Маю рацію• 03 мая 2025
Дівки, ви дуже прискіпливо зовнішність чоловіка для стосунків оцінюєтє? Чи якщо
є нормальна квартира в столиці, якесь хороше преміум авто, сам середньої або вище зовнішності то ок ?)
Джем Шакіри• 03 мая 2025
Нормально, если что простынькой можно накрыть и внешности не видно, главное квартира и машина и чтобы хорошо зарабатывал.
Хочу барабульки• 03 мая 2025
Якщо заробив на квартиру в столиці і преміум авто, то він уже красавчик. І я не про зовнішність.
Ясамаякрасивая)• 03 мая 2025
Були стосунки з красивими ну їх, головне відношення є такі чоловіки до яких тягне, але зовнішність не красавчик
Маю рацію
• 03 мая 2025
Ответ дляХочу барабульки
А з особистим щось в нього не клеїться. Хоч і Гарний, без шкідливих звичок, високий, спортивний, без залисин животів і т.д
НеВРотик• 03 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
Значит неприятный /неинтересный в общении
Рожки-да-ножки• 03 мая 2025
Да тут крокодилы и нищенки сидят
Что они могутт предьявлять к внешке?рады абы хоть кто повелся
Маю рацію
• 03 мая 2025
Ответ дляНеВРотик
На нього щось пороблено. Бо ще років 5 від дівчат відбою не було. А зараз не так багато претенденток. Він розумний, з юмором, є про шо поговорити
НеВРотик• 03 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
Автор, так не бывает. Всему есть причина и не магическая,а вполне реальная
Пи Пи Пилюля• 03 мая 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Да тут крокодилы и нищенки сидят
Уже и поговорить нельзя ✍🏻🪶?
ФФФФристайла• 03 мая 2025
Ответ дляВундерКИНГ
Ушли за хлебом?
Наверное, в соседней стране надо поискать в деревнях
Margaret Rose• 03 мая 2025
Якщо чоловік має харизму, інтелект, почуття гумору, то це перекриває зовнішність. І особисто я більше ціную в людях не багатство і понти, а саморозвиток і прагнення щось дізнатися/десь побувати/більше заробити.
Простий приклад: один знайомий хлопець гарний
як янголятко, але побачивши як він поводиться і наскільки йому плювати на все - я б ніколи з таким не стала будувати стосунки і навіть би дружити не хотіла.
Інший приклад - ще один знайомий чоловік - повнуватий, різкі риси обличчя, носить окуляри (багато краль таких вважають непривабливими) - але настільки дотепний, не без самоіронії, з вмінням самопрезентації та енергетикою, що його багато жінок платонічно обожнюють
Маю рацію
• 03 мая 2025
Ответ дляMargaret Rose
але стосунки не хочуть )) Це різні речі..
Margaret Rose• 03 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
Може хтось і хоче, але він одружений)
АяВсёЗнаю• 03 мая 2025
В мене у самої велика квартира у столиці і хороше дороге авто. Чоловік повинен мені дууууже подобатись фізично, морально і підходити в сексі.
АяВсёЗнаю• 03 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
Постарів. Треба було шевелити булками, поки був молодший.