Кондуктор трамвая• 30 апреля 2025

Прийшов сайтехнік, приблизно 1 година роботи - 1400 грн, за шо незрозуміло

А бібліотекарю 8000 тисяч за місяць, чому така не справедливість
Чекаю ваші коментарі
Туся муся• 30 апреля 2025
Ответ дляКачка в тапцях
Та ні - механік ремонтує вимкнений двигун, а кардіохірург - працююче сердце.
Дякую,
Млинці зі смайликом• 30 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
если никто не носит, они не стесняются прейскурант озвучить, поверьте. Даже за относительную ’ерунду’
та даже и спорить не буду, так оно и есть
и если касается тебя лично - то несешь аж бегом
иначе знаю как эти операции делаются
Малая Налегке• 30 апреля 2025
Та что сантехник, нам водоканал насчитал,поменять соединение в уличном люке 25 тысяч. Вот это за что, там ЗП сантехника максимум 13000 в месяц.
Вірю, я повірив• 30 апреля 2025
З жеку сантехніки мають безкоштовно робити все, бо в жек кожен місяць гроші платяться, але треба йти в жек і там оформляти роботу, хоча все одно буває дурять і кажуть платити гроші, треба з ними боротись.
Чудо в декрете• 30 апреля 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
иначе знаю как эти операции делаются
та да(( и еще благодаришь, что перчатки не забыл
Ламборджини• 30 апреля 2025
Каждому своё.
Библиотекарь тихоничко сидит в тепле, спокойно работает - за 8000 в месяц.
Сантехник крутит-вертит, работа физическая, грязная, нужен инструмент и навыки - за 1400 в час.
ivareka• 30 апреля 2025
за то, что вы не умеете чинить сами
Замріяна• 30 апреля 2025
ми з майстрами зав´язали,все робимо самостійно. Сантехнічні роботи також. Я на них не маю грошей, утримувати їх родини не можу.
Чудо в декрете• 30 апреля 2025
Ответ дляКачка в тапцях
это они письками померились? ой, сорри, моторчиками
Вірю, я повірив• 30 апреля 2025
Приватні сантехніки рахують у суму за дорогу ще, на машині туди й назад, хоча по Києву усьому це пару сотен гривень в дві сторони якщо на авто, але можуть рахувати як на таксі гривень 500-600
БлинчикБезСметанки• 30 апреля 2025
ох ті саЙтехніки
Катрінн• 30 апреля 2025
Ответ дляНеВРотик
А штукатурку стін в новобудові, однокімнатна, порахували 50 000 грн (робота+матеріал)
Не ціни, а жесть
Це їм на два дні роботи
Гарно заробляють зараз майстри
так отучитесь и тоже стены штукатурьте и рубите баблище
Вірю, я повірив• 30 апреля 2025
Ответ дляЗамріяна
Теж самі робимо що можливо, економія скажена виходить, лічильники самі ставили в двух місцях, 4000 грн економія бо по 2000 грн за первинне встановлення, визвали пломбувальника запломбував і все добре. Чавунну каналізацію в ванні та туалеті теж самі вирізали і поміняли на поліпропілен, майстру там би більше 5000 грн заплатили. Змішувачі душ та умивальник теж самі ставили там й дитина поставить..
НеВРотик• 30 апреля 2025
Ответ дляКатрінн
Я в іншій сфері рубаю
Катрінн• 30 апреля 2025
Ответ дляНеВРотик
Я в іншій сфері рубаю
ну так а чего вы считаете их деньги свои считайте
НеВРотик• 30 апреля 2025
Ответ дляКатрінн
Щоб вивчитись на штукатура, не потрібно 5 років навчатись
Ця праця занадто дорого оцінюється, в звʼязку з нестачею чоловіків в країні
Катрінн• 30 апреля 2025
Ответ дляНеВРотик
щоб вивчитись на штукатура надо 20 лет навчатись,чтоб штукатур сделал все четко ,а со штукатуром из пту нечего иметь дела
современные реальные мастера это золото,попробуй еще найди
НеВРотик• 30 апреля 2025
Ответ дляКатрінн
Тобто, щоб зробити машинну гіпсову штукатурку потрібно 20 років навчатись?)))
А скільки ж тоді архітектори навчаються?)))
Герцогиня• 30 апреля 2025
Сантехник, электрик всегда при деньгах
Особенно толковый и сейчас когда половина рабочих на фронте вместо жирных тыловиков и тцкунов.
Врачи так же за консультацию только берут от 500, ветеринарная от 300 и это только осмотр
Ириналь• 30 апреля 2025
Это сказать спасибо,что сантехник деньги взял,а не как в фильме....
Мяо мой мяо• 30 апреля 2025
Автор, вы 2008 года рождения? Сомневаюсь. А если вы постарше, то должны знать, что сантехники, электрики, автослесари и так далее всегда получали значительно больше учителей.
И будут получать.
Вот такой несправедливый мир.
Давно без алко• 30 апреля 2025
Були з дитиною у стоматолога) 15 хвилин 1000 грн.))) Хто на кого вчився)))
КаваЗМолоком• 30 апреля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Це нормальні ціни по вашому?
Так що у Вас там за робота така була, що Ви вважаєте 1400 багато за неї?
КаваЗМолоком• 30 апреля 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Значит платите за то что другие делают за вас то, что вы не знаете и не умеете.

А вот если б вы библиотекаршу вызвали на дом, то не думаю, что дешевле б за час вышло.
Для чого бібліотекарку на дім викликати?😅
Бокс-орун• 30 апреля 2025
Ответ дляЗаставляличка
А сантехнік без? Вони теж навчаються.
Ну не рівняйте вищу освіту і пту
КаваЗМолоком• 30 апреля 2025
Ответ дляБокс-орун
Але бібліотекар це людина з освітою
Сантехнік теж з освітою
КаваЗМолоком• 30 апреля 2025
Ответ дляНеВРотик
Ви думаєте, що стіни так легко вирівнювати? Дихати пилюкою, страждати постійними болями в тілі?
КаваЗМолоком• 30 апреля 2025
Ответ дляБокс-орун
Ну не рівняйте вищу освіту і пту
Бібліотекарі працюють і після училища. І навіть не маючи профільної освіти.

І у сантехніків може бути вища інженерна освіта.
Бокс-орун• 30 апреля 2025
Ответ дляКаваЗМолоком

Чого тоді така різниця в зарплаті? Прибиральниця і бухгалтер однаково наприклад і т.п.
КаваЗМолоком• 30 апреля 2025
Ответ дляБокс-орун
Бо сантехнік працює на себе і сам встановлює ціну своєї роботи, а бібліотекар, бухгалтер, прибиральник - наймані працівники