ПоЗиТиВнАя• 01 мая в 00:36
Англійська для маленьких. В садку. Це (те що в фото) - нормально?
Подивіться на формат завдання. Це - одне з. Була така сама роздруківка з кольорами, з одягом, з «verbs”. Моїй дитині 2 з половиною роки. Наступна тема що - паст пьорфект може? Чи пессів войс?!
Допоможіть мені зрозуміти - я заганяюся, і хай що хочуть, те й роблять на тій англ.мові чи йти і виясняти, чого формат занняття саме такий (а не як для дітей). Я наприклад коли донькою кольори вчила, я зрозуміла, що їй в принципі це доступно, вона запам‘ятала, вона ходить досі і показує мені де який колір і називає його. Але я брала фігурки всіх кольорів і називала колір; потім іграшки додала і ін. предмети - вивчили грін - я їй показувала крокодила, зелений трикутник, фікус, огірок - і називала колір грін. А Не бумажка з буквами!!! Мені не подобається. І сама тема - моя дитина в принципі поняття «день тижня» не знає. Не знає і укр.назви днів. Звідки така тема взялалася? В садках є щось типу навч.програми як в школі, яка застосовується відповідно до віку? Дякую
Ні грама• 02 мая в 14:46
Ответ дляTeonaa
Розмовляти треба нормально, тоді і гарні відповіді будуть. І по темі поради будуть. І все гарно буде. А поки що - 2% зрозуміли взагалі що я писала і що питала.
Так ви сама не вмієте ноомально
Ні грама• 02 мая в 14:47
Ответ дляTeonaa
Ну от будь ласка. Особисто Ви «порадили» про приватний садок. Ну хоча б подивилися спершу, про який сад мова йшла🤷♀️
А зате у мене паскудний))
Я вам нічого не радила , навчіться фільтрувати відповіді
Тупе
Ні грама• 02 мая в 14:48
Ответ дляTeonaa
Характер дай боже💪
Але я перепрошую - мені от пишуть (наприклад) «ви удавитеся за кожну копійку, бідні вихователі; платите три копійки а вимагаєте щоб дитина вам знала англ»
А на ділі - я не плачу за англ ні копійки, це розклад просто - раз; вихователям я нічого ще взагалі не говорила, два; я не хочу не те, щоб вона зочь вивчила, а взагалі-то НЕ хочу щоб зараз вчила. Це три.
І так кожна майже писала - і не самими приємними словами. Типу я жлобіха, тикаю носом виховательок за три копійки. Вимагаю щось там хожу. А нічого із цього насправді немає. Як я повинна була відповідати? Люди не читають. Їм не цікаво ЩО я попросила оцінити і порадити. Їм просто цікаво зайти в тему, і вилить свій бруд(
Ви накинулись не за англ, а за те, що вихователі якось не так дитина увагу приділяють
Англійська це була просто причина вимістити злість
Ответ дляНі грама
Ви неадекватна психічка
Я б на місці вихователя кожного раз йшла геть , аби вас не бачити
Пре енергетикою дуже важкою і поганою
Забирайте своє чадо в інший садок і не бісіть ніякого. А ще краще сидіть з нею вдома і годуйте
Пре енергетикою дуже важкою і поганою
А. Вчора дізналася, що вони економлять електрику. Вимкнули бойлери. Діти миють руки холодною. Ваша думка? Теж маю своє «фе» тримати при собі, бо їм начхать на «бубочок»? Чи може є десь межа все ж таки?
Спитала - а що, немає теплої? І невнятна відповідь адміна із бігаючими очима..
Просто так ми скоро дійдемо до супіп на водопровідній воді; до миття підлоги одним відром всі поверхи..
Заявлена «закрита територія», а на ділі - ворота відкриті - за воротами машини вже; вранці зоб адмін не сиділа на домофоні , а могла лайтово почати робочий день з кави - підпирають двері сміттєвим відром. Куди бахіои брудні іиуидаємо. Отака закрита територія.
І у мене тоді таке питання: чому потрібно «шукати інший садок, якщо цей такий поганий», а не йти до директора? І вимагати якось відповідності заявленим опціям; і здоровому глузду в цілому(ну бо не можна робити дітям суп і чай з технічної води. Наприклад)
Насправді, я хотіла подискутувати де я заганяюся, а де я права. Як бачете, я приділила час, бо немалі повідомл., але я отримала вигадки, які не відносяться до мене, і майже ноль якогось конструктиву. Якщо хамила, перепрошую.
Ответ дляНі грама
Ви неадекватна психічка
Пре енергетикою дуже важкою і поганою
Але якщо Ви ще й скажете, що хай і той умовний чай п‘ють з сирої води, садік хороший а я погана - то я тоді взагалі Вас не розумію, як жінку навіть… замість того щоб привчати заклади доя дітей нормально працювати - ми маємо ковтати те що є, або шукати інший (такий самий😂😂). Це питання філосовське трохи. Бо я хочу найкращого. А хтось - «дитина нікому не треба, тож або валіть вдрма сидіть з нею, або не кіпішуйте…». Може того і живемо так. Якось не так як живуть в умовних сша, канаді..да будь де.
Я реально привітно до них звертаюся, дякую завжди. Коли вихователька мене там виручила в одній ситуації я купила їй пригоститися дещо. Але часто-густо я просто мовчки сумна виходжу, і мене дні два воно не відпускає. Бо це неприємно, коли ти прийшов до них, не безплатно, вони в тобі комерційно зацікавлені (бо дітей у них 1/3-1/4 набралася), і застаєш свою дитину на самоті на підлозі. А вихователь мете пил їй перед носом. Сподіваюся тепер зрозуміліше.
Воленс-неволенс• 02 мая в 15:57
Ответ дляTeonaa
Характер дай боже💪
Ви писали про те що платите багато грошей і хочете щоб за ці гроші була програма підлаштована під вашу дитину. Але ж ви знаєте, що це різновікова група. Це самодурство.
Воленс-неволенс• 02 мая в 16:03
Ответ дляTeonaa
А давайте коротко) прибирати групу коли є дитина - це реально ок? Підмітає, дитина на підлозі, пил піднімається…ну Ви мене дивуєте.
Так по санітарним нормативам це ок. І по організації труда це ок. У дітей це вільний час від занять. Ви коли дома прибираєте, то виганяєте дитину саму на вулицю?
Воленс-неволенс• 02 мая в 16:22
Ответ дляTeonaa
Характер дай боже💪
Ваші вимоги не відповідають тій реальності в якій ви живете. Ви ні санпінів не знаєте, ні про педагогіку нічого не чули, ні про організацію труда, ні про правила встановлені для дошкільних закладів. У вас в голові якась дика фантазія про ідеальний садок. То у вас є ще 2 місяці до роботи щоб ознайомитись з вимогами до дошкільних закладів. Ваші вимоги ніяк не корелюються з умовами в дшз. Те що ви собі намріяли це тільки няня і індивідуальні заняття. Тобто вам потрібно у себе вдома оплачувати зп 2 м людям одночасно. Ось тому вас не хочуть розуміти. Бо ви за гроші на групові хочете получити індивідуальну послугу.
Ответ дляВоленс-неволенс
Ні. В цей час там сон. З 13 правда.
А я в 13 маю забрати.
І от коли група пуста, тоді і мити. У мене в садку так було; у дівчат - теж так. У мам знайомих. Вивели дітей кудись - і будт ласка.
А можете мені показати де це і ким написано - що по нормам це ок?
А я в 13 маю забрати.
Ответ дляВоленс-неволенс
Да яку блін іедивідуальну
Просто по віку. Без цього фанатизму, того , що занадто(
А чого, я по першій освіті який-неякий педагод, для пту, коледжів.
Я так і не зрозуміла нічого)) я хочу щоб ЗАМІСТЬ англ з ними просто провели гру (в лікаря, в кухаря…), тобто ПРОСТІШУ опцію. А А Ви наполягаєте що у мене ВИМОГИ.
Ответ дляВоленс-неволенс
Або вимога теплої води..причому з електрикою ж проблем немає. В чому проблема їх?
Ну або кетчуп в їх меню.
Це не вимоги абсолютно.
Пити треба питну воду, з неї і готувати. Яку там використовують, уж не знаю. Є сумніви.
Ну або кетчуп в їх меню.
Це не вимоги абсолютно.
Воленс-неволенс• 02 мая в 20:38
Ответ дляTeonaa
З весни мала були НЕрізновікова. Ми чекали і чекаємо досі.
Ви осознано пішли в групу не за віком. Ви ж маєте розуміти наслідки свого рішення. Як можна дитину чисельного віку привести в старшу групу і вимагати занять за віком вашої дитини. Ваша дитина вчиться у старших, тому що їх вже навчили. Це альтернативна форма навчання. І ще. Наскільки я пам´ятаю, то яслі програма навчання включає тільки навчання самообслуговування. Тримати ложку, пити із чашки, ходити самостійно в туалет, мити руки одягатись, взаємодіяти з іншими дітьми. Все. Всі інші заняття після 3 років.
Воленс-неволенс• 02 мая в 20:39
Ответ дляTeonaa
Да яку блін іедивідуальну
В лікаря і кухаря це не за віком вашої дитини.
Воленс-неволенс• 02 мая в 20:43
Ответ дляTeonaa
Ну або кетчуп в їх меню.
Це не вимоги абсолютно.
Ну або кетчуп в їх меню.
Це не вимоги абсолютно.
Те що у вас є сумніви, то це ваші хворі фантазії. Ви повинні мати точну інформацію. Приходите, перевіряєте. Робите висновки. Не подобається шукаєте інший садочок, або державний.
Ні грама• 02 мая в 21:51
Ответ дляTeonaa
Вам ніхто нічого не повинен. Ідіть в іншій садок. А ці дівчата не буду усім посміхатись і кожному звітувати. У них блін десятки тих дітей , ваша чим особлива?
Ні грама• 02 мая в 21:53
Ответ дляTeonaa
Так чого ви не йдете і не вимагаєте??
Ви не права скрізь
Там все розмивчато• 03 мая в 09:50
Ответ дляTeonaa
Сама себе совет дали. Молодец.
Ответ дляВоленс-неволенс
Нарешті! Я і хочу порадитися: прям прийти і спитати і перевірити (!!!) чи є та терла вода, ЯК? Ну на питання - вони просто скажуть «так» і все на цьому.
А на такий зухвалий запит - перевірити - що і як буде? Якщо скажуть «а вам туди не можна», то як бути???
Ответ дляВоленс-неволенс
Мені не жалко. Нічого не зробиться від хол.води, тим більше в спеку. Но просто - навіщо це? Чого мене має цікавити їх економія…
Ответ дляНі грама
Так чого ви не йдете і не вимагаєте??
Ви не права скрізь
Так я і буду йти!!!! За англ я передумала піднімати питання. Скинули відео багато - з аніматорами; в фартушках і ковпаках - типу кухарі, піцу готують; в халатах і в масках - типу лікарі. Саме малюки, без старших. Тобто займаюттся з ними теж, згідно з їх віком.
Але зараз про воду треба виясняти: ну мене стримує - ну як я піду? Що, скдв а поведіть мене на харчоблок і пркажіть бутлі? Ну як це буде виглядати.
Ні грама• 03 мая в 15:04
Ответ дляTeonaa
Та нічим
Кожним батькаи казати. Це 30 секунд займає
Багато хочете. Правильно вони вас игнорять
Ні грама• 03 мая в 15:07
Ответ дляTeonaa
Господи, це клініка...
Ні грама• 03 мая в 15:08
Ответ дляTeonaa
І собі, і в цілому. Я ж перша не грубила. Питаю - а у відповідь ти така сяка, причому криво зрозумівши.
Вас тикнути в грубість? З якого це міста в області?
Ні грама• 03 мая в 15:26
Ответ дляВоленс-неволенс
А з якого міста ця авторша?
Ответ дляНі грама
А з якого міста ця авторша?
Вам все не так! Не пишіть мені, якісь люди кукукнуті. Що не спитаєш - іде розбір автора на молекули - психіки, вихованості, бідності, багатості , ще чогось. Нема чим зайнятися, чи що? «Клініка» - яка, про що, чого🤷♀️🤷♀️🤷♀️достали вже