Фиона Шрековна• 05 мая в 13:42

Ваші лайфхаки в догляді за тонким волоссям

Все своє життя з тонким волоссям я знаходжусь у вічному пошуку ідеальних засобів для нього.
Щоб і не обтяжувалось, і не плуталось, і не висіло сопельками від неправильного масло для кінчиків.. Поділіться, хто вже знайшов якісь ідеальні баночки для такого типу
Ангел-предохранитель• 05 мая в 13:46
В доньки тонке і довге. Заплітатися чи просто розчесати тільки з спреєм
Ловлю капці• 05 мая в 13:50
Мій лайфхак це біозавивка від Інебрія. Тільки вона допомагає мені мати достойний вигляд щодня з мінімум витрати часу та грошей. Волосся здорове, швидко росте і не жирниться, нема потреби витрачати час на щоденне миття голови та псувати волосся феном, плойками та стайлінгом. Витрати часу - лише 1 миття голови на тиждень. Збереження здоровя волосся - лише 1 фен на тиждень)
ВЫВсеВрете• 05 мая в 13:53
Ответ дляЛовлю капці
покажіть фото свого волосся, якщо можна
автор Фиона Шрековна • 05 мая в 13:55
Ответ дляЛовлю капці
ви робите в салоні чи самостійно?
Ловлю капці• 05 мая в 13:56
Ответ дляВЫВсеВрете
покажіть фото свого волосся, якщо можна
Не маю зараз такої можливості. Зайдіть в інтернет і подивіться- там купа варантів на всі довжини. Ви ж розумієте що в кожного виглядає по різному?
Ловлю капці• 05 мая в 14:01
Ответ дляФиона Шрековна
ви робите в салоні чи самостійно?
Звісно робить майстер..як можна біозавивку зробити самій? Раз на півроку оновлюю. Можна і більше ходити, але за півроку в мене воно відростає на сантиметрів 7, і вже немає бажаного обєму біля коренів.
Я пані прохана...• 05 мая в 14:03
Ответ дляАнгел-предохранитель
Підтримую. Ідеальний за свою ціну.
Все до блиску• 05 мая в 15:39
Ответ дляЛовлю капці
О, я теж декілька років назад відкрила для себе завивку. Тепер кайфую
Ловлю капці• 05 мая в 15:53
Ответ дляВсе до блиску
Ага)) тепер тільки думаю, чого раніше не зробила? Стільки стаілйнгів закуплено було. Кожен день ця помивка/укладка, а толку нуль. До роботи доїхала і вже немає укладки. Волосся не росло із-за постійних утюжків.. капець. Зараз раз на тиждень укладочку зробила собі і зранку тільки рефреш, і ніяких проблем.
Сама собі лікар• 05 мая в 16:02
В мене вʼюнке до жирнючі засоби це прям моє. Ще не вигадали засіб який би обтяжив моє волосся.
KyklaNata• 05 мая в 16:16
Ответ дляЛовлю капці
можете показать фото? тоже загорелясь сделать перед летом биозавивку, думаю))
KyklaNata• 05 мая в 16:17
Ответ дляЛовлю капці
какие средства для ухода используете?