Та будь яка незалежність це ілюзія сучасного світу. Де би були незалежні жінки якби нікому було побудувати дім, зробити ремонт, сантехніку, електрику, нікому було обслужити транспорт, яким ми добираєиось до роботи чи ту саму каналізаційну систему.
Завтра росія знищить ядерним ударом супутники на орбіті і прощавай будь яка незалежність. Треба шукати самця який захистить від інших самців - хоть палкою, хоть рушницею.
Ответ дляlilul990
Більшість винаходів сучасного світу в тому числі і пралка це чоловічі розробки
А це ніяк не повязано з тим що до другої половини 20го століття жінок не допускали до університетів?
Але і до того були:
- Розалінд Франклін - вивчення структури ДНК і візуалізація спіралі.
- Табіта Бєббітт - циркулярна пила
- Хеді Ламарр - WiFi
- Ада Лавлейс - перший программіст ( в її часть названа мова Ada)
- Патрісія Біллінгс - силікон
- Склодовська - Кюрі
і не мало інших
Але і до того були:
- Табіта Бєббітт - циркулярна пила
- Хеді Ламарр - WiFi
- Патрісія Біллінгс - силікон
- Склодовська - Кюрі
і не мало інших
Volens Nolens• 06 мая в 18:28
Ответ дляrybka21
І шо ви, знайшли вже собі?
В неї був хлопець і загинув , наче
Margaret Rose• 06 мая в 22:21
Ответ дляAnna-08e7
Але і до того були:
- Табіта Бєббітт - циркулярна пила
- Хеді Ламарр - WiFi
- Патрісія Біллінгс - силікон
- Склодовська - Кюрі
і не мало інших
Але і до того були:
- Табіта Бєббітт - циркулярна пила
- Хеді Ламарр - WiFi
- Патрісія Біллінгс - силікон
- Склодовська - Кюрі
і не мало інших
Та ну, ’до другої половини 20го століття’ - ви загнули трохи).
В більшості цивілізованих країн доступ до вищої освіти жінкам почали надавати в 2 половині 19 століття, подекуди це були окремі жіночі заклади, подекуди - коледжі в рамках загального університету, подекуди - разом з чоловіками, але до кінця 19-початку 20 дівчата вже вивчали не тільки філологію і історію, але і точні науки у вищих установах.
Перший жіночий коледж, де дівчата могли легально отримати ступінь бакалавра, відкрився в США, здається в 1834 році.
Та ж Львівська політехніка почала приймати дівчат в 1890-х роках. Олена Степанівна (перша офіцерка в історії) закінчила університет в 1912.