Останні угоди з США викликають у мене не оптимізм, а гірке відчуття deja vu. З досвідом ще з 2014 -2019 років я добре пам´ятаю, як Україна стояла на ногах. Виробляла зброю, мала прибуткове дунайське пароплавство, зменшувала зовнішній борг, розвивала економіку. Мінімалка різко зросла, вище, ніж в Росії, і всі кричали, що мало.
Тоді допомога заходу була партнерством, а не підсаджуванням на голку.
Тепер - ми віддаємо половину доходу від надр, а у відповідь отримуємо "фонди відновлення". Надії нема. Є знання, що коли країна складає лапки і проситься на ручки, її природні ресурси навряд чи почнуть працювати на неї.
Як ви ставитеся до нової угоди між Україною та США щодо природних ресурсів?
Результат:
вже голосів:
34 (49.28%)
Негативно - виглядає як втрата
19 (27.54%)
Нейтрально - час покаже, аби н
9 (13.04%)
Досвід забороняє радіти переда
7 (10.14%)
Позитивно - це допоможе віднов
Ответ дляgaga-48ba
та я то так, а ще клістрони, без яких ппо було мертве..то я для одоноклітиннх транслювала
Вони хоч читати вміють?
Ответ дляbegovelik
Як добре, що ви вмієте бачити позитив — це рідкісне вміння. Але давайте без ілюзій.
Так, потужність зростає. Але за яку ціну? Мінімалка росте — на фоні інфляції й виїзду мільйонів працездатних. Пенсії індексують — але дефіцит Пенсійного фонду покривається з держбюджету, який живе за рахунок партнерів.
Зеленського критикувати треба — за кадрові рішення, за провали в комунікації, за занадто театралізовану політику. Але не з позиції ’а от раніше було краще’. Бо раніше не було ні HIMARS, ні F-16, ні системи е-військкоматів, ні сотень тисяч мотивованих ветеранів.
В реальності сьогодні — і ризики більші, і ставки вищі. І якраз тому ми маємо не тішитися мінімалкою, а думати про те, як не залишити після себе зруйновану державу з красивими постами в минулому часі.
Чому ні? Він же регулярно обсирає попередників, а краще таки було. І дякувати зелі за хаймарси при втрачених територіях і мільйонах біженців я теж не збираюсь. І сотні тисяч ветеранів не виросли в один день по ’мановєнію’ царственной лапкі зелі і вони не хотіли ставати ветеранами, а хотіли жити життя . І державу ’доводить до ручки’ він особисто і його 5-6 менеджерів своїми дурними діями, а не міфічні ’ми’. Он зелін улюбленець регіонал гетьманцев тільки чого вартий. Не фіг відповідальність розмазувати на всіх.
Ответ дляbegovelik
Де засудження з боку Пороха діянь товариша Розенблата з його ж партії, якого спіймали на гарячому?
Засуджувала їх прокуратура
Це курс правознавства зі школи
Ответ дляAksinia 111
Как обычно )) мало выбрать, никто не возмущался , всех всё устраивало. Про надра никто и не .задумывался на протяжении 30 лет, а сейчас именно в связи с угодой , все резко вспомнили)))
Як же такий мудрий наріт і зміг обрати такого поганого Кучму та аж на два терміни
Aksinia 111• 02 мая в 23:06
Ответ дляТвоя сусідка
Вспомнили, шо было 30 лет назад, тут ’великая Америка’ удивительный выбор сделала . А уж про русню .... даже не верится, что они когда во время путча голыми руками танки останавливали . Эпоха Листьева и Цоя похоронена в тоннах гноя соловьёва и какающего в чемоданчик .
виктория7аас• 03 мая в 08:50
Ответ дляbegovelik
вопрос кто шлепнется с улетающего вдаль последнего американского самолета с Украины? Зеленский? Ермак? Сырский? Интрига ... Подождем ...