Shokolad55• Изменено 05 мая в 13:23

Що буде якщо одна з осіб вказаних у заповіті не подасть....

Якщо одна з двух осіб які вказані у заповіті не подасть на протязі 6 міс заяву на прийняття спадщини, то що буде з її долею? Одні кажуть що вона буде висіти в повітрі , інші інше. То все ж, чи може відбутись поділ або оформлення майна без другої особи вказаної у заповіті? Чи може її доля автоматично потім перейти першій особі яка вказана у заповіті?
Seehund• 05 мая в 13:24
Хотите утаить наследство?
автор Shokolad55 • 05 мая в 13:24
Ответ дляSeehund
Хотите утаить наследство?
Навпаки( від нас хочуть, можливо, хочу розуміти до чого бути готовим
Seehund• 05 мая в 13:25
Ответ дляShokolad55
За 6 месяцев можно узнать жив завещатель или нет.
автор Shokolad55 • 05 мая в 13:28
Ответ дляSeehund
А кто будет узнавать? Читали в интернете что ни нотариус ни второй кто в наследстве вообще могут не оповещать. ( до того ж Всі документи у першої особи)
Seehund• 05 мая в 13:30
Ответ дляShokolad55
Ну как минимум, если вам оставляют наследство, вы достаточно близко знакомы с завещателем, есть номер мобильного телефона, можно хотя бы раз в месяц позвонить узнать как дела.
автор Shokolad55 • 05 мая в 13:35
Ответ дляSeehund
Что вы имеете ввиду, меня интересует конкретный вопрос, что будет со второй долей , могут ли по тихому все сделать без второго завещателя, потому что 3 месяца никто не говорил что там 2 завещателя
Remensa• 05 мая в 13:36
Звертаєтесь до нотаріуса , де проживав померлий і нотаріус все вам скаже.
Гитта Ягг• 05 мая в 13:37
Ответ дляShokolad55
Очень странно рассчитывать на наследство от человека с которым ты не общаешься. Вам не кажется? Почему вы думаете, что это человек не переписал завещание, при такой то теплоте отношений?
SantaMonika• 05 мая в 13:38
Ответ дляShokolad55
Вы идете к любому нотариусу по месту прописки умершего
Берёте свой паспорт и код. Якщо вже відкрита справа, вам скажуть у якого нотаріуса і де подати заяву на спадщину
Remensa• 05 мая в 13:39
Ответ дляГитта Ягг
А вам яка різниця, що там у автора? Питання ж не в цьму
автор Shokolad55 • 05 мая в 13:40
Ответ дляSantaMonika
Сказали без свид о смерти ничего не скажут
Remensa• 05 мая в 13:41
Ответ дляShokolad55
Шість місяців дається на подання заяви, а потім можна через суд, якщо термін збіг, а ви не знали.
SantaMonika• 05 мая в 13:41
Ответ дляShokolad55
Вы родственник? Если да, свидетельство о смерти ( дубликат ) вам выдадут в загсе по вашему запросу
автор Shokolad55 • 05 мая в 13:42
Ответ дляRemensa
А якщо всі документи у іншої сторони, якщо піти до нотаріуса будь якого, вже питали, треба хоча б свідоцтво про смерть, яке теж у другої особи. Ми не 1 і не друга лінія рідства
Remensa• 05 мая в 13:42
Ответ дляShokolad55
Візьміть витяг
автор Shokolad55 • 05 мая в 13:44
Ответ дляRemensa
Візьміть витяг
А как его дадут если нет доказательства что мы родственники? ( мы не 1 и не 2 линия родства)
Remensa• 05 мая в 13:45
Ответ дляShokolad55
Ви зовсім чужі?
SantaMonika• 05 мая в 13:46
Ответ дляShokolad55
Документ, який підтверджує факт смерті особи (це може бути не лише свідоцтво про смерть, а й витяг з ДРАЦС, довідка з лікарні, витяг з реєстру актів цивільного стану).
Наявність офіційного свідоцтва про смерть є бажаною, але не завжди обов’язковою, якщо ви можете підтвердити смерть іншим шляхом (наприклад, лікарською довідкою або витягом з реєстру).
автор Shokolad55 • 05 мая в 13:55
Ответ дляSantaMonika
Тобто я можу поїхати у ту лікарню де померла особа чи у морг де вона була також?
Бессмертный пони• 05 мая в 14:08
Ответ дляShokolad55
Значит , берите дубликат .
dreamsunny• 05 мая в 14:42
Якщо протягом 6 місяців не написати заяву на прийняття спадщини, то далі через суд треба буде відновлювати терміни.
Спадкоємці за заповітом зможуть отримати лише свою частку. Ще в них є право через суд оскаржити заповіт.

В будь якому випадку вам треба звернутися до нотаріуса і з´ясувати де відкрита справа.
автор Shokolad55 • 05 мая в 15:27
Ответ дляdreamsunny

А я якщо у другої особи вказаної у заповіті немає ніяких документів та доказів про рідство, але спадкова справа вже відкрита, вона може прийти до цього нотаріуса в якого вона відкрита і просто подати заяву на прийняття спадщини?
dreamsunny• 05 мая в 17:34
Ответ дляShokolad55
Заповіт можна скласти не тільки на родича.
Якщо людина є у заповіті вона просто подає заяву на прийняття спадщини.
Зараз треба з´ясувати у якого нотаріуса відкрита спадкова справа. потім йти до нього.