Госпожа Белладонна• Изменено 06 мая 2025
У меня нет сил, не получается найти работу
Опускаются руки
А за 7тысяч грн я работать не хочу,предложили в аптеку на склад,там зп 7-8 тысяч грн, такую зп я не хочу
У меня есть опыт работы, но найти работу не получается
Сорока-ворона• 06 мая 2025
Ответ дляКак_б_не_так
все є на відповідних сайтах, на сайті компанії. Я не кадровик і ЛПР в цих питаннях.
То просто поміркуйте, чого до вас не йдуть? Зп мабудь гарна?
Как_б_не_так• 06 мая 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Ну ,тогда у меня галлюцинации ...и это не мне говорят:’ну,вы понимаете,у вас возраст..’
И до лампочки мое во. До лампочки опыт руководящей работы,опыт работы истопником пиролизного котла,завхозом, уборщиком,представителем ....до лампы. Возраст спрашивают-в уборщицы!
це зараз? Знаю, багато роботодавців знизили вимоги в порівнянні з довоєнними часами.
СережкинаЯ• 06 мая 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Вы в центре занятости работаете?
Сорока-ворона• 06 мая 2025
Ответ дляКак_б_не_так
краща ніж 7, про яку пише автор.
Ну і так 100500 грн ніхто не буде платити кладовщику. Хороша людина це не професія.
Краща ніж 7 тис на яку посаду?)
Как_б_не_так• 06 мая 2025
Ответ дляСорока-ворона
Та з жінками не так все просто, чесно кажучі)) Якщо ти ніде не працювала довгий час, не цінний працівник зі своїм великим списком клієнтів, то якось не дуже тебе хочуть бачити.
Я все життя пропрацювала, то я ще в 47 можу вибирати собі роботу і навіть ставити умови. Бо в мене досвід великий, в мене клієнти, навики. Мене хочуть бачити в себе деякі компанії.
Але жінці без досвіду що запропонують? Просиділа останні 10 років дома, чого? Навіщо такий працівник?
Ваш чоловік працював, він спеціаліст, того він і циниться.
ну да, в 50 без досвіду важко. Але ж хто лєкарь людині??
Моя подруга 20 рокіів декрету у війну виїхала в США, працює у фонді що видає, розподіляє гроші біженцям. Живуть на цігроші вона, 2 дітей, винаймає житло, 2 авто.
А тут куда б її взяли б в 40+ років з 20 роками сидіння вдома?
Коварная Зая• 06 мая 2025
Ответ дляНе служанка
Менше ніж 15т я вже не бачу зп з робочим графіком у 5 днів і 8 годин .
Я впевнена що ви знайдете мінімум 15, якщо пошукаєте у схожих або трошки інших напрямках
А Ви подивіться не в Києві і побачите.
Как_б_не_так• 06 мая 2025
Ответ дляСорока-ворона
в нас не прийнято знати та обговрювати ЗП. Не знаю рівень ЗП колег.
Але в порівннні з конкурентами моя ЗП вища (володію достовірною інфо)
Как_б_не_так• 06 мая 2025
Ответ дляСорока-ворона
Краща ніж 7 тис на яку посаду?)
кладовщика, робітник складу, виробництво
Сорока-ворона• 06 мая 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Все вірно, не в роках діло. Ти цінний працівник для них, то не дивляться на роки. А , вибачте, як тут пишуть:’ мені 45 і я не потрібна ніде’. То який керівник у здравому розумі захоче працівника, який сидів сидьма дома роками. Ці відмови не із за віку. Інфантили ніде не потрібні. Молоді без досвіду, так хоч тягнуться, амбіції, хочуть більшого. А в 50 без досвіду приходять, аби відсидіти до 18.
Капитанша• 06 мая 2025
Ответ дляНе служанка
Повно варіантів на мінімалку.
Ті ж вчителі, вихователі, асистенти вчителів.
Не служанка• 06 мая 2025
Ответ дляКоварная Зая
А Ви подивіться не в Києві і побачите.
А я далеко від Києва
Стигла полуниця• 06 мая 2025
Ответ дляСорока-ворона
Да, именно так!
Оно само купилось• 06 мая 2025
//У меня есть опыт работы//
А опыт работы соответствует должностям и зарплатам которые вы рассматриваете?
Может вы работали нянечкой в садике много лет, а теперь претендуете на должность кладовщика на крупном складе?
Конечно, при желании можно обучиться. Но скорее всего выберут кандидата который имеет хоть какой-то опыт в складском деле.
Коварная Зая• 06 мая 2025
Ответ дляНе служанка
А я далеко від Києва
І скільки в Вашому далеко платять продавцям в тому ж АТБ? В нас 12 на руки.
Не стесняюсь• 06 мая 2025
Ответ дляКак_б_не_так
і шо шо 50? ценевирок. Мій чоловік в 47 ось змінив роботу, влаштувався у всім відому компанію на ЗП, яку не вірять шо така буває.
Це тільки тому що молоді ховаються або померли
Мого батька теж ніяк не хочуть відпускати спокійно на пенсію бо ніким замінити
Как_б_не_так• 06 мая 2025
Ответ дляСорока-ворона
ну так, все вірно.
Как_б_не_так• 06 мая 2025
Ответ дляНе стесняюсь
ні, вони його хантили роки 3, але не давали ЗП, яку хотів. А от зараз дали.
А, ще покликали в викладати в універі. То має 2 роботи.
Ніколи не збрешу• 06 мая 2025
Ответ дляКак_б_не_так
дивини. В нас дефіцит працівників, а працівники не можуть знайти роботу.
А какая у вас зп и условия? 15т за полную рабочую неделю ? И список требований на 2 листа?
Не стесняюсь• 06 мая 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Ким працює?
Ніколи не збрешу• 06 мая 2025
Ответ дляНевгамовна сила
**А за 7тысяч грн я работать не хочу,**
У вас много сбережений?
Вас содержит муж (или другой родственник)?
У вас есть другие источники дохода?
У вас есть возможность крутить носом?
У вас много сбережений?
У вас есть другие источники дохода?
У вас есть возможность крутить носом?
Сейчас есть у всех возможность уехать на пособие. Если ответ на ваши вопросы -нет, то она не может себе позволить зп в 7т
Бабця в мештах• 06 мая 2025
Ответ дляСорока-ворона
Автор, не відповідаєте, але все рівно запропоную. В Приват банк касиром або менеджером. Я працювала там довгий час, хто б що не казав, по зп там нормально. Касирам є плани, але на касі їх не важко і виконувати. Так, ввдповідальність за гроші, але вже давно там немає купи операцій на касах. Всіх відправляють на термінал. Потім робила я ще на двух організаціях по потужності не меньше Привата . Повірте, в кого немає з чим порівняти, то Приват дуже лояльні до своїх працівників.
Бо тут понарозповідають жахів)))
Там зп ваша буде рази в 3-4більша, ніж пропонують.
Бо тут понарозповідають жахів)))
Мене з освітою не взяли в ПриватБанк,в них там конкурс багато охочих
Душка-свекрушка)))• 06 мая 2025
Ответ дляБілий Лосик
Чому в аптеку не хочете? В аптечному складі забирать замовлення на ліки
Бо напрацювалася вже за першим столом...ці скандали через одного вже задовбали...то не так,це не так,то дорого,це чому дешево... короче...якось так
Я пішла в аптеку приймати товар, наприклад...але не бачу вакансій
Білий Лосик• 06 мая 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ви працювали приймальником товару в аптеку? В якому ви місті?
Душка-свекрушка)))• 06 мая 2025
Ответ дляБілий Лосик
Ні,не працювала,але довго працювала в аптеці...тому не вважаю,що мені це буде важко)
Я в Києві зараз
Как_б_не_так• 06 мая 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Зп не знаю, не обговорюємо. А, бачу, комплектувальнику на склад світять 20-30тис. Є обіди, мед страховка, бронь, робоча форма. Так, 5\2, 9-18 або 8-17 або інше, є навчання.
На комірника 4 пунта очікувань. Це багато? На різноробочого на вир-во 3 пункта. з яких 2 пункта це дотримуватися чистоти та техніки безпеки та уважність. Готові працевлаштувати мотивовану людину без досвіду роботи.
На менеджера, звісно, трохи більше вимог.
Как_б_не_так• 06 мая 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Ким працює?
інженер мікроелектроніки. Розробка мікросхем.
Білий Лосик• 06 мая 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я в Києві зараз
Я влаштувалася приймальником товару в аптеку.Є вакансії.Але я шукала принципово в своєму районі роботу
Біле пальто• 06 мая 2025
Ответ дляКак_б_не_так
А по-моему наоборот, если мы говорим о женщинах.