ПоЗиТиВнАя• 01 мая 2025

Англійська для маленьких. В садку. Це (те що в фото) - нормально?

Подивіться на формат завдання. Це - одне з. Була така сама роздруківка з кольорами, з одягом, з «verbs”. Моїй дитині 2 з половиною роки. Наступна тема що - паст пьорфект може? Чи пессів войс?!

Допоможіть мені зрозуміти - я заганяюся, і хай що хочуть, те й роблять на тій англ.мові чи йти і виясняти, чого формат занняття саме такий (а не як для дітей). Я наприклад коли донькою кольори вчила, я зрозуміла, що їй в принципі це доступно, вона запам‘ятала, вона ходить досі і показує мені де який колір і називає його. Але я брала фігурки всіх кольорів і називала колір; потім іграшки додала і ін. предмети - вивчили грін - я їй показувала крокодила, зелений трикутник, фікус, огірок - і називала колір грін. А Не бумажка з буквами!!! Мені не подобається. І сама тема - моя дитина в принципі поняття «день тижня» не знає. Не знає і укр.назви днів. Звідки така тема взялалася? В садках є щось типу навч.програми як в школі, яка застосовується відповідно до віку? Дякую
Ні грама• 03 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Вам все не так! Не пишіть мені, якісь люди кукукнуті. Що не спитаєш - іде розбір автора на молекули - психіки, вихованості, бідності, багатості , ще чогось. Нема чим зайнятися, чи що? «Клініка» - яка, про що, чого🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️достали вже
Видфильтруйте повидомлення. Ви назвали погано виховатеьток. От и все, цього достатньо
І правда, з якого ви міста чи села Києва?
автор Teonaa • 03 мая 2025
Ответ дляНі грама
Господи, це клініка...
Описала нормальні заняття - «клініка», та йди з богом, бо я крім грубощів, уж пробачте, не знаходжу що й сказати.
Volens Nolens• 03 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Як садок називається? Щоб туди дитину не привести
автор Teonaa • 03 мая 2025
Ответ дляVolens Nolens
Вибачте, вже мені набридла ця тема. Сенс..
Volens Nolens• 03 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Просто назву цього приватного садочка, якщо можна
Воленс-неволенс• 04 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Ні. В цей час там сон. З 13 правда.
А я в 13 маю забрати.
І от коли група пуста, тоді і мити. У мене в садку так було; у дівчат - теж так. У мам знайомих. Вивели дітей кудись - і будт ласка.
А можете мені показати де це і ким написано - що по нормам це ок?
Все що не заборонено і не регулюється установами, то все це можна. Якщо вихователь і є прибиральниця, то вона ніяк не зможе одночасно вивести дітей на прогулянку і помити поли. На прогулянці має бути 2 дорослих. Якщо няня в цей час миє поли, то це порушення. Тільки якщо в закладі кілька груп і в разі чп. Хтось з вихователів може підстрахувати. Бо якщо з однією дитиною щось станеться, інші діти залишаться без нагляду.
Воленс-неволенс• 04 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Нарешті! Я і хочу порадитися: прям прийти і спитати і перевірити (!!!) чи є та терла вода, ЯК? Ну на питання - вони просто скажуть «так» і все на цьому.
А на такий зухвалий запит - перевірити - що і як буде? Якщо скажуть «а вам туди не можна», то як бути???
Батькам можна, але в халаті, бахілах, масці. Маєте право перевірити.
автор Teonaa • 05 мая 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Та дивно. Я щодня як забираю, бачу ПРИБИРАЛЬНИЦЮ. Окрему. Тож абсолютно не зрозуміло стосовно того, чого вихователь миє.
автор Teonaa • 05 мая 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Зрозуміло. Ну, треба налаштуватися тоді. Бо як вони хочуть електрику економити, то я хотіла б почути їх обґрунтування - для чого це потрібно, і чому діти мають руки мити як в ..,не знаю навіть де. В селі глухому, наприклад.
Воленс-неволенс• 05 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Якщо прибиральниця не прийшла, от захворіла, то ви гадаєте що дитині буде краще в пилюці? Прибирання закінчується вологим прибиранням. Чи думаєте що вихователю в радість робити роботу замість прибиральниці?
Моя порада. Запишіть всі свої питання та підійдіть до директорки. Ви маєте право перевіряти, чи виконуються санітарні норми. Але це не значить, що ви їх перевіряєте щодня. І що вам щодня отчитуються.
Воленс-неволенс• 05 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Якщо бак нагрілся, а потім виключають, то це нормально. Доречі температура бака не повинна бути гарячою, це ТБ.. Діти не вміють користуватись змішувачем. Вони не повинні обпектися. То можливо що бак виключають коли він доходить до 35-38 градусів.
Воленс-неволенс• 05 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Я ще забула про шапочку на голову та перчатки.
автор Teonaa • 05 мая 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Ну я це враховую. Просто я забираю одразц майже після обіду. Тобто вот недавно руки мили. Вона б ще не остила настільки , - була абсолютно холодна. Не «літня»
Воленс-неволенс• 05 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Звідки ви це знаєте? Вам дозволили допомогти помити руки дитині, чи вона сказала? Кому ви ставили запитання після того як це виявили?
Ваші права і що у кого питати.
Ігри з дитиною, одяг, прогулянки, провітрювання, поїв чи ні - це питання до вихователя. От так, коли бачите вихователя то стоїте поки не відповість , поїла дитина чи ні, вам кормити її зараз чи ні. Якщо їй складно, то дним словом Комити - не кормити. Не грузіть вихователя іншими питаннями як дитина. Буде погано, вам скажуть.

Температура води в крані, прибирання, вода з якої готують їжу, це директорка.
автор Teonaa • 05 мая 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Ваші права і що у кого питати.

Та ясно що то до управляючого. Добре. Скажу тожі щоб мені з ним зустріч організували.
(Директор у них - це як «власник». Він там і не працює.)
Воленс-неволенс• 05 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Так, вам з цими питаннями до власника. Він займається організацією хоздіяльності. А якщо там не з´являється, то у персонала може бути своє бачення норм. А може бути і рішення власника.
автор Teonaa • 05 мая 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Ваші права і що у кого питати.

Звідки знаю, не відповіла - я забирала, а вона каже в туплет хочу. В групі нікого нема - відвела сама. А дитина каже хочу руки помить. Ну і я включила воду. І так, і едак, і чекала до останнього..і нема🤷‍♀️
автор Teonaa • 07 мая 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Добрий. Ви є?
Воленс-неволенс• 07 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Добрий. Ви є?
?
автор Teonaa • 07 мая 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
?
Скажіть, я хвора? Зараз розкажу:
автор Teonaa • 07 мая 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
?
Напед зауважу. Дитина моя , звісно, здатна сама скористатися серветкою після туалету, якщо дасиш; і може сказати «дай мені бумазьку».

Сьогодні я іі забрала в 9, бо я побачила що відбій так і не дають. І поки збиралися, каже що хоче пісяти. В укритті 6 горщиків в рядок недалеко від нас стояли, я іі і усадила. На тумбі поруч - рулон бумаги. Я спитала - цю брати ( ну чи є начата може..)? Вихователька таааааак на мене подивилася, наче я як мінімум з дурки прибігла в гамівній сорочці..і сказала що я дуже заморочуюся, і що отак прям типу труси треба вдягти, і все.

Ладно я. А ВИ, як людина психічно здорова - що, нічого ненормального тут не бачете?
Воленс-неволенс• 07 мая 2025
Ответ дляTeonaa

У мене б виникли питання до няні.
автор Teonaa • 07 мая 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
?
Ну просто якщо найелементарніше не робиться, то що казати про щось серйозне? 6 горщиків, 6 дітей одночасно значить ходять. Дві виховательки. Дітям просто ДАТИ можна папірець. Моя сама мала, і може сама; інші 1000% здатні самі. Що таке?
Воленс-неволенс• 07 мая 2025
З усім списком запитань до хазяїна. Схоже на ситуацію, кіт з дому - миші в пляс.
автор Teonaa • 07 мая 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Да?
І я не больне на голову, що з дурки втікло?
Ну це кабздець
Воленс-неволенс• 07 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Да?
Ну це кабздець
Пишіть список щоб нічого не. Забули. І спокійно без сварки. Питаете. Я новенька. У мене є запитання по господарській частині. Чи повинно так бути? І пункт за пунктом по списку.
автор Teonaa • 07 мая 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Добре
Попрацюю над списком
Начальник хоч прозріє
автор Teonaa • 15 мая 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Добрий день
Я сьогодні попросила зустріч із директором. Сьогодні була остання капля!
Коротше кажучі, сьогодні свято день вишиванки+благод.ярмарка для зсу. Ми підготувалися - все як сказали. Ну і дитині сказала, що завтра свято, нарядно вдягнемося, купимо вишиванку. Вибрали разом. Вона така довольна була, сподобалася вишиванка, бантіки нові ітд.
Іі відвела на ранок. А захід на 11, я прийшла. Зайшла до зали ( в дверях, бо біітком). Їх ведуть вже «виступать». Вийшли - поставили дітей по такі логіці - малюків у перший ряд по центру, а великі діти по боках, ну і позаду. А моя сама крошечна - за руку з вихователькою в кутку! І тянеться на танці ж ті. Я пробралася - питаю, що таке? Каже - «Вона не танцює, вона не вміє»
Чому не вміє? Як саме треба вміти - це що, конкурс із жюрі? Всі малюки танцювали каляку маляку; двоє великих дітей стояли і взагалі не рухалися. Але виступали ж. Ну суть ж у чому - що діти виступлять і будуть довольні. І все. Як уміють. Малюкам і трьох років немає, про яку «хореографію» особу йде мова?
Я-то іі розтануювала, вона довольна сказала я хочу до діток, побігла, покрутилася. А перед тим стояла, з нерозуміючими очима. Я , скажу по секрету, прийшла додому - мало не плакала. Роблять якусь неповноцінну з дитини. Повели на свято і щоб не путаламя під ногами, в кутку тримають.
Воленс-неволенс• 16 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Добрий день
У яслях виступів не буває. Діти до 3 років зазвичай лякаються дорослих, що приходять на свято. То 2-3 дитини що тримають вихователя за ручку, то майже норма. Те що ваша дитина вдома робить, це одне. А те що виступи, то інше.
Норма для яслів, щоб діти тренувались з батьками і разом танцювали. Проблема не у вашої дитини, а у старших дітей з групи. Вони вже намагаються зробити краще виступ. І коли до них додають малявку, що не знає рухів і всіх збиває, то потім вони можуть ображатись на маленьку дитину. Погіршуються відносини в колективі. Якщо працює професійний хореограф з такою групою, то роблять танці що всі курчата як курчата, а оте мале недолуге нерозумне, плутається під ногами. Але вам би це ще менше сподобалось, ніж за ручку. Повірте, ваша дитина навіть не згадає цей момент, через пару днів. З того що ваша донька запам´ятає, це те що вона також хоче стати дорослою і танцювати як дорослі діти.
автор Teonaa • 16 мая 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Ну якщо група така, то і танці б зробили такого рівня, який усім доступний. Хороводи, ручки на поясі і понахалятися вирізні боки, похлопать у долоньки, покрутитися, пострибати. Переглянула відео - вона просто в такий комосок зжалася, коли поняла що і пари їй нема, (по двоє крутилися). Вся скукожилася.