#Пойду_кгадалке• 06 мая в 10:49

Чи смачні сніданки в маку?

Ніколи ще не пробувала їх сніданки
Мама Карло• 06 мая в 10:50
Мені подобаються фреш мак мафіни. Чоловіку ті, що з яйцем.
Роли зʼявились, теж смачні, але як на мене - гірчиці трохи забагато )
пАлАвинкА• 06 мая в 10:53
Мені все смачне, окрім дерунів. Ну і млинці непогані, але домашні краще.
ТаЕщеОптимистка• 06 мая в 11:00
для мене огидні ,найгірше це рол .Раніше донька замовляла мак доставкою на сніданок ,тепер ми готуємо самі .
Намазюкана нішою• 06 мая в 11:02
мені не подобаються, звичайне меню, як на мене, смачніше
Показушница• 06 мая в 11:06
Мне нравится только булка, в ней корочка хрустящая. А так, там есть нечего, выбор скудный.
Лапка• 06 мая в 11:12
как в садике....
Гарачий Чокалад• 06 мая в 19:48
Ответ дляпАлАвинкА
А я обожнюю картопляник,хоча зазвичай картоплю не їм)