Дуже дуже вумна• 06 мая 2025

Не соромно просити про допомогу?

І хто придумав, що про допомогу просити не соромно, не страшно, не принизливо?
Просиш про допомогу - змішають з гі#0м, принизять, скажуть що невдаха, слабка і дурепа, тому що не можешь справитися сама(
І на цілий світ залишаєшся на одинці.
Кумедний ґудзик• 06 мая 2025
У кого вы просите еду и почему?
Єдина Країна• 06 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Я хочу сказати зворотне.
Я стільки вислухала пронизливих слів ’чого це я прошу...’?(
Ну смотря на что просите. Если это непредвиденная ситуация, то ничего стыдного в этом нет. А если вы нищебродка и плодите и плодите детей, а потом попрошайничаете, то это да, унизительно и таких часто посылают вместе с их голодающими детьми и правильно делают.
Ксерокопия ночи• 06 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Я зараз і працюю - прибиральниця.
А повний дитині страшно знаходитися вдома самій.
Я не кажу що винні. Це зараз такий стан. Бо постійно відмовляють. І мені соромно, що я змушена так себе поводити - просити про допомогу, простипро роботу . Взагалі, просити мені соромно
Всім просити соромно і принизливо. Але ніхто вас не змішує з лайном.

Оцього :’.....Просиш про допомогу - змішають з гі#0м, принизять, скажуть що невдаха, слабка і дурепа, тому що не можешь справитися сама(.....
У ваших описах немає. Життя таке і є. Або да, або ні.
Наша взяла• 06 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Ну, на приклад, взяти мене на роботу не на повний робочий день. Відмовляються.
Прошу подивитись дитину (не постійно і не буди вдома з дитиною) Донька сама собі їсти зігріває. Просто підстрахувати. Відмова.
Прошу підтримки їжею. Відмова.
Ви просите - людина відмовляє. Це нормально. Вона вам не зобов´язана.
Мати драконів• 06 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Я зараз і працюю - прибиральниця.
То роботодавці винні, що вам нема на кого дитину лишити?
Де ваші родичі/батько дитини?
dulenok• 06 мая 2025
у меня недавно ракета под дом ляпнулась..хата наполовину в хлам. Если б хорошая знакомая практически не заставила открыть карту для помощи, я б не сделала ’банку’. Спасибо ей. Как она сказала ’помогают тем, кто просит’
Мати драконів• 06 мая 2025
Ответ дляdulenok
Співчуваю, але в автора інша ситуація.
Є робота, графік, але ходити на неї вона не хоче, бо в неї ’дитина’. Ви думаєте вона одна жінка, яка працює і має дитину?
Мост_Устал• 06 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Я зараз і працюю - прибиральниця.
Мені теж було б соромно просити якщо є робота і ви не інвалід.
Чим ви відрізняєтесь від інших людей?
Ксерокопия ночи• 06 мая 2025
Автор, я повинна була ходити на роботу, для себе, бо не отримала б проект і гроші, а сину 7 років, і він теж боявся . То я включала телефон, відео і спілкувалась з ним весь час. А як відео не могла, навушник в ухо, телефон в карман і теж розмовляли.
Спробуйте так з дитиною . Скільки років дитині?
Мост_Устал• 06 мая 2025
У мене є знайома, яка все не могла знайти роботу, ходила з дитиною, і просила щоб взяли на пару днів в тиждень, або відпускали раніше, або ще щось і т.д.
Звісно її на ту роботу не брали.
dulenok• 06 мая 2025
Ответ дляМати драконів
Співчуваю, але в автора інша ситуація.
честно говоря, дальше комментарии не читала...по теме страпоста написала со своей стороны.
Мати драконів• 06 мая 2025
Ответ дляdulenok
Вік дитини автор не пише. Трохи складається враження, що автор хоче маніпулювати ’дитиною’ і їй це не вдасться.
dulenok• 06 мая 2025
знакомой приходилось с 5 лет ребенка самого оставлять дома, чтоб работать. И да. работодатель не обязан ’входить ’ в положение
Мусик Пусик• 06 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
А як повинні брати на роботу, поступово?
Я не висуваю умови, я прошу, або запитую
Тобто у роботодавця немає вакансій з неповною зайнятістю, а ви всеодно просите для вас зробити виключення?
автор Дуже дуже вумна • 06 мая 2025
Так, дівчата, усі ваші слова я кожен раз слухаю, коли звертаюсь за допомогою - ’.. дитиною прикривається; ми не повинні входити в ваше положення; ви маніпулятор; чим відрізняєшся від інших; ти просто не хочеш працювати; де родичі....’.
Так, я чую такі висловлювання кожен раз
Мати драконів• 06 мая 2025
Автор, відкрийтесь, напишіть з якого ви міста і яка саме допомога вам потрібна. Тут є душе хороші люди, переконалася особисто.
Для мене ваша тема ніби і крик про допомогу, але з претензіями.
Моя улюблена страшко• 06 мая 2025
Ответ дляМинерАлочка
Просить о помощи не стыдно, но нужно понимать, что вам помогать никто не обязан, соответственно тот, которого вы просите о помощи, вправе вам отказать
И сильным чаще всего отказывают в помощи (
Моя улюблена страшко• 06 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Я хочу сказати зворотне.
МинерАлочка• 06 мая 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Это личное дело каждого 🤷🏻‍♀️
автор Дуже дуже вумна • 06 мая 2025
Ответ дляМусик Пусик
У роботодавця не вказано, є така вакансія чи ні. І я запитувала. І не прошу робити виключення. Просто питаю, чи є така можливість? Чи питати не можна?
Може і дійсно, я роблю щось не так
Моя улюблена страшко• 06 мая 2025
Ответ дляПоследний вагон
А ваша думка про себе складається виключно з негативних думок сторонніх людей?

Звісно, щоб навіть попросити про допомогу, розум треба.
Що мається на увазі про розум треба ?
Тобто вміти гарно маніпулювати?
автор Дуже дуже вумна • 06 мая 2025
Ответ дляМати драконів
Та то такий крик душі.
Мабуть питання в мене. Це я роблю щось не так.
Звичайно, ніяких претензій не маю, ні в´якому разі.
Последний вагон• 06 мая 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Що мається на увазі про розум треба ?
Тобто вміти гарно маніпулювати?
Ні, треба елементарне розуміти, що це інших людей ні до чого не зобов´ящує і що відмова у проханні не дорівнює змішуванню з гівном.
Мати драконів• 06 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Так, я чую такі висловлювання кожен раз
То може треба прислухатись і зробити висновки?
Треба ось так• 06 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Прошу підтримки їжею. Відмова.
Залежить ще в кого просите.
Я б теж не брала б знайому чи подругу на роботу (ще і на її умовах).
З дитиною сиділа тільки сестрі. Їжею б допомогла будь кому (якщо не хамон і дунайський шоколад просять
Мусик Пусик• 06 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Може і дійсно, я роблю щось не так
Звісно ви можете запитати.
А роботодавець може відповісти, що немає.

Після такої відповіді ви завершуєте розмову і прощаєтесь?

Чи починаєте пояснювати про дитину сподіваючись, що відповідь зміниться?
Любви вам!• 06 мая 2025
А я завжди отримувала допомогу. Різні ситуації були в житті. І дуже складні обставини, в тому числі. Певно, сама я б ніколи не вигребла. Але, чомусь, в мене завжди була підтримка. Допомагали люди близькі і, навіть, не дуже. Бувало просила. Хтось, сам пропонував допомогу. Тому, не дивлячись ні на що, моя віра в людяність непохитна)
МинерАлочка• 06 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Прошу підтримки їжею. Відмова.
Наверное им нужен работник на целый день. Найдите себе пару и предложите работодателю делить ставку с вашей напарницей. Может так он согласится
Ребенок - большая ответственность, не все любят детей, не все хотят ними заниматься, еще и бесплатно
Может у человека нет возможности помогать вам едой. Наверное у него нет свободных денег, которые он готов тратить на благотворительность
МинерАлочка• 06 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Так, я чую такі висловлювання кожен раз
Так они и правы. Люди не хотят напрягаться ради вас. Вы попросили- вам отказали. Это нормально. Просите других, кто-то да согласится
В школах работают по пол дня, поступите на заочку на педагога, идите работать ассистентом учителя
автор Дуже дуже вумна • 06 мая 2025
Ответ дляМусик Пусик
Звісно ви можете запитати.

Звичайно, я завершую розмову, якщо не запитають, чому я шукаю роботу саме на скорочений день.