Соображалочка• 01 мая в 14:05

Похудение и периоды зажоров

С декабря худею. Вес был 80/171, похудела до 71. И последние 2 недели не могу себя держать, жру все подряд… Худела без голодовок, хожу в зал 2-3 раза в неделю, стараюсь больше двигаться. Но сейчас просто нет сил… В зал продолжаю ходить, уже +1 кг, но это отек скорее всего. Это эмоциональное. Кто был в таком состоянии? Как вышли из него? Боюсь набрать все обратно…
Не танцую- но пою• 01 мая в 14:11
Я зараз в такому стані. Товста буквально із садочка, сестра моя також. Худнуда багато разів, тричі радикально. У 25 із 79 до 48. У 2020 році із 103! до 81 десь. У 2024 із 110 вже до 75. З НР вже 79. Тримаюся 3-4 дні - потім нереальний апетит, хоч кору готова гризти. І головне, в такому стані скільки не їж - насичення немає. Вже шлунок ниє - а їсти хочеться. 4 дні протрималася - вчора зажор. Сьогодні знову починаю. Уже готова і оземпік купувати, це наче якесь прокляття. Все моє життя через ожиріння пішло коту під хвіст.
автор Соображалочка • 01 мая в 14:13
Ответ дляНе танцую- но пою
В мене теж завжди була зайва вага. Якийсь період тримала 63-65 і було чудово, а потім з 22 року набрала до 70 і пішла вище… Теж наче вже сита, а хочеться щось зжерти. А мені ще 8 кг треба скинути…
Не танцую- но пою• 01 мая в 14:14
Багато слухала і читала про зайву вагу і схуднення. Багато джерел говорять, що десь через півроку обмежень у харчуванні організм починає отакі фокуси з неконтрольованим апетитом. Десь треба брати силу волі.
автор Соображалочка • 01 мая в 14:15
Ответ дляНе танцую- но пою
Я думаю збільшити калорійність. Я їла на 1700 і дотримувалась бжв +-. Думаю 1900 спробувати
Не танцую- но пою• 01 мая в 14:15
Ответ дляСоображалочка
Я мрію про 68 кг, хоча зріст у мене 160 і це об´єктивно багато.
Не танцую- но пою• 01 мая в 14:18
Ответ дляСоображалочка
У мене з лайфхаків цукрозамінники, беру від солосвіт 1:10, 0 калорій. Також п´ю багато гарячих напоїв. Купила велику літрову кружку і так забиваю апетит. Я зараз на 1400, от вирішила, якщо не виходить стримуватися, все одно рахувати їжу і не вживати більше 2000 під час зриву. Соромно перед людьми навіть знову набрати.
Вам телефонограмма• 01 мая в 14:19
Это постоянная война.К сожалению.
Не танцую- но пою• 01 мая в 14:20
Зараз вже овочі здешевшали, будемо огірки хрумати з помідорами, салатне листячко, літо з його дарами нам повинно допомогти.
автор Соображалочка • 01 мая в 14:22
Ответ дляНе танцую- но пою
Я наче і трималась, але щось понесло зовсім
Не танцую- но пою• 01 мая в 14:24
Ответ дляСоображалочка
На початку схуднення завжди легше, потім вага стоїть, а потім зажори і відкат. Я ось ниток накупила, буду в´язати, рукоділля відволікає.
Квітка папороті• 01 мая в 14:30
Дівчата,треба йти до хорошого дієтолога,моя знайома повела сина 20 років з ожирінням до дієтолога,та назначила повне обстеження і на висновках від обстеження призначила меню з урахуванням стану здоров´я.Хлопець через пів року ,скинув 12 -15 кг ,став займатися спортом і правильно харчується ,покращився стан здоров´я.Ця родина була схильна до повноти ,вони всі перешли на це меню і зараз їх не впізнати.Тому треба йти до фахівця з медичною освітою і по рекомендаціїї
кураГАЛЯ• 01 мая в 14:30
Ответ дляСоображалочка
мне кажется бжв подкачало, углеводы ограничиваете да?
автор Соображалочка • 01 мая в 14:36
Ответ длякураГАЛЯ
Нет, не ограничиваю( Ну сладкого стараюсь меньше есть, а так добираю крупами
Бжу в районе 100/65/200
кураГАЛЯ• 01 мая в 14:40
Ответ дляСоображалочка
Бжу в районе 100/65/200
вроде ок все. 1800 примерно калл, не голодно. А если делать зажорный один день или вечер, вечер конечно лучше) на похудении это не отразиться но легче будет зная, что в пятницу допустим ты ешь, что хочешь) Или просто стараться вписывать любимую еду в рацион, чтобы не было запретов
Ищу-брожу• 01 мая в 14:44
Организм привыкает ко всему. Я очень долго привыкала не есть после 6, вот вообще, даже чай без сахара пила Было адски сложно, но через время перестало хотеться вечером есть. Днём ем сладкое , ужин тоже обычно плотный. Но похудела постепенно, пару лет уже прошло, все нормально, вес в норме. Было 69/173, теперь 59 кг.
-Ань-• 01 мая в 14:48
Сьогодні, 1 травня, пройде онлайн-практикум ’Ідеальна вага’. 19:00.
https://healthschool.space/ideal
Відморожена• 01 мая в 14:54
Тоже впадаю в зажоры, пару дней, потом наедаюсь и опять диета, просто эмоционально иногда бывает тяжело, а тут ещё и кушать вкусное нельзя, то приходится отходить от диеты, чтоб психику ’подлечить’))
Відморожена• 01 мая в 14:56
Ответ дляНе танцую- но пою
Я теж все життя з підліткового віку борюся з вагою, схудла тільки як захворіла і зараз намагаюся втримати вагу, хоча вже взимку набрала пару зайвих кг
Відморожена• 01 мая в 15:00
Ответ дляНе танцую- но пою
Я все життя залежна від їжі, таке враження, що не наїдаюся ніколи, тільки чимось себе займати, щоб не було коли їсти і думати про їжу, або коли стимул є великий схуднути
Відморожена• 01 мая в 15:06
Ответ дляВам телефонограмма
Это постоянная война.К сожалению.
Ви праві, все життя так
Відморожена• 01 мая в 15:07
Ответ дляНе танцую- но пою
Доречі, автор, ось пишуть про овочі, от їх можна багато, особливо капусти і огірків, так що я увечері спасаюся салатами, роблю велику тарілку і їм
Кудесница_с_пургеном• 01 мая в 15:08
Ответ дляНе танцую- но пою
Це все тому що виключили з раціону ваші улюблені страви.
Відморожена• 01 мая в 15:09
Ответ дляКвітка папороті
Не завжди це допомагає, тому що дієтолог розпише меню, а от наприклад я постійно на роботі з ранку до вечора і мені немає геть часу готувати різні страви кожен день
Кудесница_с_пургеном• 01 мая в 15:09
Ответ дляНе танцую- но пою
Мало калорій будете витрачати,краще бігати,ходити
Не танцую- но пою• 01 мая в 15:10
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Всі страви мої улюблені, я просто ненажера.
Кудесница_с_пургеном• 01 мая в 15:10
Ответ дляВідморожена
Закохатися вам потрібно.
НеКонец-Света• 01 мая в 15:12
ну бывает, не без этого. Хочу жрать, пожрала, удовлетворила свои потребности и дальше в путь ПП, домашний спорт. Мы же не роботы.
Відморожена• 01 мая в 15:12
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Закохатися вам потрібно.
Коли була закохана, то худла на очах і їсти не могла, але вже зараз є чоловік, то ж він не зрозуміє моїх закоханностей😆
Не танцую- но пою• 01 мая в 15:35
Ответ дляВідморожена
Тим більше, зараз стільки інформації, всі знають, що їсти для схуднення. Питання в силі волі. І дієтолог її вам не забезпечить.
Квітка папороті• 01 мая в 15:58
Ответ дляВідморожена
Т.е ви хочете досягнути результату ,при цьому не зробивши ніяких зусиль )) Я, наприклад беру лоточки з собою,готую їжу на 3 дні вперед ,так що хто хоче шукає можливості ,а хто не хоче причини