Bransoletka• 07 мая в 09:58

Голод в Газі. Що там відбувається?

Попадається багато відео, що в Газі голод. Ізраїль же нібито вийшов звідти. Бойові дії припинені. А відео, де багато людей, дітей, які борються за миску рису в чергах. Що там відбувається?
Ирина_Б_• 07 мая в 10:00
ну и что чтотвышел, Израиль контролирует все входы и выходы
lus_so• 07 мая в 10:04
Шоу по розводу лохів на дєнєжку.
Ола15К• 07 мая в 10:23
А там колись жили нормально взагалі?
Bilolena• 07 мая в 10:39
Ось ключові причини:

Військові дії та бомбардування: З жовтня 2023 року Ізраїль проводить масштабну військову операцію в Секторі Гази у відповідь на атаку ХАМАСу. Унаслідок бомбардувань були зруйновані ферми, склади з їжею, водогони, пекарні й дороги.

Блокада: Ізраїль (а також Єгипет) контролює кордони Сектору Гази і значно обмежує ввезення товарів, включно з продовольством, пальним і медикаментами. Навіть гуманітарні вантажі часто затримуються або блокуються.

Нестача палива: Без палива не працюють хлібозаводи, водонасоси та холодильники. Це ускладнює зберігання і доставку продуктів, навіть якщо їх вдалося завезти.

Перевантаження гуманітарної системи: Організації, як-от ООН, не встигають або не можуть доставляти достатню кількість їжі через зруйновані дороги, відсутність безпечних маршрутів і обмеження з боку армії.

Вимушене переміщення населення: Мільйони людей змушені були покинути домівки й переселитися в перенаселені райони без належного доступу до харчів, води й санітарії.
Наталка -русалка• 07 мая в 10:53
Не віриться ,що це відбувається в 21 столітті..
lammama• 07 мая в 10:55
Переживайте за наших сограждан.
автор Bransoletka • 07 мая в 10:57
Ответ дляНаталка -русалка
Мета атаки: геноцид...
Incol• 07 мая в 10:59
Ответ дляНаталка -русалка
Мені теж не віриться, що ми четвертий рік у війні, а страшні розповіді про тортури і звірства над людьми, яких вдалося з полону звільнити, навіть читати не можу.
gaga-48ba• 07 мая в 11:10
Ответ дляНаталка -русалка
ви подивиться відео з нагрудних камер хамаса за 7 жовтня, для загального розвитку
Наталка -русалка• 07 мая в 11:13
Ответ дляgaga-48ba
А Ізраїль святі?
gaga-48ba• 07 мая в 11:17
Ответ дляНаталка -русалка
А Ізраїль святі?
а ви уявить, що ви попали в полон з малими дітьми до ізраільтян чи до хамас
я бачила пару відео з тих камер, цього не забути ніколи
Наталка -русалка• 07 мая в 11:28
Ответ дляgaga-48ba
Де бачили?
Volens Nolens• 07 мая в 11:31
Ізраїльські терористи їх ще не добили
космея• 07 мая в 11:35
Ответ дляНаталка -русалка
Ви взагалі звідки? В нас війна 11 років і тисячі загиблих. А тут вжахалися за Газу
космея• 07 мая в 11:36
Ответ дляНаталка -русалка
А Ізраїль святі?
Хто почав ескалацію?
Наталка -русалка• 07 мая в 12:13
Ответ длякосмея
Хто почав ескалацію?
Ізраїль якщо так подумати
gaga-48ba• 07 мая в 13:05
Ответ дляVolens Nolens
Ізраїльські терористи їх ще не добили
ну може вам пощастить, і життя зведе вас з улюбленими хамасятами, поспілкуєтесь
Argesha• 07 мая в 19:45
Ответ дляНаталка -русалка
Ізраїль якщо так подумати
Якщо будь-як подумати
Argesha• 07 мая в 19:49
Ответ дляНаталка -русалка
А Ізраїль святі?
Яке їхало, таке й здибало.
Якщо ти усе таке бідне-нещасне, потерпаєш від окупантів і все таке - то одна річ. А коли ти лізеш на територію окупанта і твориш там діч, і вже від твоїх дій там вмирають люди, діти - то вже в очах світової спільноти бідною вівцею ти не залишишся, подобається це тобі чи ні. Тут або труси, або хрестик.
Наталка -русалка• 08 мая в 11:05
Ответ дляArgesha
Яке їхало, таке й здибало.
А що не мають права лізти на території окупанта?
Наталка -русалка• 08 мая в 11:06
Ответ дляgaga-48ba
Ви не відповідаєте,де ви бачили відео
Argesha• 08 мая в 13:02
Ответ дляНаталка -русалка
Та лізь куди хочеш.
Тільки нещасною жертвою ти вже вважатися не будеш в світовій свідомості. А таким же самим окупантом. І з тих пір, як ти став таким же, твої взвизги щодо того, як неможна іншим лізти на території інших держав - то вже пшик і не варте нічого.
Наталка -русалка• 08 мая в 13:09
Ответ дляArgesha
Та лізь куди хочеш.
Тобто зсу не потрібно було наступати на курщині?
Argesha• 08 мая в 13:42
Ответ дляНаталка -русалка
Ще раз, кому з першого не доходить:
Та лізь куди хочеш)
І далі за текстом.
Coffee is Love• 08 мая в 22:11
А я днями бачила як кацапобидло б´ється в черзі за тарілку гречаної каші.
Думаєте з голоду дохнуть? Ні, просто маргінали.