ФруктЕщеТот• 06 мая 2025

Муж отдаёт вам зп?

Мой да, приносит, кладёт на стол, с первого дня совместной жизни, аванс у него на карте.
Результат:
вже голосів: 478
209 (43.72%) Отдает всё.
136 (28.45%) Не даёт вообще.
81 (16.95%) Нет мужа.
52 (10.88%) У нас 50/50.
viter33• 06 мая 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Вы просто так не жили, поэтому не понимаете.
Я не понимаю зачем с карты снимать всю зарплату и отдавать жене, тем самым перекладывая на нее все финансовые вопросы.
Если можно отвечать за них поровну. К примеру муж платит коммуналку, жена кружки детей, продукты покупает тот, кто может сходить в магазин. Не отчитываясь при этом за каждую копейку.
Така схема (віддає всі гроші дружині, вона йому потім скидає на бензин) доволі розповсюджена
За умови, що чоловіки працюють по 12+ год.на добу і дома - лише переночувати
Клевотница• 06 мая 2025
Він приватний підприємець, в мене його карта підвʼязана
Ковбой Хагис• 06 мая 2025
Не має зп. Всі що заробить спільні. Його картки додані в мій гуглпей.
А я з косою• 06 мая 2025
Так, моряк, якщо отримує на картку - перекидає все мені частинами, якщо готівкою - віддає при зустрічі.
Ковбой Хагис• 06 мая 2025
Ответ дляviter33
Знімає з карти віддає, потям вона кидає йому на карту ? Дурдом
viter33• 06 мая 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Та звісно, ніхто нічого не знімає
Або віддає свою з/п картку (чи вона постійно в дружини) або в день зарплати (доходу) скидає все дружині, а вона по мірі потреби - перекидає йому (здебільшого на бензин, решта потреб - менш суттєві)
Всі ’домашні’ витрати робить дружина
JannyMoney• 06 мая 2025
я знаю сколько зп мужа, но он мне ее не отдает. Зачем?
Ковбой Хагис• 06 мая 2025
Ответ дляviter33
Та звісно, ніхто нічого не знімає
Всі ’домашні’ витрати робить дружина
А як вона знає що там вся зп?)))
viter33• 06 мая 2025
Ответ дляКовбой Хагис
А як вона знає що там вся зп?)))
Знає про розмір з/п))
Ну або його картка підв’язана
КарамбОлька• 06 мая 2025
В нас спільний бюджет. Його карта є у мене, моя у нього
Чарівна патика• 06 мая 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Я в шоке, как можно не знать сколько зарабатывает муж🤯
Вот так! Когда он очень хорошо зарабатывает, и семье хватает на все и даже больше, то какая разница какая там зарплата
Продавчиня кіз• 06 мая 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Я не услышала ответа, почему это плохо, только оскорбления.

Ну вы все я вижу прожженные жизнью тёти.😁
На мою думку мінуси в тому, що раз вам віддають всі гроші, то і перекладають на вас всі фінансові справи. Оплатити комуналку, купити продукти, побутове, слідкувати за одягом, що купити в будинок. Будуть діти - ви ще й за них будете відповідати особисто.
А що робить чоловік? За що він відповідає в родині?
Продавчиня кіз• 06 мая 2025
Ответ дляРобот Вертер
А как по современному делают?
По сучасному у всіх гроші на картах, їх не знімають готівкою і не кладуть в тумбочку
viter33• 06 мая 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
З тих, кого знаю і в кого така фінансова схема - чоловіки на роботі по 12+ год.на добу. Дома лише ночують. Зрозуміло, що всі оплати здійснює дружина
Продавчиня кіз• 06 мая 2025
Ответ дляПечальки.нет
Самой себе подарки приятнее покупать. Знаешь чего хочешь
У мене чоловік знає що я хочу
На_оба_рот• 06 мая 2025
Нет, зачем? Это какая-то форма рабства - отдавать все что заработал что-ли?
У нас есть общая карта, на которую кидаем по определенной части своей зп, остальное - на свое усмотрение. Доступ у обоих, у меня карта в виртуальном виде, у него в физическом. Это на продукты, коммуналку, бытовую химию, и прочие общие траты.
Барабан для дорослих• 06 мая 2025
Я людина, якій завжди все мало. В попередніх стосунках чоловік заробляв стільки скільки і я, потім трохи менше, і я почала втрачати повагу, в стосунках до цього чоловік перестав працювати і за 8 місяців його безробіття я втратила повагу і пішла.
Тому в нових стосунках я вирішила що не хочу знати його доходів, його витрат. Просто домовились ще з берегів що головне щоб вистачало на наш звичний рівень життя, і не треба було накопичувати на якісь витрати по типу покупки техніки в будинок, а моя зп це суто моя зп. Її я готова вкласти тільки в спільну нерухомість, як частку
У нього дохід не менше 10 тис у мене 3-4 тис, не грн
Христя в тiстi• 06 мая 2025
В нас були періоди, коли чоловік, майже всю свою зп, ’клав в тумбочку’, аби доступ до грошей був в нас двох. Це були періоди, коли або я не заробляла (декрет) чи заробляла мало, або коли наші обов´язкові витрати на родину, фактично, дорівнювали нашому сукупному доходу (я, так само, ’клала зп в тумбочку’). Зараз, коли зп кожного перевищує суму обов´язкових витрат на родину, ми виходимо з розподілу саме витрат, а не доходу кожного. Всі гроші, що залишилася в кожного після розподілу - є особистими грошимами.
Спробую пояснити на прикладі.
Скажімо, сума обов´язкових витрат родини складає 20 тисяч. В родині працюють двоє і один заробляє 15 тисяч, а інший - 10 тисяч. Якщо вони поділять витрати навпіл, то один залишиться з 5 тисяч, а інший - з нулем. Якась фігня буде. Тут, дійсно, раціонально виходити з того, що обидва складають свої доходи, віднімають із загальної суми витрати, а залишок ділять навпіл.
Але зовсім по іншому виглядає ситуація, якщо в одного зп 60 тисяч, а в іншого - 40 тисяч. Скидати разом зп, віднімати витрати і ділити залишок на двох - вже виглядає купою зайвих дій. Значно простіше скинутися по 10 тисяч на обов´язкові витрати і далі кожен витрачає зароблені ним гроші за тим, як вважає за потрібним. Інше питання: а що саме кожен вважає потрібним для себе, враховуючи, що в нього є родина. Але це вже питання морально-етичних якостей кожного партнера.
Чекаю завтра• 06 мая 2025
Ответ дляФруктЕщеТот

Я просто искренне не понимаю, почему мужчина должен всю зарплату отдавать жене. Он раб что ли? А если его коллеги или друзья пригласят а ресторан,он будет жене звонить и просить на карту кинуть его деньги ?) или если срочная покупка для работы или на д р сдать или жене что-то купить, детям захочет?
Единорог_помог• 06 мая 2025
Проголосувала
- не отдает вообще .
Йому приходить на карточку . Він все - все оплачує . Мені дає по необхідності. Я маю доступ до його приват24, можу собі перевести якусь суму , але дуже рідко це роблю . Він повністю покриває всі витрати , але у мене є моя зп - Маникюр, кава , можу йому щось купити , я не рахую і він не рахує .
Единорог_помог• 06 мая 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Спробую пояснити на прикладі.
Якщо у нього 60, то може було б справедливіше щоб він покрив всі витрати ? І залишилось по 40.
Взагалі коли у чоловіка висока зп - доцільно щоб він все покривав
Уходя дверю не хлопать• 06 мая 2025
Ответ дляУхахайкина
А ви не помічали, що вклад кожного (в першому шлюбі) був різний?
Ні. Я теж фінансово включалася.
І навіть дала грошей на ремонт його квартири. Тобто власність його і я без питань відвалила грошей на ремонт, бо я там жила багато років
Всех в сад• 06 мая 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Я звісно не та кому задавали питання, але заробити гроші на всі перелічені покупки то не відповідальність і нічого не робить?)))Чому ж тоді така присталтна увага до чоловічого гаманця якщо це дрібниці і маор жінок погоджуються заробляти в сім´ї на продукти і коммуналку, кажучи що то Відповідальність чоловіка?
Хачапууури• 06 мая 2025
да, отдает все. Он транжира. Я иногда устаю от ведения бюджета - пытаюсь перевесить это на мужа. Но он реально всегда все спускает в ноль
Грушки-яблочки• 06 мая 2025
У нас один счет на двоих и обе зарплаты идут на этот счет. Карта есть у каждого. Все обязательные платежи делаю я, мне так спокойнее ))
Уходя дверю не хлопать• 06 мая 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
А де справедливість, якщо чоловік оплачує все, а дружина - нічого?
60 000 грн.це не та зп, з якої вийде оплатити все, купити собі бажане + відкладати.
Це вийде умовно з зп 10 000 доларів, а не 1500
ДлинноНожка• 06 мая 2025
Мой муж никогда не отдавал мне з\п.
Каждый живет так, как считает нужным и не понятны фукания и осуждения
Единорог_помог• 06 мая 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Справедливість ?)
Якщо ваш чоловік вдома готує , прибирає , пере , і сидить в декретах - от тоді є справедливість .
leonid4d• 06 мая 2025
Ответ дляviter33
Просить ’на карманные расходы’ свои же деньги - это полным оленем надо быть.
Витворунка• 06 мая 2025
Ответ дляЧарівна патика
В смысле какая? На что все хватает? Вот прямо и квартиры с машинами и отдых и все-все себе позволяете?