Помилуйте мадам• 07 мая 2025

На танцах через 3 месяца не учат ничему новому. Жаловаться?

Танцы государственные, но платные, 1500 в месяц 3 р в неделю по часу. Те дети, кто совсем "нулевики", за 3 месяца усваивают новое для себя и на этом всё "новое" заканчивается. Учитель ленивая и не хочет учить ничему новому, ей проще, чтоб дети тупо повторяли всё, что умеют и на этом всё. В других группах на этих танцах такая же ситуация.
Бабка-ежика• 07 мая 2025
Куди ви зібралися скаржитися? Змініть колектив
Я матуся, мені можно• 07 мая 2025
Это единственные танцы в городе?
Сяду на шию, дорого!• 07 мая 2025
Ну пойдите на другие танцы
Сяду на шию, дорого!• 07 мая 2025
Смысл от вашей жалобы?
Сусідка зверху• 07 мая 2025
Жалуйтесь прямо тут
Я матуся, мені можно• 07 мая 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Ну пойдите на другие танцы
Нет, автор будет продолжать ходить на те, и жаловаться на Советчице.
Сусідка зверху• 07 мая 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Мыши плакали, кололись.....
автор Помилуйте мадам • 07 мая 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Мы бросим. Просто хочется наказать училку, чтоб не повадно было
Сусідка зверху• 07 мая 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Скиньте сюда ее фото. Мы сделаем это за вас
Парова машина• 07 мая 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Автор, а с чего вы взяли, что обладаете правом наказывать кого-то?
Донька подруги• 07 мая 2025
Ну це з вашої точки зору лінива, а комусь нормальна. В чому буде ваша скарга полягати? Що на вашу думку, педагог лінивий? Він когось образив, вигнав заняття чи погано про когось висловлювався?
ОливьЕЖечка• 07 мая 2025
Автор , моя дочка учится в музыкальной школе. Одно произведение играет с января месяца. Ничего нового не учит. На учителя жаловаться?
Жинси на дитину• 07 мая 2025
Это обычная практика. Репетиторы также работают. У каждого есть свой предел, дальше которого этот человек научить не в состоянии. Не может, не хочет... просто научит до какого-то уровня и все....

Чтобы учить чему-то новому надо самому развиваться. А у нас большинство ленивых.
Дама с заначкой• 07 мая 2025
Важко уявити, що діти за 3 міс вже прям так усе засвоїли.
Броніки для Моніки• 07 мая 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Если ленивая - дела не будет.
Что делать:
1 прийти на занятие
2 спросить что нового они выучили за урок?
3 какую композицию выучили за месяц?
4 какой прогресс у вашего ребенка?
5 как она оценивает его индивидуальные показания?
Если она ничего не делает будет увиливать или отвечать формально..
Я ходила на танцы (взрослая группа) они занимались 2 год, а я пришла новенькая. догоняла, было трудно но мне догонять подходит больше чем волочиться где все знакомо.. Но, преподаватель тоже разленился и я ушла.. ушла года через 3.. потому как динамики уже не было и стало нудно
Ананомчикус• 07 мая 2025
напишите в спортлото
Я матуся, мені можно• 07 мая 2025
Ответ дляПарова машина
Шоб неповадно было))))
Пишет же
Люблю порядок• 07 мая 2025
Судя по цене, это Киев.
Напишите какой стиль танца, может посоветую коллектив. Хорошему хореографа нужно хорошо платить, а гос учреждение этого делать не будет. Я бы меняла, тут без вариантов. Не тратила бы ни деньги, ни время, ни нервы. Ну поменяют на такого же, а дальше? Ну можете пожаловаться для разнообразия в департамент культуры, если очееь хочется. Но толку будет 0
Сокодавка ще та• 07 мая 2025
Идите в хореографическую школу. Серьезно. Там есть программа, учебный план расписанный по часам, экзамены.
Масяня Я• 07 мая 2025
А вы не думаете, что разучив танец, дети должны отточить точность исполнения. Может поэтому сначала доводят до идеала один танец, потом переходят к другому?
Люблю порядок• 07 мая 2025
Ответ дляСокодавка ще та
И школьная программа расчитана на шаблон ’балерина должна быть тупой’.
Люблю порядок• 07 мая 2025
Ответ дляМасяня Я
В нормальных коллективах учат вначале миллион технических еллементов и только потом ставят какие-то танцы. Или параллельно. Очень много комбинаций разогревочных, танцевальных, технических. Бывает даже каждый урок новая. В хороших коллективах дети с ходу с первого-второго раза запоминают новую хореографию. Дочка была раньше в таком коллективе, про который Вы пишите. Как итог ребёнок был нулевым. Ничего не умела, ещё и неправильно учили из минимального шпагат тянуть. Танцы ставили они по несколько месяцев.. Пол года в нормальном коллективе и запоминает новую хореографию с одного раза. Максимум с двух. Никто с ПРО детьми не учит по пол года танец. Сольный номер ставится 4-6 занятий. Если нет технической наработки у ребёнка, то это просто становится невозможным и это путь в никуда. Так и будут уметь танцевать одно и то же.
Хачапууури• 07 мая 2025
Я хореограф. Закінчила відповідний навчальний заклад, маю диплом, досвід роботи як танцівниці, так і хореографа з дітьми й дорослими.
Поділюся професійною точкою зору. Є два підходи до навчання:
1. Швидко, цікаво, красиво, але непрофесійно.
Цей підхід застосовують у масових студіях, які працюють на “натовп” тих, хто хоче просто “потанцювати” і приносить гроші. Так навчають дорослих, яким треба за 5 занять зробити “щось гарненьке”, або мам, яким головне, щоб дитині було весело й цікаво. У цьому випадку ні про яку техніку, правильність рухів чи танцювальний розвиток не йдеться.
Кожні 15 хвилин можна вчити новий танець, танцювати з хусточками, ляльками, каченятами чи ще чимось розважальна програма з елементами рухів під музику. Так, це весело, приємно, цікаво. Але результату в перспективі нуль.

2. Професійно: від простого до складного, через відпрацювання кожного руху. Це коли кожен елемент шліфується з нуля, по кілька годин, поки не ляже “в тіло”. Тільки такий підхід дає базу, на яку можна будувати складну хореографію і серйозний танцювальний розвиток. Цей шлях довший, важчий, часто менш “розважальний” на старті — але він про результат, а не процес для розваги.

Обидва підходи мають право на існування. Просто треба зрозуміти, що саме вам потрібно:хореограф-аніматор чи хореограф-професіонал.Від цього й варто відштовхуватись.
Хачапууури• 07 мая 2025
Ответ дляЛюблю порядок
таночок ’ маленьких каченят’ можна взагалі за 15 хв вивчити, можна навіть не вчити - показуєш і всі одразу танцюють. Комунікативні танці - там всі з 1-2 разу запам´ятовують рухи - так стадіони танцюють.
Ніколи в танцях нічого швидкого професійно не було. Тому що танці це навичка тіла, а навичок закріплюється тільки багаторазовим повторенням одного і того ж.
І ось коли воно вже на автоматі, тоді так танцювальні зв´язки легко, бо просто сказав ’два того, три того, ти туда, ти сюда, на рахунок раз оцей кандибобер робимо ’ і все все зрозуміли і станцювали. Але це явно не про 3 місяця танців автора.
автор Помилуйте мадам • 07 мая 2025
Ответ дляХачапууури

В нашем случае не первое и не второе. Просто ’толочат воду в ступе’. Это как в вашем первом варианте, но только из занятия в занятие одно и то же. И так год( А на следующий год добавят 2 капли чего то нового и будут опять год размусоливать. Это я узнала, из отзывов и глядя на тренировки старших девочек.
Хачапууури• 07 мая 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Ну що значить воду в ступі? Батман можна годинами робити біля станка і то тільки на користь. Ви не хореограф, ну як ви можете дати об´єктивну оцінку?
Я не можу стверджувати за всі танцювальні напрямки, але народний танець, класичний (балет) , спортивно-бальний - саме такий по краплі і довго.
Якщо треба просто розвагу - ну просто тоді інший танц клуб/колектив. Типу курси ’сальси і бачати’ і за пару занять крутити попою доволі непогано. Конкурсів так не виграти, але для задоволення - не питання.
Крихітка на всі• 07 мая 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
зарплата копійочка, ніхто не буде перед вашими діточками напрягатись, самі займайтесь, а не скидайте на інших
Люблю порядок• 07 мая 2025
Ответ дляХачапууури
’Таночок маленьких каченят’ не проходить навіть відбір на артденс, а моя дитина з непоганим таким місцем і балами у фіналі, як соліст )) так само, як і табір глобал. Є клас, є складна хореографія. Запам´ятава-молодець, ні -твої проблеми. Перечитайте мій пост, я пишу про те саме, про технічну базу, яку спочатку повиння напрацювати діти. І ця база отримується завдяки величезній кількості учбових комбінацій. На оберти, на стрибки, на елементи, хореографічних і багато іншого. Дитина з такою базою запам´ятає все з першого разу і їй не потрібно вчити пів року ’танок маленьких каченят’. Якщо Ви дійсно хореограф, якщо Ви або ваші діти були хоча б в танцювальному таборі, або відвідували класи крутих хореографів, то Ви добре зрозуміли про що я. Якщо діти вчать довго, то це або слабка та ’туга’ група, де діти не вміють думати та довго вчаться, або непрофесійний викладач.
Пацелуйнитуда• 07 мая 2025
А смысл жаловаться)? Она изменится? Ищите танцы которые вам подойдут
Люблю порядок• 07 мая 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Ну тогда не теряйте время. Моя дочь была в таком коллективе. Ещё повезут ваших детей на вонючие конкурсы, где раздадут медальки всем и родители будут пищать от счаться, что их дети лучшие и боготворить викладача. Меняла б и не думала. Ребёнок у меня один.