Головная• 13 марта 2014

с каким запасом брать обувь ребенку?

Чучело-Мяучело• 13 марта 2014
1см

Бентливуман• 13 марта 2014
Ответ дляЧучело-Мяучело
1см
1 см это дли зимней. а лето например 0,5-0,7 мм
Tasha.Kasya• 13 марта 2014
Смотря какого возраста ребенок. Сыну в 6,5 лет брала босоножки с запасом 1,5 см, ходил в саду нормально (брала на распродаже), а вот дочке (в 1,4 года) покупала весенние, так и 0,5 см было нормально, ходила ещё плохо.
АнтиТанкист• 14 марта 2014
Максимальний запас потрібно брати в 1см. Босоніжки: ніжка при ходьбі просувається в перед на 3мм., таким чином Ви маєте 7мм.; туфлі та ботиночки: цей об,єм займають носички; зимові сапожки - 1,2см.: тут зрозуміло,що носочок. Це знову ж таки - максимум, мінімум на 3мм. більші за фактичні заміри.

Загальні поради при виборі взуття:
1. Ніколи не орієтуйтеся на: а) на вказаний розмір; б) на заміри попереднього взуття, що носила ваша дитина; в) на заміри по підошві . Дані можуть бути хибними. Завжди просіть продавця поміряти устілочку та самі вимірюйте тільки ніжку (на папір повністтю ставите, рівно, дитину, обводите найбіль виступаючи місця.
2. Завжди уточняйте у продавця, на ступню якої повноти розрахована модель. Взуття, яке ви купили в інтернеті, може здатися Вам великим, а воно просто може бути широким. /маленьким - вузьке/.(Сумніваєтесь? На фото виглядає, якось інше? Попросіть поміряти найширшу частину ступні);
3. Не купуйте з велики запасом. Навіть якщо ніжка росте досить швидко. Дитині важко і незручно ходити, а потім можуть бути навіть діагостичні резульнати.
4. Не купуйте ортопедичне взуття, якщо вам його не призначив лікарь. Профілактичного достатньо. Профілактичне точно таке: тверда п,ятка (нижча від ортопед.), супінатор, добре фіксуюча стопа. Це все одно, що пити ліки по схемі лікування хвороби, ане за схемою профілактики.