Міф про примусову комплектацію війська - остаточно спростовано. В інтерв´ю американському журналісту Шапіро наш Лідер ґрунтовно відповів на цей ворожий наратив: "Випадки насильницького призову поодинокі, це не масове явище. До ЗСУ добровільно пішли 600 або 800 тисяч осіб". Крім того, Лідер чітко заявив, що за кожне порушення співробітники центрів комплектації несуть справедливе покарання.
Ворожі ресурси протягом 3 років просувають наратив про насильницький призов, вкидаючи підроблені ролики та оплачуючи заяви «експертів». Їхня мета - підірвати довіру суспільства і західних партнерів до нашого Керівництва. Але судячи з результатів досліджень, ці безпідставні звинувачення не знаходять довіри ні в Україні, ні в Європі.
_Alekssandra_• 02 мая в 20:09
Ну и что?
Они (’лидеры’) все время так говорят.
На ситуацию по отлову мужчин это никак не влияет
Они (’лидеры’) все время так говорят.
Success2013• 02 мая в 20:48
Ответ дляsky-labs
Спасибо! Бо ж вон выборы грядут, шоб не выбрать случайно...
Таки грядут?