Мандолина Бу• 30 апреля 2025
Насадки для іригаторів
Просвітіть, якщо купити іригатор, то для кожного потрібно докупити насадку? Дивлюся одну модель, там чотири насадки, але вони для різних цілей, тобто насадки треба докуповувати для користування іншими членами родини, в комплекті немає?
Иванка Бур• 30 апреля 2025
Мы на двоих отдельные покупали, это все же как зубная щетка, у каждого своя должна быть
Глубоководная селедка• 30 апреля 2025
Я докупила, но реально 5 лет пользуюсь одной стандартной насадкой, которая шла в комплекте. Другие ни разу не понадобились.
Червона рута• 30 апреля 2025
Я купила аж з 8 насадками, 4 однакові для кожного, а спеціальні ні разу не використовувала