Кусман Сиру• 03 мая 2025

У кого близькі/друзі залежні -є питання, зайдіть

Дівчата, тільки можна без повчань?
Є товариш, близький. Спілкуємось не все життя, адекватний хлопець. Знаю що міг трави покурити, чи на якесь свято і т. п. амфетамін, але ніякої регулярності і т. д.
І з‘явились солі. Ну є компанія у нього, і все пішло кудись не туди.
Останнім часом мені довелось з ним спілкуватись частіше, ніж раніше, і почались якісь дивні речі. У нас є спільний товариш, то він почав мене і його постійно підначувати, що ми зговорились проти нього, постійно питав чи дзвонив/писав/ приходив до мене той друг. Хоча того не було. Це припинилось, бо друг наш поїхав з міста.
Тепер він почав мені виносити мозок за інших наших спільнихзнайомих, з якими я не спілкуюсь без нього і зв‘зок не тримаю.
Приходить до мене і наїжджає, що я з ними спілкуюсь, жаліюсь на нього, обговорюю… Несе якусь маячню!!! Я не впізнаю людину. Не п‘яний, зіниці ок, але таке несе, що просто…
Я знаю що на сіль він не буде підсідати (знаю 100%), і по- суті мені повинно бути байдуже, це його життя. І ніхто його не врятує, окрім нього самого. Але я до чого??? Ці всі нав‘язливі думки можуть бути через солі?? Може якісь галюцинаціії, чи шо там!
А квіти! Мені діти принесли букети, бузок, то він надумав, що то хтось мені приніс. І кожного разу як він це бачить - повторюється і я пояснюю знову і знову, що то діти . Що це за брєд?? Ми ж навіть не пара!
Що мені з цим робити? Я і дорожу цією людиною, та таке терпіти… Це дійсно може бути через наркотик?? Я не стикалась з цим, уявлення не маю
Папобус• 03 мая 2025
Чим швидше Ви припините стосунки,Тим краще для вас
Угги в горошек• 03 мая 2025
Я працюю з наркозалежними, я вам рекоменду закінчити спілкування з цим чоловіком, солі - це дуже страшно, він наступного разу може вам зашкодити.
автор Кусман Сиру • 03 мая 2025
Ответ дляУгги в горошек
Зашкодити як саме? Підняти руку чи що…
Автопортрет нурофена• 03 мая 2025
Солі можуть поплавити мозок і з одного разу, там така хімія люта. Параноя, панічні атаки, галюцинації- все може бути
Угги в горошек• 03 мая 2025
Ответ дляКусман Сиру
Зашкодити як саме? Підняти руку чи що…
Навіть не буду відповідати, все і так ясно
ГЛЮкоза• 03 мая 2025
Ответ дляКусман Сиру
Зашкодити як саме? Підняти руку чи що…
вбити може! з солі не злізе без рехабу він
Вишиванка• 03 мая 2025
Ответ дляКусман Сиру
Зашкодити як саме? Підняти руку чи що…
Даже убить, и Вас, и детей.
автор Кусман Сиру • 03 мая 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Без чого? Рехаб - це що?
Автопортрет нурофена• 03 мая 2025
Ответ дляГЛЮкоза
А якщо і злізе то не факт що кукуха колись на місце стане
Автопортрет нурофена• 03 мая 2025
Ответ дляКусман Сиру
Зашкодити як саме? Підняти руку чи що…
Якщо йому, приміром, голоси в голові розкажуть, що ви з вашим спільним знайомим хочете його вбити, результат для Вас може бути дуже сумним…
автор Кусман Сиру • 03 мая 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Ви знаєте, я бачила його декілька раз під цим. Але він був тихий і спокійний, занадто. Якщо щось вип‘є (окремо без наркотиків) - то тоді буйний, агресивний.
І коли він приходив до мене і ніс усі ці нісенітниці - то був точно не під солями. Може якісь наслідки ??
Угги в горошек• 03 мая 2025
Ответ дляКусман Сиру
Здается ви стаєте співзалежною, це дорога в нікуди. Тікайте кажу вам!
Автопортрет нурофена• 03 мая 2025
Ответ дляКусман Сиру
Ви його бачили після. Дія синтетики коротка, годину-дві, а потім виснаження і апатія. «Нісенітниці» це поправлена хімією психіка, яка не факт, що колись відновиться, можливо, дебют шизофренії. До дому, де живуть Ваші діти, наркоманів водити так собі ідея, мʼяко кажучи…
Почитайте https://rehab.net.ua/uk/likuvannya-narkomaniyi/lik....
ГЛЮкоза• 03 мая 2025
Ответ дляКусман Сиру
Без чого? Рехаб - це що?
лечебница закрытая для наркоманов - богу молятся работают с психологами общаются
ГЛЮкоза• 03 мая 2025
Ответ дляКусман Сиру
вы знаете какой он под солями? это страшное дело
Love_Love_Love_• 03 мая 2025
Що за маячню я прочитала?))))
Нафіга спілкуватись з наркоманами і питати що вам з цим робити?
автор Кусман Сиру • 03 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Що за маячню я прочитала?))))
Тому що я вперше з цим стикаюсь.
І питаю у тих, хто вже мав справу.
Бо хочу зрозуміти поведінку людини. Це і була суть питання
автор Кусман Сиру • 03 мая 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Та бачила, вже писала(( На жаль. Не думала що побачу. Але так сталось, що побачила декілька разів. Я би ніколи не подумала, що таке побачу.
Набагато гірше коли не «під ними»
Знаю що ще можна врятувати, але у людини стан коли він розуміє, що це погано, але коли є можливість (друзі) - то іде тяга і не може це перебороти.
Я розумію, що це не моя проблема. Але людина не чужа.
75В• 04 мая 2025
Его поведение похоже на начало шизофрении. У меня знакомый был нормальный, а потом начал ставать агрессивным и нести ерунду всякую. Я думала, ну плохое настроение, ну еще что-то, а оказалось, что это было начало шизофрении(((