Кружите меня,кружите• 02 мая 2025
Порадьте спрей для волосся із стійким ароматом
Іноді десь поруч проходять дівчата, і саме від волосся дуже круті аромати. А у мене на ньому, таке враження, взагалі ніц не тримається: ні спреї, ні парфуми 🥲 Лише якщо поливатися кожні півгодини. Можливо, маєте варіанти засобів із стійким та класним ароматом?
Цукрові вишні• 02 мая 2025
Все це залежить від власного запаху тіла, шампуня, бальзаму, кондиціонера, маски, флюїду, олійки, тоніку, скрабу, мусу, геля, піни, спрею, фарби для волосся, ампул і навіть від жорсткості води.
Далі це вже йдуть пахучі спреї.
Є багатий вибір:
- Парфум
- Парфумована вода
- Туалетна вода
- Димка
Я їх всі змішую. Пшикаю по разу різним. Всі завжди питають, чим я так гарно пахну.
Але ж у мене дуже багато різних складових, що в купі дає саме цей результат.
Ви маєте пробувати і самостійно винайти Свої аромати
Далі це вже йдуть пахучі спреї.
Є багатий вибір:
- Парфум
- Парфумована вода
- Туалетна вода
- Димка
Кружите меня,кружите
• 02 мая 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Далі це вже йдуть пахучі спреї.
Є багатий вибір:
- Парфум
- Парфумована вода
- Туалетна вода
- Димка
Далі це вже йдуть пахучі спреї.
Є багатий вибір:
- Парфум
- Парфумована вода
- Туалетна вода
- Димка
Повністю погоджуюся) Теж використовую в різних комбінаціях засоби, аби досягнути потрібної атмосфери. Але думала, що, може, є якась магічна пігулка для запаху волосся)