УжеВотДа• 04 мая в 15:15
Я в полнейшем шоке от человеческой наглости!
У мужа есть сын от первого брака, взрослый, у него своя семья, живут в другом городе на съеме. Не так давно что-то они (сын и невестка) с моим мужем не поделили, поругались, не общаются.
У меня есть своя квартира в Киеве, я ее сдаю, много лет там живет одна семья, они меня полностью устраивают.
Сегодня мужу звонит его сваха (мама невестки) и начинает рыдать, что мол, сын моего мужа ушел из семьи, живет вроде бы у друга, но его видели с какой-то девушкой, в общем, дома он не живет и третий месяц за съем не платит, детям что-то там перекидывает. Невестка не работает, за съем платить нечем, к родителям вернуться не может (родители в крошечной однушке втроем), денег нет, ужас-ужас.
А теперь внимание: а не пустит ли Ваша жена (то бишь я) невестку с детьми в свою квартиру в Киеве пожить? Ну типа пусть квартирантов выгонит и пусть там ее дочка будет жить, раз сын моего мужа их не обеспечивает. Типа вашим внукам жить негде, давайте решать этот вопрос вот таким образом, мы все уже продумали.
Мой муж сказал из вежливости, что со мной поговорит, но он сам против такой затеи и постарается поговорить с сыном. Сын трубку от него не взял, написал, что общаться не хочет, занят и вообще не звони мне, папа.
Сказать, что я офуела - ничего не сказать. Я должна выгнать людей, которые много лет живут и исправно мне платят, содержат квартиру в прекрасном состоянии, никаких конфликтов с соседями, и БЕСПЛАТНО пустить жить совершенно чужую мне женщину с двумя маленькими детьми, причем на неопределенное время, то есть навсегда?
Девочки, я не тролль, хотя реально может тык показаться. Я в диком шоке от человеческой простоты и наглости, у меня просто нет слов.
Да, мы им (молодым) постоянно помогали продуктами, покупали детям хорошие дорогие подарки, помогли купить машину (да что там помогли, дали 80% денег), но чтобы вот так взять и отдать квартиру - ну извините, это ж надо быть полностью без ума.
Вот что у людей в голове, чтобы такое придумать? Чем люди руководствуются?
Дама-мадама• 04 мая в 15:59
Ответ дляВ шоколаде
Всмысле, откуда знала? А вы тоже не знали, за кого замуж выходили?
П.сы: люди не меняются
Хочеш пізнати людину? Розлучися з нею. (Автор - адвокат з розлучень).
Борисфенка• 04 мая в 16:00
Ответ дляСижу_и_плачу
Нет. Это не обязанность. Это желание. Точно так же как и сидеть с внуками.
Саме так. Хтось купує подарунки і бавить, оплачує навчання і залишає квартири онукам у спадок, а хтось тікає від них, як чорт від ладана.
В шоколаде• 04 мая в 16:00
Ответ дляБорисфенка
Це право і обов´язок одночасно. Хтось нехтує, хтось утримує.
Обязанность? И до какого возраста? А где прописана эта обязанность? В какой момент наступает? Всех внуков нужно содержать или только через одного?
ФруктЕщеТот• 04 мая в 16:00
Ответ дляМию чакри щоденно
Автор тролль,тема -разводка но сюжет пошел
тема то розводка, але подивіться скільки отаких приживалок, котрим ’всє должни, бо в неї пісєчка і онажераділа’ накинулось на автора..... і в реалі такого немало. ..............З моєю співробітницею отака судилась за будинок після смерті батька, хоча будинок був власний співробітниці. побудований її батьками. І то було під маркою ’мені нічого не треба, але в тата є внук, то ж рідна кров’
Сижу_и_плачу• 04 мая в 16:01
Ответ дляБорисфенка
Но это не обязанность. А тем более автора ))
Борисфенка• 04 мая в 16:01
Ответ дляВ шоколаде
П.сы: люди не меняются
В молодості не знала, другий раз вже тримала очі широко роззявленими.
В Україні розлучаються 50% родин, не знали? Це печально насправді.
Борисфенка• 04 мая в 16:02
Ответ дляВ шоколаде
Бажано всіх. Бажано до їх пенсії
В шоколаде• 04 мая в 16:02
Ответ дляБорисфенка
Те все таки можно открыть глаза и избежать сюрпризов?
Мэри Попкинс• 04 мая в 16:02
Ответ дляДама-мадама
Звичайно... Ви вже забули, що писали?
...сын моего мужа ушел из семьи, живет вроде бы у друга, но его видели с какой-то девушкой, в общем, дома он не живет и третий месяц за съем не платит, детям что-то там перекидывает. Невестка не работает, за съем платить нечем
найцікавіше, що ця бариня у свої 28 рочків навіть не спробувала знайти роботу! за три місяці!!! це ж капець якийсь
мені, як людині, що працювати почала у 15 дуже важко це зрозуміти
в мене так вийшло, що доньку зять покинув, коли жили разом, він не хотів, щоб вона працювала, займалася господарством домашнім, але для себе позакінчувала усіляки курси - нігтики, бровки, вії, ще модератором підпрацьовувала у блогера одного, тож в неї дохід теж був, але порівняно із зятем невеличкий
коли він пішов, вона влаштувалася на роботу миттю просто! не особливо й перебирала, пішла куди взяли - продавцем у інтернет-магазин на мізерну для Києва зарплатню, але потихеньку вже кар´єру робить, зарплатня виросла, а обирала просто аби біля дому була робота, щоб якщо що швидко до дітей прибігти у школу
Борисфенка• 04 мая в 16:03
Ответ дляВ шоколаде
Років після 30 можна, а по молодості всі вляпуються, бо ілюзій багато, а мізків мало.
В шоколаде• 04 мая в 16:03
Ответ дляБорисфенка
Бажано всіх. Бажано до їх пенсії
Те бабушки и дедушки должны сдохнуть на работе ради внуков?
Люблю кетчуп• 04 мая в 16:03
Ответ дляЗаконна дружина
Автор,тут не наглість родичів а їх розпач...Правильно вище написали вони(сваха,невістка)шукають вихід із ситуації.Але Ви також маєте рацію зі свого боку стосовно квартири.Вашому чоловіку треба обов´язково напоумити сина,пояснити йому що сім´я це святе,що обов´язок чоловіка і батька полягає в тому щоб забезпечувати матеріальні потреби своєї сім´ї,своїх дітей.Вирішувати проблему із житлом маєте не Ви,шановний автор,а син вашого чоловіка.А йому(вашому чоловіку)величезний мінус що не навчив цього свого сина.
Они сваха и невестка с сыном впридачу, автора мнение спрашивали, когда рожали неодного ребенка на съемной квартире?
Совбез• 04 мая в 16:04
Ответ дляУжеВотДа
9 и 5. Никогда не работала и я так понимаю не хочет категорически.
Взагалі забийте.
А тема просто театр абсурду. Тут деякі хрест на пузі ставляють, що дід має допомагати. А в самих сини під платтям залишилися, а невістки позабігали подалі.
Я в реальному житті не знаю сімей, де дід би утримував бувшу дружину сина, а щоб ще й чужу квартиру їй віддав, то взагалі небилиці.
Легко розпоряджатися анонімно чужим майном. По факту ці благодійниці фіг що комусь дали.
Дама-мадама• 04 мая в 16:04
Ответ дляВ шоколаде
Якщо по совісті - то кожен з нас несе відповідальність за членів своєї родини. І батьки не повинні кидати дітей, а діти - батьків на старості. Якщо батько бачить, що його син кинув дітей напризволяще, то по совісті він має допомагати онукам. Можна і не допомагать. Час все розставить по місцям і рано чи пізно з людини запитається. Колись я була на місці такої невістки, тільки дитині був один рік . Відморозився і чоловік (ідеальний чоловік і батько зі сторони), і його батьки, і його сестра... Нічого, вижили. Десять років по тому колишня вже свекруха гірко плакала в трубку і просила вибачення.
Борисфенка• 04 мая в 16:04
Ответ дляВ шоколаде
Та не должни. Ми ж про ідеальну ситуацію.
На практиці хто як може, так і допомогає. Є такі, що навпаки від дітей з 50 років допомогу вимагають, ’бо змучені материнством’.
В шоколаде• 04 мая в 16:05
Ответ дляБорисфенка
Я вышла замуж в 22, сюрпризов не было. Просто нужно открыть глаза и не ждать, что он изменится
ФруктЕщеТот• 04 мая в 16:05
Ответ дляБорисфенка
А звідки вона знала, який він? До весілля всі білі і пухнасті. Невістка точно не винувата, що її з двома дітьми кинули.
брехня про ’білі і пухнасті’. Все прекрасно видно, було би бажання то бачити. А не хапатись в надії ’лиш би женився, потім перероблю на свій копил’
Борисфенка• 04 мая в 16:06
Ответ дляФруктЕщеТот
І толку голосити заднім числом? Вже є двоє онуків і кинута невістка, що була сліпою, не роздивилася.
Але десь жити їм треба.
Мэри Попкинс• 04 мая в 16:06
Ответ дляБорисфенка
Бажано всіх. Бажано до їх пенсії
до своєї чи до пенсії онуків? а ще праонуки народяться...
ФруктЕщеТот• 04 мая в 16:07
Ответ дляДама-мадама
та ні, то просто при розлученні вже нема чого втрачати і визнають те, на що раніше очі заплющувала
Дама-мадама• 04 мая в 16:07
Ответ дляМэри Попкинс
Тут на днях тема була про райцентр, де тривоги постійні, але прильотів ще не було, і питання про дитину, що закінчує 2 клас: чи виходити матері на роботу до 18:00, якщо дитина два дні після школи має бути сама.
Всі як одна написали, що це занадто рано, що дитина сама у тривогу сидіти не повинна і т.д.
А це Київ, де прилітає щодня, і 5-річка може сидіти сама. Ось це і є подвійні стандарти.
Inconvenient• 04 мая в 16:07
Ответ дляУжеВотДа
Да, я знаю, но хотелось почитать разные мнения, срез, так сказать. Может мой шок разобьется о реальность)))))
Сейчас вы тоже начитаетесь немало наглых, злостивих и завистливых мнений. И извините, вы сами виноваты, не делали бы дорогих подарков, не было бы сейчас поползновений отобрать вашу квартиру. Нужно было изначально держаться жестко.
ФруктЕщеТот• 04 мая в 16:07
Ответ дляБорисфенка
то-то Ви чкурнули аж в Німеччину
Борисфенка• 04 мая в 16:07
Ответ дляМэри Попкинс
Онуків
Так то ж добре, що народяться.
УжеВотДа
• 04 мая в 16:08
Ответ дляДама-мадама
Як би обов´язок батька виховувати дитину. І те, що ваш чоловік не хотів це робити з двох років дитини, то не звільняло його від обов´язку... А вітчим то чоловік матері, він якраз не зобов´язаний виховувати дитину при живому батьку.
Ви реально не в курсе, что там было и как, но переубеждать Вас в Вашем с потолка взятом мнении, что он во всем виноват, я не буду. Спасибо за ответ.
ФруктЕщеТот• 04 мая в 16:09
Ответ дляВ шоколаде
я ж кажу, було би бажання їх відкрити. І це, що в молодості, до другий/десятий раз
Роза в вазі• 04 мая в 16:09
Вы ничего не должны. Я бы на месте вашего мужика была бы огорчена, что он вырастил мразь