Дайте згадаю• 06 мая в 13:20
Хворобливі підлітки
Я вже підзадовбалася...дитині 13...то голова болить, то в грудях давить...то живіт (на місячні), то шлунок...то нудить...то десь лімфовузол нащупає то там то сям...
Я зразу біжу все перевіряти: сердце в нормі (УЗД та ЕКГ), у гінекогола були все ок (УЗД) в щитовидці має вузол-спостерігємо (гормони в нормі, УЗД що півроку)
Усі зараз такі чи мені так "повезло"?
Я не тону• 06 мая в 13:24
В мене така донька. Люблю безмежно. Мій іпохрндрік.
Вчора відпросилась з уроків бо голова боліла.
Пришла додому, як бабка пошептала, з котом всю кімнату перевернула
КротоТо• 06 мая в 13:25
У нас так же. И тоже все обследовали. Все в норме. Даже витамины, ферритины в норме.
Это активный рост и гормональный фон. Вот им и сложно.
КротоТо• 06 мая в 13:28
Ответ дляБоВжеВільна
У дитини є більш захопливе життя, аніж хворіти?
Ашотакое? У моего ребенка отлично все считаю, кружки, хобби, друзья, путешествия, частная школа. Поболеть не забывает при этом.
БоВжеВільна• 06 мая в 13:29
Ответ дляКротоТо
Так само, як у автора, діагноз здоровий?
КротоТо• 06 мая в 13:29
Ответ дляБоВжеВільна
По итогу да.
БоВжеВільна• 06 мая в 13:30
Ответ дляКротоТо
По итогу да.
Можливо, таке активне життя й утомило? :)
Завжди з рушником• 06 мая в 13:30
ой моя такая старшая, то тошнит, то рыгает, то собака укусила носимся с прививками, то трещина ана…ая надо лечить, то нос постоянно заложен, с капель слезть не может..
КротоТо• 06 мая в 13:30
Ответ дляБоВжеВільна
Нет, думаю мы с вами просто забыли, как сложно быть подростком)
Лунтик-паунтик• 06 мая в 13:34
Сыну 13 в августе.
С января то головокружение, то спина.
Один раз с занятий звонили , говорит в глазах потемнело. Обследовали все. Даже МРТ делали.
И это сын без лишнего веса, спортивный.
4 раза в неделю большой теннис. Много на
воздухе проводит времени.
Сейчас соблюдает жёстко режим , в гаджетах минимум, прошел курс массажей.
Сейчас 1 в неделю оставили.
С января то головокружение, то спина.
И это сын без лишнего веса, спортивный.
воздухе проводит времени.
Сейчас 1 в неделю оставили.
Дайте згадаю
• 06 мая в 13:38
Ответ дляЗавжди з рушником
точно! про закладений періодично ніс забула :)
Дайте згадаю
• 06 мая в 13:39
Ответ дляБоВжеВільна
у Вас 2 крайності:
1. мало рухається немає барв у житті
2. перегрузили дитину от і хочеться похворіти
1. мало рухається немає барв у житті
Дайте згадаю
• 06 мая в 13:40
Ответ дляSo_so
Прямо лимфоузел сама у себя щупает?....
так. каже за вухом щось...потім вже немає...то під щелепою...потім проходить
Дайте згадаю
• 06 мая в 13:40
Ответ дляКротоТо
мабуть так.
Дайте згадаю
• 06 мая в 13:40
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Тю, мне 42 года.
Лет в 13-15 у меня болело все. Потом прошло.
в якому віці пройшло?
Помогалочка• 06 мая в 13:42
В мене така , вже 24. Працює з дому,бо як працювала офлайн,то тричі на рік був бронхіт(, заміжня, не готує( не любить), не миє посуд( екзема на руках)- чоловіка все влаштовує. Аналізи якісь здає раз на місяць точно. Але вона народилася з пороком серця,то ми тряслися над нею з народження
Дайте згадаю
• 06 мая в 14:08
Ответ дляПомогалочка
моя теж мала онок-гематологію в дитинстві. з тих пір я тривожно відношуся до будь-якої болі або хвороби.
Але більше ніж пів року то одне то інше...якось дуже багто всього і часто.
Помогалочка• 06 мая в 14:18
Ответ дляДайте згадаю
Ну ось вам і відповідь на ваше питання. На жаль, на рівні підсвідомості та тривожність лишиться,треба навчитися з нею жити. На якість життя майже не впливає,незважаючі на іпохондрію, в дочки завжди були і подруги, і кавалери, є улюблена норм оплачувана робота. Вам треба просто бути для неї генератором оптимізму ,казати ,що все буде добре і( одночасно) не знецінювати її відчуття,бо ображається. В моєї ще з 11 років місяцями тримається підвищена температура,то днів,коли вона здорова майже нема.(((((
Забризкана водою• 06 мая в 14:43
Діти (так, навіть підлітки) сприймають світ таким, яким його транслюєте ви. І якщо ви прислухаєтеся до кожного умовного чиху, то і дитина виросте тривожним іпохондриком.
А якщо мама сприймає навіть серйозну хворобу спокійно і без зайвої тривожності, то і дитина сприймає цю свою хворобу спокійно, як щось, що можна пережити/вилікувати/пристосуватися.
Я знаю про що говорю, виросла з дуже тривожною мамою. І так, підстави тривожитися були, я не просто хворобливою була, в мене була інвалідність і навіть кілька разів лежала в реанімації.
Але я бачила в тій же лікарні багато не меньш хворих дітей в яких все було не так тривожно і дуже дивувалася, що можна жити інакше.
Щоб розуміти наслідок такого виховання - навіть в дорослі студентські роки я часто не могла спати ночами і тривожно, майже з відчуттям жаху думала: для чого я пішла в такий холод/дощ/сніг на прогулянку, от замерщла, захворію і загостриться зронічна хвороба, знову пропущу заняття і мама мене вб´є. І ця тривожність є і досі, але я принаймі її усвідомлюю.
А тоді ще й відчувала нестерпну тривогу і погане передчутя, яке вважала інтуїцією і чекала коли станеться щось погане. А це була просто тривожність, можливо навіть панічна атака.
Зараз до стану здоров´я ставлюся майже без тривоги, але в усіх інших сфераз життя я таки тривожний невротик. А мама щиро не розуміє в кого ятака, бо себе вона вважає спокійною пофігісткою, зі сторони то ж себе не бачить.
І тепер мама переключилася на тата, а я присікаю її розмови про ’як посмів вийти з дому в таку погоду, пішов в тонкій куртці, а їй його потім лікувати. А раптом то в нього не жировик, а онко/ він такий злий, напевно в нього вже діабет і т.д.
Чесно, таких людей потрібно ізолювати, бо не можливо жити поруч і не ’заразитися’ тривожністю.
Дайте згадаю
• 06 мая в 15:18
Ответ дляПомогалочка
у моєї так само був час коли підвищена температура трималася 37,2-37,5. Поздавали купу аналізів. Інфекціоніст сказала нервове або перехідний вік просто. Призначила гомеопатичний препарат для заспокоєння. Тобто ніяких патологій.
Дайте згадаю
• 06 мая в 15:21
Ответ дляЗабризкана водою
розумію про що ви. Моя мама майже така: поїдь раніше бо може черга, а ти точно про все розпитала, а те а се...Постійно накручує. Я вже теж її присікаю і сварю за це. Типу не накручуй. Тому я і сама, як Ви тривожний невротик...це дуже важко.
Техпаспорт на медузу• 06 мая в 15:27
У меня старший такой, вечно все болит. А дочь, наоборот, очень терпеливая, хотя вирусными болеют одинаково часто. Только сын лежит умирает, а у дочери все замечательно.
Техпаспорт на медузу• 06 мая в 15:30
Ответ дляДайте згадаю
В переходеом возрасте у многих субфебрильная температура, это нормально.