Вареничніца• 24 апреля в 15:18
Дівчата,підкажіть,що можна придумати замість бойлера
Є проблема-зараз проживаю в дуже бюджетній квартирі,де бойлер хозяєва не поставлять.Можливо хтось знає якійсь прилад щоб грів воду в період відключень?
Бо дуже складно буде гріти на плиті.
Планую на вихідних з цим питанням в епіцентр звернутись…можливо щось таке є зараз.
Дякую ,якщо хтось підкаже.
Бо дуже складно буде гріти на плиті.
Дякую ,якщо хтось підкаже.
Вареничніца
• 24 апреля в 15:20
Дякую!!!!
Значить є щось таке?я сама впораюсь з цією конструкцією?
Чи складно встановити?
Вареничніца
• 24 апреля в 15:20
Ответ дляФиктивная
В период отключения чего ?
Гарячої води звичайно
Дивне створіння• 24 апреля в 15:21
Если бюджетная квартира, то и проводка там не ахти. Проточный будет выбивать пробки, и полет бить током, если в доме нет заземления.
Фиктивная• 24 апреля в 15:22
Ответ дляВареничніца
Гарячої води звичайно
Аааа .... У меня стоит колонка (газовый проточный водонагреватель) . Но у меня она стояла изначально , т. к. горячей воды не предусмотрено проектом дома .
Вареничніца
• 24 апреля в 15:22
Ответ дляДивне створіння
Так,проводки побоююсь
Черный Ловелас• 24 апреля в 15:22
Ответ дляВареничніца
Дякую!!!!
Чи складно встановити?
Проточный водонагреватель тянет больше 3 киловат , если проводка старая может сгореть , нужно отдельно линию тянуть до счетчика и на автомат защиты ставить.
Сиреневая цапля• 24 апреля в 15:22
Є бойлери по 4000 гривень на 30-50 літрів. Коли будете з´їжджати - просто заберете його з собою. Люди забирають і бойлери, і кондиціонери, і пральні машини. Взагалі не бачу проблем.
Ну, ще 1000 буде коштувати встановлення. Або, як домовитесь, якщо знайоий чоловік.
Купувати проточні нагрівачі не рекомендую. Жруть електрику як навіжені. І нагрівати воду як слід, зазвичай, все одно не встигають.
Ось фільтр на Розетці по ціні від найменшої.
Вареничніца
• 24 апреля в 15:23
Ответ дляЧерный Ловелас
Зрозуміло,дякую
Виходить цей варіант не підходить на жаль
Нагайна• 24 апреля в 15:24
А в чем проблема на плите пару недель греть воду?
Отключения ж недолгие
Зяблик протестант• 24 апреля в 15:24
Ответ дляФиктивная
В период отключения чего ?
Гарячої води. Літом відключпють часто.
Дивне створіння• 24 апреля в 15:24
Ответ дляВареничніца
Так,проводки побоююсь
Забудьте за проточный.
Вареничніца
• 24 апреля в 15:24
Ответ дляСиреневая цапля
Дякую
язззззь!!!• 24 апреля в 15:25
Ответ дляВареничніца
Гарячої води звичайно
Це не дуже звичайно, наприклад, в моєму місті централізовану гарячу воду перестали подавати 25 років тому...
Зяблик протестант• 24 апреля в 15:25
Ответ длясою не люблю
Проточный водонагреватель
на смеситель цепляется
Вони електрику мотають капітально, бойлер відпочиває.
ОдинРазНадетое• 24 апреля в 15:26
Знаєте, що моя мама робить?
Бойлер у неї є, але маленький.
Коли їй ліньки його вмикати влітку, вона набирає декілька пляшок води, ставить на балконі на вікно. На сонці вода нагрівається до гарячої.
Бойлер у неї є, але маленький.
Вареничніца
• 24 апреля в 15:26
Ответ дляНагайна
Отключения ж недолгие
Та як сказати…
Ось попередили про відключення на 2 тижні ,а де два там і більше-це із-за проблем в будинку
А влітку то само собою відключать на невизначений термін
Сиреневая цапля• 24 апреля в 15:27
Ответ дляВареничніца
Дякую
До речі, ціни на Розетці, в Епіцентрі, на Мойо, Комфі і т.д. обов´язково перевіряйте в інтернеті або на ресурсах, які порівнюють ціни в інтернет магазинах.
Наприклад, наприкінці 24 року ми встановлювали новий бойлер і різниця між Епіцентром з акцією і невеличким інтернет-магазином на Нивках була більше 2000 грн.
Зяблик протестант• 24 апреля в 15:27
Ответ дляВареничніца
Та як сказати…
Ну , поки гріти газом дешевше за все. Або бойлер на 50 л. Продасте потім.
Твоя подружайка• 24 апреля в 15:27
Дрова,якщо на плиті складно. Розпаліть посеред кімнати та грійте 🤦♀️
Черный Ловелас• 24 апреля в 15:27
Ответ дляВареничніца
Дякую
Подумайте о маленьком бойлере литров на 30, душ принять посуду помыть хватит.
Вареничніца
• 24 апреля в 15:28
Ответ дляЧерный Ловелас
Дякую,буду тепер дивитись в цьому напрямку.
Нагайна• 24 апреля в 15:28
Ответ дляВареничніца
Та як сказати…
Ну, может везде по разному. У нас отключают один раз в году планово на две недели, но часто подключают даже раньше, через 7-10 дней
Білий Лосик• 24 апреля в 15:29
2 недели отключений можно и погреть на плите воду.
У нас давно бойлер из-за того, что на всё лето отключали. Пригодился с началом войны, нам вообще всему городу отключили горячую воду. И купили ещё маленький на кухню на 10 литров.
В общем, если есть возможность финансовая, то лучше бойлер купить. Потом его забрать.