ХвилювАллочка• 02 мая 2025
Дівчата, скоро буду будувати будинок, зараз на етапі створення проекту
Не знаю де розмістити кладову.
В любому випадку десь же треба буле все зберігати лишнє.
Хто живе в будинку,в вас є кладова?
Де вона знаходиться?
Хто живе в будинку,в вас є кладова?
Де вона знаходиться?
Накладні мюслі• 02 мая 2025
Ответ дляХвилювАллочка
А де зберігаєте ,наприклад,щось для квітника,якийсь інвентар,
Садові будинки
Барбітта• 02 мая 2025
Ответ дляШвендяю містами
Так. Приміщення для зберігання. Хтось в гаражі зберігає, але це ж запах.
В гаражі можна окрему кімнатку зробити. Ну а у нас в результаті машини стоять у відкритому гаражі, а закритий - це для всього іншого)
Шпондєр• 02 мая 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Автор , а ви самі проект малюєте не будучи архітектором ?
Це не складно. Ми з чоловіком самі малювали, у нашого прораба освіта архітектор, він все одобрив, сказав таке враження що це не перший наш будинок
Свій варік• 02 мая 2025
В мене біля кухні кладова, дуже зручно, великі миски, каструлі, банки, якась техніка, інструмент, пилосос із зарядкою, консервація, та все що треба. Дуже зручно, раджу, зробіть.
ХвилювАллочка
• 02 мая 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Я хочу прикинути що де розмістити,щоб професіонали потім намалювали.
Треба ж визначитись.
А не я хочу тут,потім тут і т д
Треба ж визначитись.
А не я хочу тут,потім тут і т д
Контрольница• 02 мая 2025
Ответ дляХвилювАллочка
Треба ж визначитись.
А не я хочу тут,потім тут і т д
Треба ж визначитись.
А не я хочу тут,потім тут і т д
Автор, мой вам совет, насмотритесь планировок. Тот же z500, архон и тд. Сможете понять, что нравится, а что нет, и уже определиться точно, что где рисовать
ХвилювАллочка
• 02 мая 2025
Ответ дляКонтрольница
Я вже їх дуже багато передивилась.
І не знайшла того що подобається
Грушки-яблочки• 02 мая 2025
Ответ дляХвилювАллочка
Залежить же від метражу, від матеріалів і т д.
все равно так и выходит
Lor111etta• 02 мая 2025
Ответ дляХвилювАллочка
А взвгалі,потрібна ця кладова?
Біля кухні потрібна.
Який то кайф)
А так,то в гаражі плануйте якісь стелажі,або цокольний поверх.
Там все поміститься
Який то кайф)
Там все поміститься
ХвилювАллочка
• 03 мая 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
все равно так и выходит
Та ні,маленький,1 поверховий набагато дешевше
ХвилювАллочка
• 03 мая 2025
Ответ дляШпондєр
Ви і розрізи самі малювали?
Грушки-яблочки• 03 мая 2025
Ответ дляХвилювАллочка
это так кажется
Шпондєр• 05 мая 2025
Ответ дляХвилювАллочка
Ви і розрізи самі малювали?
вибачте, я не знаю що це значить :)
все що треба намалювали а як воно називається я не в курсі, може чоловік знає назви бо він перед тим дуже багато перечитав і передивився різних відео, сам робив усі розрахунки