Баба_Воля• 03 мая в 22:49

Крашеные блондинки с вьющимися волосами.Какие процедуры делаете для выпрямления?

Мне уже не один парикмахер рекомендует полюбить мои вьющиеся тем более«они очень идут»,что кератин или другие процедуры-хана волосам. Сейчас сони в нормальном состоянии,но мне надоело бравшем вытягивать,тем более не идеально и ещё и утюгом прихожусь иногда. Что вы делаете с волосами чтоб были прямыми,потому что для блонда кератин плохо
ГороховаЯ• 03 мая в 22:50
Кілька років тягала утюгом, вже три роки не вирівнюю. З кучерями навіть краще і здоровіше.
Пухнасті штани• 03 мая в 22:54
Всю жизнь мучилась со своим хаотично вьющимся волосом. Наконец в 51 наслаждаюсь более-менее прямым благодаря утюжку. Если захочу волны, то только 3-ной плойкой.
язззззь!!!• 03 мая в 22:56
Я мечтаю о вьющихся
Оце фіфа• 03 мая в 22:57
Моя сестра робить ботокс уже років 7. Але є нюанс: дорогі німецькі засоби, відповідно й дорога вартість процедури. Тому я не роблю 😥 на моє волосся 6-7 тисяч
ГороховаЯ• 03 мая в 22:58
Ответ дляОце фіфа
Вона на блонд робить?
Оце фіфа• 03 мая в 22:58
Ответ дляГороховаЯ
Вона на блонд робить?
Так
Допоможіть знайти• 03 мая в 22:59
Нічого не витягую. Не люблю прямі соплі.
Подобається об´єм і хвилі.
В мене балаяж.
ГороховаЯ• 03 мая в 22:59
Ответ дляОце фіфа
Так
Страшно) Так мало майстрів. Я навіть блондуюся сама давно, бо в салонах мені завжди палять.
язззззь!!!• 03 мая в 23:00
Автор, вы реально хотите такие палки???
Оце фіфа• 03 мая в 23:01
Ответ дляГороховаЯ
Я теж сама. Але причина полягає у фінансах. Я педагог із зарплатою 11000 і двома дітьми) тому... Усе сама, усе сама 😄
автор Баба_Воля • 03 мая в 23:09
Ответ дляязззззь!!!
Автор, вы реально хотите такие палки???
Идеально 🩷
На мой вкус волосы на фото -красота!Прямые,не пушатся. Супер
язззззь!!!• 03 мая в 23:20
Ответ дляБаба_Воля
Идеально 🩷
А я на бигудях сплю ))
IQ 80• 03 мая в 23:32
Ответ дляОце фіфа
Какие это дорогие немецкие средства? Я не слышала о немецком ботоксе, я мастер
Розумна Губка• 03 мая в 23:36
Ответ дляязззззь!!!
Автор, вы реально хотите такие палки???
Та куда?????
Такая мочалка в разы лучше
язззззь!!!• 03 мая в 23:42
Ответ дляРозумна Губка
Та куда?????
Такая мочалка в разы лучше
Мы ж про вьющиеся говорим, не про мочалку
ГороховаЯ• 03 мая в 23:53
Ответ дляязззззь!!!
Так це і є ж кучеряве, просто дівчина не вміє укладати, розчесує після миття. Я якби розчесала взагалі була б нафаня ще та.
ротцвеники• 03 мая в 23:54
Не вижу смысла выравнивать.
Волосам тогда хана.
Кудрявый метод помог
Розумна Губка• 04 мая в 00:01
Ответ дляязззззь!!!
Так это оно и есть
Мурзилка• 04 мая в 04:46
Ответ дляГороховаЯ
А я така як на фото, коли не розчешуся після миття. Така біда з тим пористим волоссям
Смячиком• 04 мая в 09:50
Не вирівнюю, ходжу як є . Школа волосся, яке і так фарбою пошкоджується . Маю багато сивини, тому мушу фарбувати і на високому оксиді , бо 6 % не бере , вже і 9 не справляється. Але на 12% поки не переходжу . Тому краще ходити з хвилястим волоссям, ніж щодня вирівнювати . Можу вирівняти кілька разів на рік, як йду до ресторану на якусь важливу подію .