Марія-3349• 30 апреля в 23:36

Хочу згадати дораму

Років 6 тому дивилась дораму і не закінчила через зайнятість. Суть приблизно наступна: дівчина працювала жінкою на годину, нічого вульгарного, вона просто була співбесідником та проводила час з чоловіками, щоб їм не жилося сумно. Заробляла досить непогано, але по моєму збиралась завершити карʼєру. В неї був друг, який ніби жив з нею, потім до них переїхала її чи його мама, але це розмитий спогад. З цим другом вона і ділилась про все.
Серед віп клієнтів був один, про якого вона із зацікавленням роздумувала в своїй голові, багато років вони працювали по однаковій схемі, він був інтровертом, але коли почув, що вона хоче завершити карʼєру якось ніби захотів продовжити (ніби почала подобатись, але боявся зізнатись). Точно памʼятаю, що йому на роботі потрібно було показати сімʼю для підвищення чи чогось такого і вони мали зіграти пару, так все і закручувалось. З іншої сторони постійно показуються флеш беки з минулого. Плюс є один хлопець, популярний актор, з яким вона чи працювала чи була якось повʼязана, але папараці полювали на них і цій зірці вона теж подобалась. Багато ключових деталей не памʼятаю, але в не хочу перекручувати, тому приблизно так
Солоденька цукОрка• 30 апреля в 23:44
Кохання по контракту
Солоденька цукОрка• 30 апреля в 23:45
Там пак мін йон у головній ролі, але це не стара дорама, не 6 років тому, або говоримо про різні