Ответ дляЗалізний занавіс
Смотря что надо делать.
Я згодна, є кидають людей. Я дзвоню і шлю фотки, кажу про проблему. То два рази він мені сказав, як це зробити самій. Каже, впораєшься. Я дійсно сама робила дещо.
БеллаДонна• 30 апреля в 14:31
+ час на дорогу
уже 700 грн в час
ИзЮмрудная• 30 апреля в 14:31
Було не викликати, раз незрозуміло, за що заплатили
Туся муся• 30 апреля в 14:31
Ответ дляЗалізний занавіс
Смотря что надо делать.
10 хв? Пралка первинна чи попередня проводка труб була?
Тут как тут• 30 апреля в 14:31
Ответ дляКондуктор трамвая
бо не вмію, шо не ясно
ну що ж тоді. доводиться платити.
я багато чого вмію і по дому і по авто, раніше як були бідні з чоловіком то самі все робили.
зараз я краще робитиму мою роботу а ремонтами хай займаються спеціально навчені люди
Качка в тапцях• 30 апреля в 14:33
Ответ дляМлинці зі смайликом
что скажете о хирургах
Встречаются два друга. Один кардиохирург второй автослесарь. Слесарь
спрашивает у хирурга.’Вот мы с тобой, фактически, занимаемся одним и
темже делом. Лечим(ремонтируем) сердца, ты у людей я у машин. Но почему
то я получаю 20000р. а ты 20000$? Объясни’. Хирург подумал, завел
машину, открыл капот и говорит ’делай’
Видна міленіалка• 30 апреля в 14:33
Ответ дляКондуктор трамвая
Це нормальні ціни по вашому?
Ну так обсяг роботи треба дивитися. Може все замінив починаючі від труб. Демонтаж старого тоже не супер роботка. Там чугун сипиться , бо йому 40 років. А як з нуля все в новострої полегше, але теж роботи не мало.
Я дві кімнати і кухня стіни рівняла, плюс поли. 80 тисяч. Це не Київ, а переферія. То всі ремонтники мають. А світло ніколи не робили?))))
Братья Капли• 30 апреля в 14:34
Так библиотекаря никто не держит горбатится за 8 тысяч. Пусть идёт в сантехники
Млинці зі смайликом• 30 апреля в 14:35
Ответ дляБратья Капли
а сантехники в айти и директора
Братья Капли• 30 апреля в 14:35
Ответ дляКондуктор трамвая
Це нормальні ціни по вашому?
Так а кто вам мешает своими белыми ручками с маникюрчиком крутить фитинги, трубы, и чистить чужой толчок?
Я не тону• 30 апреля в 14:36
Ответ дляТуся муся
Та може афтор пенсіонерка і для неї діє пільговий тариф
НеВРотик• 30 апреля в 14:36
Ответ дляВидна міленіалка
А штукатурку стін в новобудові, однокімнатна, порахували 50 000 грн (робота+матеріал)
Не ціни, а жесть
Це їм на два дні роботи
Гарно заробляють зараз майстри
Бокс-орун• 30 апреля в 14:37
Ответ дляЗаставляличка
Бо бібліотекаря все влаштовує). Читати легше ніж працювати руками.
Але бібліотекар це людина з освітою
Чудо в декрете• 30 апреля в 14:37
Ответ дляМлинці зі смайликом
спорный момент
оф зп 16 тыс грн
вряд ли они из серии ’чтоб ты жил на одну зарплату’
Братья Капли• 30 апреля в 14:37
Ответ дляМлинці зі смайликом
а сантехники в айти и директора
Хороший сантехник не жалуется на отсутствие клиентов и работы.
Заставляличка• 30 апреля в 14:37
Ответ дляБокс-орун
Але бібліотекар це людина з освітою
А сантехнік без? Вони теж навчаються.
Туся муся• 30 апреля в 14:38
Ответ дляКачка в тапцях
машину, открыл капот и говорит ’делай’
Може навпаки?
Млинці зі смайликом• 30 апреля в 14:38
Ответ дляЧудо в декрете
если никто не носит, а таки уже не носит... то какой вывод
печально это все конечно, что дворник, что хирург... да и все остальные професии - зарплаты вообще не по знаниям, как любят говорить
Мастер Пис• 30 апреля в 14:38
Хз, защо сайтехнік, гроші бере, а от сантехнік з руками з плечей зараз дорогій, ще й день в день не визвеш. Змішувач поміняв, 10 хвилин роботи 800 грн.
Ду да ду да ду• 30 апреля в 14:38
Ответ дляГолодаю
Скоро сапожник будет тоже золотой.
Мастерские на районе обошла прицепить набойку нет специалистов уже там где были, говорят что забрали на войну, а те кто остались женщины - могут дырку зашить, замок поменять, что-то приклеить.
у нас вообще киоски посносили
ПолБатона• 30 апреля в 14:39
Автор троль звичайно.

Але по темі знаю і такі настрої у деяких є, що будуть в гівні плавати, а на плату спеціаліста зажлобляться.
Чудо в декрете• 30 апреля в 14:40
Ответ дляМлинці зі смайликом
если никто не носит, они не стесняются прейскурант озвучить, поверьте. Даже за относительную ’ерунду’
Качка в тапцях• 30 апреля в 14:40
Ответ дляТуся муся
Може навпаки?
Та ні - механік ремонтує вимкнений двигун, а кардіохірург - працююче сердце.