Говорю-балакаю• 01 мая в 16:34

З наметами біля Кременчука

Підкажіть будь ласка хто знає, де можна декілька днів постояти з наметами на Кременчукському водосховищі від Крменчука до Черкас. Щоб було малолюдно, затишно, хороший заход у воду та місце під декілька наметів. Дякую!
Бокс-орун• 01 мая в 16:35
в учебке
Милота• 01 мая в 16:37
Ви пробачте, на приколі?
Я там не живу, але кожного вечора та ночі туди довбуть як не шахедами, то ракетами
Затишно там може і не бути
Бокс-орун• 01 мая в 16:38
Ответ дляМилота
Ви пробачте, на приколі?
Затишно там може і не бути
та автор, как с луны
автор Говорю-балакаю • 01 мая в 16:54
А по темі питання відповіді будуть?
Мой завтрак• 01 мая в 17:04
такого і раніш не було. якщо добре місце то там повно людей
Язикувата Хвеська• 01 мая в 17:22
Ответ дляГоворю-балакаю
А по темі питання відповіді будуть?
Градізьк , Максимівка біля гори Пивиха дуже гарні там краєвиди . Але автор чи можна зараз з наметами не знаю ми в Кременчуці живемо минулого року їздили пару разів в Максимівку то наметів не бачила але можливо саме тоді там не було їх.
Мурзилка• 01 мая в 17:33
Це повальне загострення з відпочинками почалось.
Схвильована• 01 мая в 17:58
З одного боку Максимівка, з іншого Нагірне. Де ставати, залежить від напряму вітру. Кременчуцьке водосховище дуже цвіте, коло берега вода стає зеленою, покривається плівкою густою, як фарба, ось вітер і ганяє її цю зелень туди-сюди.