Интимная• 01 мая в 00:45
Як можна спасти внука?
Доброї ночі
Внуку - 24 роки. незабаром - 25.
Найбільше. що я в житті бажаю - це щоб спасти його від попадання на війну.
Планували вступити до інституту, але нам юрист пояснив, що не дадуть відстрочку. так як він раніше вчився на цьому рівні освіти, хоч і ніколи не закінчував його. Тому цей варіант на превеликий жаль - не підходить.
Думаємо над тим, щоб знайти роботу щоб дали бронь. Наразі в нашому містечку всього 6 таких вакансій і не одна не підходить.
Страшно від того що його в будь який момент вже через короткий час можуть забрати на війну і великий шанс того щоб може трапитись найстрашніше.
Дуже шкода його. Ще пожити не встиг. Важко працює. Ріс без батьків, бо померли коли йому було 9 років. Ось якщо не дай Бог його не стане то рід його на ньому і зупиниться.
Я, собі вже місця не знаходжу - думаю постійно як би йому домогти.
Хочу дізнатись вашу думку, як можна ще спробувати спасти його?
Дякую! Дай вам Боже всього найпотрібнішого.
Внуку - 24 роки. незабаром - 25.
Дрібка щастя• 01 мая в 02:19
Запорожье Мотор сич, требуются контролёры, в/о не нужно, берут мужчин и женщин, предоставляется общежитие и бронь. Зарплата 10 тысяч. Пойдёт?
Пасхальний тролік• 01 мая в 02:31
Ответ дляпобольшомусекретику
Ви помітили як бабуся грамотно пише. І такий тупий онук у неї без освіти
Грамотно пишет? Вы это сейчас серьезно?.. Если то, как она пишет, в наше время считается грамотным, то ладно, я верю, что у неё внук без образования - видимо, как и она сама.
БершкомангоЗар• 01 мая в 02:50
Ответ дляДрібка щастя
А в мотор сич какой, на Ш который?
Мониторю маленький, вообще нет вакансий
Сусановна• 01 мая в 04:16
Ответ дляпобольшомусекретику
От і в мене такі думки. Внуку 25, як багато тут бабусь такого віку сидить? Щось дуже сумніваюся
Сусановна• 01 мая в 04:19
Ответ дляspart-5037
Нет. У меня муж работал. Без опыта. Главное мозги иметь и голову на плечах
Може ваш хоч освіту мав. А тут тільки школа.
Білий Лосик• 01 мая в 04:19
Ответ дляПасхальний тролік
І з усіх відповідей, вас схвилювала саме ця? Попрацюйте над почуттями власної вартості. По всій видимості саме вона у вас знаходиться на найнижчому рівні
Борщик• 01 мая в 06:06
Ответ дляВідморожена
У вас безлич варіантів.
1. Віддайте онука на плавання. За рік Тису перепливе.
2. Віддайте онука на курси з виживання та орієнтування на місцевості, а також маскування. За рік зможе вибратися Карпатами.
3. Продайте квартиру, домовтеся, вивезуть вам онука за кордон за всі гроші в багажнику.
4. Віддайте в поліцію.
А ваша бусінка сама чого хоче?
4. Віддайте в поліцію.
А ваша бусінка сама чого хоче?
Нік вам прямо в тему
Гарнюнька• 01 мая в 06:16
Ответ дляЛеопардові панчохи
Может никто не думал, что она столько будет длиться?
Да,мы использовали все уровни образования с этими словами. Теперь сыну приходится работать на минималке ради отсрочки. Дополнительно к основной работе.
СпайдерВумен• 01 мая в 06:33
Нехай йде в обленерго, є у всіх містах, і у містечках філії, якщо спеціальність не підходе, паралельно вчиться, так зарплата мала, але що робити, закінчиться весь цей жах, звільниться. Або Укрпошта, в нас багато хлопців почало працювати, теж зп сльози, та що зробиш
Почекуха• 01 мая в 06:34
Ответ дляИнтимная
перший раз він обрав не ту спеціальність, а на другий раз не зміг здати іспити
Ну, і куди його влаштувати працювати, кому потрібні такі працівники? А спортом займається, здасть силову підготовку, біг?
Смайликівна• 01 мая в 06:37
Ответ длядивчинка
Да, дважды, что не так? Не бывает? Он во второй раз не поступил, но хотел, то есть по факту только 1 опыт , неправильно выбрал специальность
Почему 1 опыт. Автор писала что второй раз поступил, но не сдал сессию.
Почекуха• 01 мая в 06:43
Ответ дляМама Никитки-2
Двічі?
А тепер думаємО, плануємО, шукаємО…
Є й такі випадки - двічі не пішлО... і всі варіанти не підходять, там розум треба, там водійські права, там фізична підготовка... Зазвичай подібні теми пише мамО, а тут бабО
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 01 мая в 06:58
Ответ дляХарчовий тріль
Укрпошта бронирует водителей
И операторов.
Зубная фея• 01 мая в 07:07
Ответ дляПеченюшка
У вас епіцентрів не має? Знаю раніше вони надавали бронь і в нас деякі люди з компанії туди перейшли
Або Укрпошти, вона всюди є. Але його все одно не зможуть забронювати доки йому 25 не виповниться
Стебель березы• 01 мая в 07:12
Моего брата, которому стукнуло 25, который пришел обновить данные в этого логово умалишенных, не выпустили без боевой повестки.
Но он КПИ закончил, кибербезопасность. Ему предложили идти охранять тцк. Ага, волосы назад. Слава Богам и преподам КПИ что помогли парню не пропасть. Служит теперь в гос. структуре. Правда зарабатывает на свой службе трошки больше нуля. Но хоть живой.
Баба Йога• 01 мая в 07:16
Все понимаю. Но такой окрас сообщения… «еще не пожил толком». Бабулька сразу его хоронит… а ведь он даже еще не в армии. 😂
Стебель березы• 01 мая в 07:16
Ответ дляmafansiya
Удалено администрацией...
о, горлянка подоляцкая, не девочка, не.
Само_достаточная• 01 мая в 07:17
Ответ дляИнтимная
Чотири з шести вакансій - водій, що не підходить так як немає потрібної категорії прав. 1 вакансія - електрик, та остання - начальник заправки для машин.
Мій племінник рятувальник, теж дали бронь
Баба Йога• 01 мая в 07:17
Ответ дляmafansiya
Удалено администрацией...
Стебель березы• 01 мая в 07:19
Идти и получать права нужной категории.
Еще и в дальнобойщики может попадет.
Тогда вообще свинтит с прекрасной страны от зеленого боневтика
Еще и в дальнобойщики может попадет.
Бабулька• 01 мая в 07:40
Ответ дляСусановна
Вот как раз бабусь тут дофига
Латвийские_Номера• 01 мая в 07:42
Ответ дляИнтимная
Простите, а чем ваша корзиночка так уникальна, что всей советчицей его надо спасать? Какой род у него прервется? Он голубых кровей? Интеллигент в седьмом колене? Большой интеллектуал? Граф?
Щира українка• 01 мая в 07:43
Ответ дляspart-5037
И чем последняя не подходит ? Начальник АЗС. Нормальная работа. А им бронь оказываются дают ? Даже не знала
Так туда всех подряд, да еще без образования, не берут.
Там надо организовать работу заправки, людьми руководить, и скорей всего самому машину водить.
Бабушкина царапинка без образования не подойдёт работодателям.
Почекуха• 01 мая в 07:43
Ответ дляСтебель березы
Не допрацювали. КПІ, кібербезпека - це контракт на 5 років після закінчення, вас працевлаштовують у відповідні органи, не виходячи з інституту. Випускники працевлаштовані, мають бронь і достойну зп, а з вашого брата вийшов такий спеціаліст, як бабин внук у цій темі
Бабулька• 01 мая в 07:44
Ответ дляБаба Йога
Как девочкам такое читать у кого муж брат родня служит.