Каркуша Клара• 01 мая в 23:08
Хто розлучився через алкозалежність
Будь ласка, розкажіть свої історії. В мене чоловік заходить в запої. Може пити тиждень, ще поки бізнес через це не втратив. Але не в тому справа. Я це написала для того, щоб було розуміння, що він не бомж без роботи і ми не бідуємо, але це жах що коїться з людиною. Пʼє і спить і по колу, може не пити 3 міс, пів року, рік. Мені це так надоїло, що я маю відчуття чужої для мене людини, навіть не плачу . Як ви з цим справилися?
В кого тако було• 01 мая в 23:15
Развелась. Я не спасатель. Вздохнула с облегчением. Мой тоже был при хорошей должности, с деньгами проблем не было, но я не смогла больше это всё терпеть.
Бочка порохУ• 01 мая в 23:25
Смотрите.
Если сам не решит, или пока не прихватит сильно и решит все, ,( спойлер- может быть уже поздно)никто не поможет.
Ну может же год не пить.
А что говорит, чего пьет?
Чего не хватает?
Ну может же год не пить.
А что говорит, чего пьет?
Чего не хватает?
Каркуша Клара
• 01 мая в 23:30
Ответ дляБочка порохУ
Смотрите.
Ну может же год не пить.
А что говорит, чего пьет?
Чего не хватает?
Ну может же год не пить.
А что говорит, чего пьет?
Чего не хватает?
Не знаю, що йому не вистачає
Мозгів
ХвостПистолетом• 01 мая в 23:32
Ответ дляКаркуша Клара
Ні
Если сам хочет бросить пить, но срывается, можно попробовать.
Я 22 года не пью, закодировалась.
Каркуша Клара
• 01 мая в 23:34
Ответ дляХвостПистолетом
Я 22 года не пью, закодировалась.
Сил Вам та здоровʼя! Ви- молодець
Якщо проаналізувати минуле, що було причиною проблеми? Чи важко вам було?
Рекламама• 01 мая в 23:34
Ответ дляКаркуша Клара
Не знаю, що йому не вистачає
Мозгів
Тут залежить від ваших пріоритетів.
Якщо відпустити ситуацію і жити своє життя, користуючись благами цього шлюбу - то можна жити.
Якщо ви постійно намагаєтеся щ цим боротися - воно того не варте.
ХвостПистолетом• 01 мая в 23:35
Ответ дляКаркуша Клара
Сил Вам та здоровʼя! Ви- молодець
Почему в запои уходила?
Каркуша Клара
• 01 мая в 23:36
Ответ дляРекламама
Тут залежить від ваших пріоритетів.
Я ні там, ні там
Я не борюся з цим вже. Раніше плакала, скандалила, просила
І не можу сказати, що користуюся благами шлюбу, адже для мене сімʼя- це підтримка, турбота, все разом. А в моменти запою йому не до цього
Каркуша Клара
• 01 мая в 23:37
Ответ дляХвостПистолетом
Почему в запои уходила?
Так
В мене таке враження, що він відчуває, що ось ось зірветься
Сни йому сняться, що він пʼяний
Каркуша Клара
• 01 мая в 23:37
Ответ дляВ кого тако було
Важко було після розлучення? Як життя склалося у вас і в нього?
ХвостПистолетом• 01 мая в 23:41
Ответ дляКаркуша Клара
Так
Сни йому сняться, що він пʼяний
Начинаешь пить да и все, скучно, грустно, весело,горе, радость, погода хорошая, плохая. Алкашу без разницы. дай повод.
Самое страшное, что не можешь остановиться и начинается- Похмелье, плохо, похмеляешься, легче и так по кругу.
В кого тако було• 01 мая в 23:45
Ответ дляКаркуша Клара
У нас обоих сейчас всё хорошо. У меня всё рОвно, спокойно, замуж не хочу больше, мне одной хорошо, хотя я не одна - есть двое детей от него.
Он ушёл сначала в длительный запой. При этом нашёл себе женщину, женился. А потом у него случился инсульт. С тех пор вообще не пьёт. Наладил отношения с детьми, чему я очень рада.
Дякую_аж_підскакую• 01 мая в 23:45
Ответ дляКаркуша Клара
Так
Сни йому сняться, що він пʼяний
Ему нужно с этим работать в терапии. Раз он не хочет - вы ничего с этим не сделаете. Причина может быть в детских травмах, может быть наследственность, может быть все вместе, даже очень четкое понимание вами причины не поможет решить проблемы, пока он сам не захочет понять и решать.
Каркуша Клара
• 01 мая в 23:53
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Я просто дивлюся зараз, як він пʼяний проснувся, взяв пляшку, попив з горла і далі спить. І думаю, до чого я опустилася, що дозволяю бути такій людині в моєму домі
Мені бридко від нього
Дякую_аж_підскакую• 01 мая в 23:54
Ответ дляКаркуша Клара
Мені бридко від нього
Разводитесь.
ЖивунаБагамах• 02 мая в 09:56
Ответ дляКаркуша Клара
Після розлучення спочатку шкода було скотиняку, але йому на нас з дитиною було начхати, ну то якось і забила. Знайшов собі таку ж мадам і до цирозу потроху дійшов, так і помер. Залишивши купу боргів. Я зустріла з часом іншого чоловіка, все чудово.
Каркуша Клара
• 02 мая в 10:04
Ответ дляЖивунаБагамах
Щастя вам!
Мій от знову пішов по чергову дозу
Я його ненавиджу
Мій от знову пішов по чергову дозу
Я його ненавиджу
ЖивунаБагамах• 02 мая в 10:07
Ответ дляКаркуша Клара
Щастя вам!
Мій от знову пішов по чергову дозу
Я його ненавиджу
Мій от знову пішов по чергову дозу
Я його ненавиджу
Йдіть від нього, вам навіть самій буде краще. Це жах все то терпіти.