ФруктЕщеТот• 06 мая 2025

Муж отдаёт вам зп?

Мой да, приносит, кладёт на стол, с первого дня совместной жизни, аванс у него на карте.
Результат:
вже голосів: 478
209 (43.72%) Отдает всё.
136 (28.45%) Не даёт вообще.
81 (16.95%) Нет мужа.
52 (10.88%) У нас 50/50.
Витворунка• 06 мая 2025
Мой мне отдает ЗП с основной и подработки, я веду дом бухгалтерию, впрочем как и весь дом. На разные гулянки он все оплачивает со своего левака, с него же он и живёт 5 дней на работе.
Витворунка• 06 мая 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
По сучасному у всіх гроші на картах, їх не знімають готівкою і не кладуть в тумбочку
Ну это если ЗП на карту, а если наличкой?
viter33• 06 мая 2025
Ответ дляleonid4d
Просить ’на карманные расходы’ свои же деньги - это полным оленем надо быть.
Ну як просить - неочікувано поїхав по справах і просить скинути йому 3000 на картку на бензин на заправку. Бачив таке неодноразово. Але обох влаштовує (жінка - контролює усі фінанси, чоловік - віддав усі гроші і більше його нічого не обходить)
Христя в тiстi• 06 мая 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Якщо у нього 60, то може було б справедливіше щоб він покрив всі витрати ? І залишилось по 40.
Взагалі коли у чоловіка висока зп - доцільно щоб він все покривав
Навіщо ці ’танці з бубном’ при поділі, умовно, вільних коштів? Хіба 30 тисяч недостатньо для того, аби задовільнити свої особисті потреби і бажання? Як на мене, то цілком. Ще й залишиться, аби відкласти.
Стосовно того, аби чоловік покривав всі витрати, то, взагалі, не розумію цього. Якщо двоє працюють, двоє заробляють непогано, але обов´язкові витрати покриває один, то куди витрачає кошти інший? Суто на себе? Так тоді це родина, де є один дорослий (той, хто несе витрати) і діти, яких він утримує. Просто одна ’дитина’ має вік в кількадесят років.
Чарівна патика• 06 мая 2025
Ответ дляВитворунка
В смысле какая? На что все хватает? Вот прямо и квартиры с машинами и отдых и все-все себе позволяете?
Да
Витворунка• 06 мая 2025
Ответ дляЧарівна патика
Да
Если не секрет, какая у вас машина и когда последний раз порадовали себя покупкой новой (очередной) квартиры?
Сколько_мне_лет?• 06 мая 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Я в шоке, как можно не знать сколько зарабатывает муж🤯
ви в шоці бо знаходитесь в іншій ніші...
хто заробляє мільйони, там вже не до звітів
Забобонний фрукт• 06 мая 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
На мою думку мінуси в тому, що раз вам віддають всі гроші, то і перекладають на вас всі фінансові справи. Оплатити комуналку, купити продукти, побутове, слідкувати за одягом, що купити в будинок. Будуть діти - ви ще й за них будете відповідати особисто.
А що робить чоловік? За що він відповідає в родині?
Фінансові справи. Як звучить
Витворунка• 06 мая 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Миллион чего? Если гривен, то это уже не редкость 🤷
Сколько_мне_лет?• 06 мая 2025
Ответ дляВитворунка
ну да в кожного другого дохід 1 млн гривень
r25-1• 06 мая 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Удалено администрацией...
Витворунка• 06 мая 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Нет, но это не такие деньжища, что бы прям не знать сколько муж зарабатывает. Для меня вообще странно не знать, сколько муж или жена зарабатывают. А что ещё они не знают друг о друге? Речь не идёт про точные суммы, но в целом знать это нормально.
Смайлик• 06 мая 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Он отвечает за доходы семьи, конечно, это его главная ответственность. Ну и с детьми занимается, конечно.
Я не работаю, муж много работает, поэтому конечно расходы - на мне, ему просто некогда фигней страдать. Поэтому оставляет себе на необходимые траты, типа машины, обедов, мы еще арендуем помещение, на аренду оставляет. А все остальное переводит мне. И я решаю, сколько в этом месяце отложить, тк знаю все необходимые траты. Но муж наемный работник и у него зарплата, хоть и очень хорошая)
Первый муж был мелким бизнесменом, там другая ситуация, но тоже все решали вместе, тк я была его главбухом.
Продавчиня кіз• 06 мая 2025
Ответ дляВсех в сад
Я звісно не та кому задавали питання, але заробити гроші на всі перелічені покупки то не відповідальність і нічого не робить?)))Чому ж тоді така присталтна увага до чоловічого гаманця якщо це дрібниці і маор жінок погоджуються заробляти в сім´ї на продукти і коммуналку, кажучи що то Відповідальність чоловіка?
Так жінка теж працює
Продавчиня кіз• 06 мая 2025
Ответ дляСмайлик
У автора дітей наскільки я зрозуміла, немає.
І вона працює теж.
Тому ситуація інша
Всех в сад• 06 мая 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Так жінка теж працює
)) чудово, але я відповіді на питання не почула, заробити гроші на продукти і коммуналку то не внесок? Тоді до чого що жінка працює, то ж фігня що хтось працює, раз в місяць заплатити комунальні на які дали гроші от то справжній вклад.
Продавчиня кіз• 06 мая 2025
Ответ дляВсех в сад
Внесок, так само як і від дружини внесок.
Це не просто заплатити за комуналку, це купити продукти, побутові речі, поїхати за цим, принести додому. І так, комуналку теж хтось повинен платити, стежити за цим, не просрочити, не забути подати показники.
Хачапууури• 06 мая 2025
Ответ дляХристя в тiстi
а куда хочет, туда и тратит. Или копит. Девочкам можно
Не любовница• 06 мая 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Ну да, что такое 1000 евро для нашей страны, копейки, я ж забыла, что это форум алигарш.
Если честно, то все зависит от размера зарплаты, да в начале нашей жизни муж тоже все отдавал мне.
Но чем больше становится зарплата , как то меняется само по себе распределение денег, муж все равно все рассказывает про деньги, просто не так нужно все у себя держать .
И 1000 евро действительно очень немного у нас столько на продукты в месяц выходит .
Поросенка• 06 мая 2025
Не знаю сколько точно у моего мужа зарплата , потому что она каждый месяц разная , иногда 2000€, иногда 5000€, просто у меня подвязана его карта , а я пользуюсь , покупаю что мне нужно. Оплата аренды за дом, комуналка, спортзалы, детские кружки , бензин , 2 машины, страховки, лекарства , продукты, моющее , частично одежда для меня и ребенка, и так все это на нем. Свою зарплату я трачу на свои хотелки , ребенку на одежду, иногда вкусняшки, с подругами в кафе сходить
Не любовница• 06 мая 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Выйдите на пенсию, узнаете как прожить на 100$.
Ну тут надо подстраховаться конечно, но не всегда получается, у меня полностью вроде бы самостоятельные родители и доходы кстати, вот такие вот на пенсии у них как у вашего мужа зарплата, так им вечно не хватает. Полетел котел, нам обошелся в 1700 евро, потом у папы две операции на глаза, зубы и сейчас мы оплатили замену коленного сустава .
Машина у него уже старая менять надо, вся разваливается, но все не до этого, сейчас маме зубы надо. А еще второе колено отцу.
Христя в тiстi• 06 мая 2025
Ответ дляХачапууури
Дівчаткам - звісно що можна. Як і хлопчикам. Дітям, взагалі, кишеньковими грошима дозволено користуватися на свій розсуд (окрім купівлі того, що шкодить життю і здоров´ю). І немає значення, скільки років дитині.
Тут цілком згодна.
Хачапууури• 06 мая 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Тут цілком згодна.
Ого вы зануда 40+?
Анчо Ус• 06 мая 2025
моего варианта ответа нет , у меня дубликат карты мужа и я расплачиваюсь ней или снимаю деньги когда мне нужно
Христя в тiстi• 06 мая 2025
Ответ дляХачапууури
Ого вы зануда 40+?
Зануда. Бо знаю як це: не мати грошей, навіть на пів кіло картоплі, аби до зп дотягнути. І чоловік в мене зануда. Також знає погані часи.
Тому, так, в нас тандем двох зануд. І в плані відношення до витрат загалом, і в плані майна і коштів кожного.
Хачапууури• 06 мая 2025
Ответ дляХристя в тiстi
повезло, что вы нашли друг друга, иначе это был бы капец ((( Мы тоже с мужем знаем, что такое тяжелые времена. Когда поженились и родился сын - зарплата заканчивалась за 5 дней. Хватало только продуктов закупить в Метро и подгузников сыну. Одежду ему я на секонде покупала.

Но теперь все ок - мужчина обеспечивает семью, девочка тратит.
Помаранчова душа• 06 мая 2025
Чоловік купує продукти кожного дня, має декілька кредитних зобовʼязань, які сплачує самостійно, все, що залишається, кладе мені на інші витрати, але може взяти, якщо йому потрібно. Як от минулого місяця купував мені телефон, частину відкладених грошей забрав.
Усі оплати за комунальні, кредити, розтермінування, що я брала, сплачую з цих коштів та докладаю свої, якщо не вистачає. У нас багато кредитів після ремонту, поки не розгуляєшся.
Губи з філером• 06 мая 2025
Мені ніколи не давав. Купував тільки те, що вважав за потрібне. Але в мене ЗП була завжди більша
Лялькодзьоб• 06 мая 2025
Чоловік це не раб мій ,тому його зарплата в нього.
ИграйМойГормон• 06 мая 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Необязательно миллионы! У моего зарплата и подработки. За последними я не слежу. Зарплатная карта у меня, у него пайпас. Подработки он или тратит на подарки/машину/родителей, или складывает - короче, делает, что хочет, это его деньги