Дюйм оф о4ка• 01 мая в 04:41
Есть тут те,кто калории не считает и не поправляется?
Дюйм оф о4ка
• 01 мая в 20:06
Ответ дляПишна молодиця
Питанием сегодня целый день занимаюсь. Котлетки нажарила, макарон наварила)))
На даче тоже, еду буду сажать.
Да,вот и похудеете.
Баррикадница• 02 мая в 14:47
Ответ дляДюйм оф о4ка
А що калькулятор калорій каже,коли ви вбиваєте туди спожиті вами продукти?
Ні, я за допомогою калькулятора просто порахувала норму калорій для схуднення для свого зросту та ваги і все. А калорії не рахувала, їла інтуїтивно. В мене було по суті трьох разове харчування. Снідала я після 12 ранку це могли бути два бутерброди з ковбасою та сиром, цукерка, капучіно. Вечеряла я десь о 18 00я це вже була каша, м´ясо, міо бути інколи салатик. І десь годині о 9 чи 10 вечора(лягаю я пізно спати) я могла випити чаю і з´їсти шматок сиру маленький і все
Дюйм оф о4ка
• 02 мая в 14:52
Ответ дляБаррикадница
А спробуйте тепер все теж саме,тільки порції на 10%-15% менше зробити.
Баррикадница• 02 мая в 20:37
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я коли роблю менші порції на мене потім дикий жор нападає, і я інколи відключаюсь і можу ще більше переїсти
Дюйм оф о4ка
• 02 мая в 20:56
Ответ дляБаррикадница
Треба тримати себе в руках,сила волі.