Вилами по воде• 05 мая 2025

Пригощення на роботу (не торти)

Добрий ранок, дівчата!
Що можна придумати в якості пригощення на роботу дівчатам, які не їдять торти. Можливо тарілку зробити з брі, фует, виноград і ще шось.
Або якісь солодощі, але не традиційні Київські торти і т.п.
Дякую за ідеї, гарного дня!
Усатая полосатая• 05 мая 2025
Ответ дляВилами по воде
Ні, суши-піца не підходить, треба щось легке, вишукане і не калорійне)
Купите семки и пусть щелкают
Зоряний Шлях• 05 мая 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
И даже конкурс устроить. Пить с закрытыми глазами и угадывать цвет!
Ох, ну это уже тяжелый люкс будет))
Стигла полуниця• 05 мая 2025
Те що Ви написали, то і купуйте. Можна ще додати якийсь шоколад, але не з мас маркет.
Мусик Пусик• 05 мая 2025
Ответ дляЛовлю капці
Співчувати потрібно тільки пажерливим жінкам, які їдять як комбайнери і хворіють ожирінням
Удалено администрацией...
ничевока• 05 мая 2025
Ответ дляЛовлю капці
А худые вечно голодные, поэтому злые
Котя_люлю• 05 мая 2025
Ответ дляSo_so
Воды им по бутылке раздайте, только безлактозной.
И по пучку укропа . Если прям совсем ’вышукано’ надо, то по артишоку
Проня_Прокоповна• 05 мая 2025
Ответ дляВилами по воде
Моті, макаронс, сири, полуниця
Ловлю капці• 05 мая 2025
Ответ дляничевока
А худые вечно голодные, поэтому злые
То поїжте
jampo88• 05 мая 2025
Мікс горішків + нарізка сиру, виноград/оливки/вялені помідори , зефір, , фруктова тарілка, макаруни в інд упаковках і тд
Нога на ногу• 05 мая 2025
Не напружуйтесь. Люди, які «щось не їдять», чуже не їстимуть. Їм все не підійде.
Тоска в носках• 05 мая 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Суші замовте
Надо что то нейтральное, суши далеко не все любят, у меня от одного из вида
неДодекаэдр• 05 мая 2025
Фрукти, суші для не люблячих солодке.
ПробілНеПрацює• 05 мая 2025
Ответ дляВилами по воде
Сир брі, фует і виноград зовсім не калорійні)))
Просто фрукти купіть, вже й полуниця є доступна.
ПробілНеПрацює• 05 мая 2025
Ответ дляЛовлю капці
Автор, ви ніби не знаєте, що місцеві дами мають апетит як в комбайнери
Ви, судячи з вашого коментарю з іншого табору, що порадили автору?)
Личко Невеличке• 05 мая 2025
Учтите что сыр очень калорийный, а в винограде много сахара. Лучше чем торт, но не супер
Гербарія сушу• 05 мая 2025
Замовляли на сайті канапки, дуже смачно і гарно виглядають
KROX@• 05 мая 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
То в них і спитайте , які крильця метеликів вони люблять, що нам тут гадати?
Ну я не їм торти.
І солодке не їм. До чого тут метелики?
Дівчата їдять торт, я чай п´ю.

На подарунок скидаюся, якщо що)
А шо сталося?• 05 мая 2025
Пригощення ... Миксер мне в глаз ...
Сосиска_Втесте• 05 мая 2025
Ответ дляВилами по воде
Зефир ,чернослив в шоколаде ,сырная тарелка ,бастурма, Бизе
Баба на горошині• 05 мая 2025
В Сильпо есть готовые сырные и мясные тарелки. Две тарелки или сами прикиньте скольк нужно на количество ртов, помидорки черри добавили и хватит.
А вообще на халяву жрут все и все без разбору.
Чтоб я еще заморачивалась. Покупаю ящик белковых корзиночек и еще не было ни единого раза, чтоб не съели хоть одну. Главное в этом деле порционность. Каждый в норку утащил и схомячил.
Научительница• 05 мая 2025
Очень вкусно и красиво на шпажке канапе: маслина, ананас,сыр.
Аноним с кешбеком• 05 мая 2025
А яке ’приношення’ носили ці дівчата на свої дні народження?
вре_Динка• 05 мая 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Автор,ну про пригощення вам вже написали.
А щодо теми,то на практиці халявні торти і суші їдять усі. І ті що на дієті і ті що аристократки:))
Ніфіга
Вільний митець• 05 мая 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
У нас принято пиццу покупать и что то попить.
Підтримую. Піцу люблять всі.
кнопкодав• 05 мая 2025
Я пиццей угощала на свой день рождения.
Прижилась традиция, теперь чаще пиццу именинник приносит, торты приелись
Lora-Lis• 05 мая 2025
https://dipfood.com.ua/menu
замовте ось такий сет закусок
Графиня Шезвездицкая• 05 мая 2025
Ответ дляВилами по воде
водички пусть попьют: легкое и не калорийное, а уж как изысканно.
Графиня Шезвездицкая• 05 мая 2025
Ответ дляLora-Lis
https://dipfood.com.ua/menu
замовте ось такий сет закусок
фига се цены
Молчавочка• 05 мая 2025
Ответ дляВилами по воде
Сыр и фуэт - точно НЕ легке и НЕ некалорийне )))))
Коли мовчу- приємна жінка• 05 мая 2025
Стриптизера пригласите.