НаливайКа• 06 мая в 07:21

Групи, чати родичів загиблих на війні

Підкажіть, які є групи(вайбер, телеграм) в яких можно поспілкуватись з родичами загиблих воїнів. В мене загинув брат. Дякую.
Все і одразу• 06 мая в 07:25
тримайтесь... обіймаю, в мене теж брат, зник без вісти
Рассказница• 06 мая в 07:25
Соболезную
Не стесняюсь• 06 мая в 07:46
Мої співчуття вам. Сил і витримки це прожити. Групові чати свої в кожному місті. Там вирішують питання різні стосовно пам´ятників, вшанувань і так далі. Якщо ви про це. Щодо того, аби поспілкуватись для психологічної підтримки, то не підкажу.
Блондинка в Шоколаде• 06 мая в 08:14
Щиро співчуваю, обіймаю ...
Вічна пам´ять Герою
автор НаливайКа • 06 мая в 10:02
Спасибо за соболезнования. Может кто знает группы в Днепре?