Дуже дуже вумна• 06 мая 2025

Не соромно просити про допомогу?

І хто придумав, що про допомогу просити не соромно, не страшно, не принизливо?
Просиш про допомогу - змішають з гі#0м, принизять, скажуть що невдаха, слабка і дурепа, тому що не можешь справитися сама(
І на цілий світ залишаєшся на одинці.
Мусик Пусик• 06 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Так, я працюю і шукаю ще роботу.
Щось я знову не зрозуміла.
Ви ж писали, що дитина боїться залишатися сама вдома?

То вам треба дві роботи, щоб більше заробляти?

Чи ви хочете замінити існуючу роботу на ту де можна буде працювати менше? Щоб бути вдома з дитиною?
автор Дуже дуже вумна • 06 мая 2025
Ответ дляМусик Пусик
Щось я знову не зрозуміла.

Я працюю до 15. Але ж не кожен день. І ось я шукаю додаткову роботу.
Мусик Пусик• 06 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Це ще більше ускладнює ситуацію.

Якби ви шукали роботу на неповний день, але зі щоденним стабільним графіком, то може і знайшлася б така вакансія.

Але у вашому випадку це і не щодня, і не на весь день. Тобто ніякої стабільності для роботодавця.
неДоЖиру• 06 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Ну, на приклад, взяти мене на роботу не на повний робочий день. Відмовляються.
Прошу подивитись дитину (не постійно і не буди вдома з дитиною) Донька сама собі їсти зігріває. Просто підстрахувати. Відмова.
Прошу підтримки їжею. Відмова.
Подивитись дитину Ви можете просити тільки у близьких родичів, всіх інших за гроші. Скільки дитині?
неДоЖиру• 06 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Бо дитина навчається в школі онлайн.
Ми живемо в Харкові.
Так яке тоді питання про їжу? Безкоштовні обіди по всьому Харкові по школах. Для усіх бажаючих. До трьох порцій може брати одна людина без усяких документів. Ходіть, беріть три порції і харчуйтесь майже безкоштовно.
Elani• 06 мая 2025
Не стыдно, если действительно край.
Не надо смотреть на осуждающих.