Интимная• 01 мая 2025
Як можна спасти внука?
Доброї ночі
Внуку - 24 роки. незабаром - 25.
Найбільше. що я в житті бажаю - це щоб спасти його від попадання на війну.
Планували вступити до інституту, але нам юрист пояснив, що не дадуть відстрочку. так як він раніше вчився на цьому рівні освіти, хоч і ніколи не закінчував його. Тому цей варіант на превеликий жаль - не підходить.
Думаємо над тим, щоб знайти роботу щоб дали бронь. Наразі в нашому містечку всього 6 таких вакансій і не одна не підходить.
Страшно від того що його в будь який момент вже через короткий час можуть забрати на війну і великий шанс того щоб може трапитись найстрашніше.
Дуже шкода його. Ще пожити не встиг. Важко працює. Ріс без батьків, бо померли коли йому було 9 років. Ось якщо не дай Бог його не стане то рід його на ньому і зупиниться.
Я, собі вже місця не знаходжу - думаю постійно як би йому домогти.
Хочу дізнатись вашу думку, як можна ще спробувати спасти його?
Дякую! Дай вам Боже всього найпотрібнішого.
Внуку - 24 роки. незабаром - 25.
Відморожена• 01 мая 2025
Ответ длядивчинка
Та щас, все прям в войну побегут рожать от первого встречного без перспектив, за шоколадку))
Згодна)
Варіант за зміною статі - поки найбільш реальний)
woman Warrior• 01 мая 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Ау, пройшло не 3 неділі, не рік, вже 4й рік йде війни а. І на хвилиночку, музику 25 років! а йому бабця хвоста заносить
На минуточку, если люди это люди, а не генератор злобы, они понимают, что родной -он аодной в любом возрасте, что в 8, что в 25.И переживают не меньше
Мама Никитки-2• 01 мая 2025
Ответ длядивчинка
Ну так, не закончили, бывает, а в чем проблема?
Двічі?
А тепер думаємО, плануємО, шукаємО…
Ответ дляВідморожена
Згодна)
А что, кстати Монро имеет освобождение, она или он трансгендер. Очень удобно в наше время, пол не менял, то есть мужчина был мужчиной остался по гендеру, чувствует себя женщиной, исключили из списков
Леопардові панчохи• 01 мая 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Я написала кто даёт бронь.
Она тоже написала, что есть в городе с бронью свободного
woman Warrior• 01 мая 2025
Ответ дляМой_ужин
Если мужик не понимает, что должен вас защищать - его уже не спасти
Когда он успел долгами обзавестись?
Вы должны-идите и защищайте.Если так считаете.
Мама Никитки-2• 01 мая 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Ну а что тут такого? Мой сын два института в Украине закончил, правда до бакалавра , говорит образовпние гавно и в этом году третий заканчивает, правда за границей и в этот раз доучился до магистра.
Та нічого. Ваш же сесії всі здав і дипломи отримав. З вишу ж не вигнали за двійки
spart-5037• 01 мая 2025
Ответ дляИнтимная
Компанія - Око чи якось так. Але там потрібний досвід і вища освіта.
Они и продавцов бронируют. Пусть кассиром идёт. Там высшее не надо и опыт тоже. Туда всех берут при наличии опять таки, мозгов
Мама Никитки-2• 01 мая 2025
Ответ длядивчинка
Да, дважды, что не так? Не бывает? Он во второй раз не поступил, но хотел, то есть по факту только 1 опыт , неправильно выбрал специальность
А де це в Україні вступають за результатами іспитів? Це по перше. А по друге читайте шо пише автор і не видумуйте. Двічі до 2 курсу довчився. Останній раз з вишу вигнали, бо сесію завалив
Ганцю в кєдах• 01 мая 2025
Ответ дляИнтимная
Також шукає якісь варіанти. Поки його не трогають, бо 24 роки йому, але в кінці липня вже йому 25 і тоді можуть.
Пусть пробует устроиться в полицию, там бронь будет
Відморожена• 01 мая 2025
Ответ длядивчинка
То тим більше - і прецедент є, і недорого. Всього-то гардероб поміняти, макіяж навчитися накладати. Взагалі геть не важко.
Ответ дляВідморожена
Ну думаю, если бы так легко было это провернуть, у нас бы половина уже была бы в этих рядах) не, для Монро видимо исключение сделали
Відморожена• 01 мая 2025
Ответ длядивчинка
Цікаво було б дізнатися статистику звернень із проблемами невідповідності тіла і усвідомленої статі)
spart-5037• 01 мая 2025
Ответ длядивчинка
Ну кассир это более реально, но я немного кассиров вижу парней
Есть. Жить захочешь- научишься.
Но я думаю автор ночной троль.
Поэтому я фисташки на чизкейк дочистила и ушла )
Всем спокойной ночи 🌙
Но я думаю автор ночной троль.
Всем спокойной ночи 🌙
Мама Никитки-2• 01 мая 2025
Ответ длядивчинка
Ну может и так, тогда надо уточнять нюансы, я поняла иначе
Так авторка ж написала, що обидва рази довчився до 2 курсу
Тётя Хрюша• 01 мая 2025
Новая почта вроде бронь дает, нет? По знакомым по узнавайте. Выезжают люди. Ну за деньги. 🫰 но это ж связи нужны, так то ничего не решите.
Мама Никитки-2• 01 мая 2025
Ответ дляВідморожена
Монро давно публічна особа, навряд чи іншим так пощастить
ЛижТолько• 01 мая 2025
Ну как у многих, самый оптимальный вариант это переждать. Поменьше шастать на улице и иметь при себе хотя бы газовый баллончик
Домашка• 01 мая 2025
Если есть образование позволяющее работать предметником в школе - тогда работать учителем
Домашка• 01 мая 2025
Ответ дляВідморожена
Она типа списана по здоровью, с не по тому, что она трансвестит
Омлетик• 01 мая 2025
Ответ дляЛижТолько
Уже 3 года ждут , сидят по квартирам .. так и жизнью пройдёт
Домашка• 01 мая 2025
Ответ дляИнтимная
Внук раніше вступав 2 рази до інститутів, але далі 2 курсу не довчився. Чи є шанси що можуть надати все ж таки відстрочку?
Попробовать можно
Домашка• 01 мая 2025
Ответ длядивчинка
У нее не потому освобождение
Почитайте статьи. Он давал интервью - списан по состоянию здоровья