Ясамаякрасивая)• 04 мая 2025

Вихід з затяжного декрету

Поділіться своїми історіями, будь ласка. Змотивуйте
бЭйбА• 04 мая 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Если так делать, то даже на собеседование не позовут...
Тут вопрос конечно насколько автору нужна работа.
Вам интересно прийти на собеседование и получить отказ из-за неполной информации в резюме?

ТрамвайGirl• 04 мая 2025
Ответ длябЭйбА
Я выше написала, если указать возраст детей, то собеседований вообще не будет.
бЭйбА• 04 мая 2025
Ответ дляТрамвайGirl
А если не указать то будет просто зря потраченное время и нервы
Блакитне небо• 04 мая 2025
Якщо не говорити про дітей, як тоді пояснити декілька років пробілу в роботі?
ТрамвайGirl• 04 мая 2025
Ответ длябЭйбА
Я знаю женщину которая вышла на работу когда ребенку было 6 мес., про детей вообще не писала и если бы она указала что есть ребенок ее бы вообще не взяли, а работа ей очень была нужна.
Я свое мнение выскащала и вы меня не переубедите !
ТрамвайGirl• 04 мая 2025
Ответ дляБлакитне небо
Да как угодно, муж обеспечивал.
Можно говорить и про детей, но результат может быть отрицательный, опять таки это мой опыт, вон выше пишут, что можно все время быть на большичном и белую зп в 30тыс. получать.
Кіна не буде• 04 мая 2025
Автор, як довго шукаєте?
Які причини відмов?
На яку позицію шукаєте?

дожену і ощасливлю• 04 мая 2025
Ответ длябЭйбА
Поэтому обязательно указывать информацию о наличии маленьких детей ,чтоб не тратить свое время и работодателя
Да конечно, наивная
дожену і ощасливлю• 04 мая 2025
Ответ длябЭйбА
Нет. Закрепится и будет диктовать условия.
Вы сильно молодая и наивная
дожену і ощасливлю• 04 мая 2025
Сперва ищите удаленку или парт тайм....
И остаетесь в нем еще лет на 15🙄...
Снегопадка• 05 мая 2025
Моя історія: до першої дитини працювала, років з 16, офіціант, потім бармен, потім адміністратор кафе-ресторану паралельно з навчанням в університеті очно! Тобто після пар ночі були практично без сну, позмінно, звісно що я пари доводилось на ранішніх змінах пропускати. Потім декрет, чоловік вже потроху підіймався карʼєрними сходами після університету, обидва молоді тоді були, 21-22 роки. Декрет мене виснажував, хотілось руху, зайнятості, спілкування, молода кров кипіла… в 2 роки віддала дитину в садок і влаштувалась в юридичну контору, це здавалось так престижно, паралельно ще пішла навчатись на юриста, на другу вищу освіту заочно, зараз не розумію як це встигала все, напевне вік.., працювала 3 роки на ізнос просто, разом із суботами і інколи були години і виклики в неділю. Грошей заробляла багато. Але сімʼю я майже не бачила, недолікованими хворобами дитину загнала… почались проблеми, лікарні… змушена була спочатку брати великі відпустки, потім і зовсім звільнилась через це. Весь час чоловік і батьки говорили перестань, ці гроші не вартують дитини, залишся вдома, дитині потрібна мама, ми допоможемо і т.д. І так воно затягнулось на 6!Років!!! Мені було норм, я почувалась ок, чоловік гарно махнув в карʼєрі, не було гострої необхідності ще однієї зарплатні. Але людина чим більше має, то ще більше хоче і хотілось реалізації, особистого статусу, значимості не тільки як домогосподарка. Вийшла знов на роботу юристом в будівельну фірму. Ну декілька місяців працювала, насолоджувалась, вигулювала наряди, підбори, спілкування, ділова атмосфера, так цього всього хотіла і тут друга вагітність… знала, що не скоро повернусь, та й не візьмуть потім, тому працювала практично до пологів, насолоджувалась, а потім другий декрет, стався зовсім інший! Я їм дуже насолоджувалась і вже нікуди не рвалась, мені всього вистачало, це вже доросла свідома вагітність в дорослому віці, я була дуже щаслива всім нюансам, які мене в перший раз в 21 вводили в шок. Я знайшла мамочок, у нас була ціла компанія для прогулянок як з дітьми 2 рази в день, так і без дітей у якийсь вихідний, лишаючи їх на татусів. Це був прекрасний, спокійний і радісний час. І дитина моя друга так не хворіла, як перша. Потім всі з нашої мамської компанії почали виходити на роботу, то через 5 років і я захотіла, довго шукала, все не те, знайшла адміністратором в приватну школу і садок. Близько від дому, графік позмінний, мені дуже зручно, після другого дня здавалось що треш, стільки бігати і стільки робити, але через місяць-два втяглась, головне не кидати на перших тижнях як би важко не здавалось
автор Ясамаякрасивая) • 05 мая 2025
Ответ дляСнегопадка
Дякую Вам!!!