Иванка Бур• 07 мая в 11:56

Девочки, как вы нашли работу онлайн?

Поделитесь, пожалуйста, на работу не могу на данный момент выйти, а деньги нужны много долгов(
Радикальная• 07 мая в 11:57
А что вы умеете делать?
Дуже дуже вумна• 07 мая в 11:58
Шукайте у своїй сфері вакансії, які пропонують дистанційку. Причому тут як ми знайшли?
Снежнакомка• 07 мая в 12:00
Я раскидала информацию по спецгруппам по моей профессии в тг. Плюс олх и Фейсбук.
палка-копалка• 07 мая в 12:01
я искала сначала в контакте клиентов, потом в гугле и на кабанчике. сильно Вам помогла?)
Чижик Пижик• 07 мая в 12:01
Дивна питання. Шукайте в сфері в якій ви розумієтесь. Телеграм канали, ворк юа, знайомі ...
Сарафанное радио• 07 мая в 12:02
подружке предложили вести инет-магазин белья 2/2, отвечать в директе, з/п не знаю
18 мнеУЖЕ• 07 мая в 12:02
Моніторила, плюс дала об´яву, що саме шукаю. Результат був.
Басноплетка• 07 мая в 12:03
Дуже багато онлайн роботи в продажах, дзвонити по телефону, оформлювати замовлення, вводити все це в комп. Нічого складного..але ЗП малі...12000-15000. Складаєте резюме і грузите на ворк юа. І самі там шукаєте роботу онлайн і вам писати будуть
Радикальная• 07 мая в 12:05
Ответ дляБасноплетка
Смотря где, для нашего города это совсем не мали зарплаты, но на такие должности все требуют опыт, знание CRM и т.п., кого попало не возьмут.
Я_з_Франека• 07 мая в 12:05
Ідіть в кол центр
Нога на ногу• 07 мая в 12:17
Ось цілком реальна вакансія, не лохотрон, сама там працюю, але звільняюсь. Правда оформляють як ФОП. Ну і на зп 20 тис не варто розраховувати, а от 16 тис цілком реально (оплата погодинна, то іноді було і меньше 16). Досвід не потрібен, робота дистанційна, можна з будь якого регіону.
https://www.work.ua/jobs/6579991/
P.S. тобто 20 тис заплатять, якщо виконаєте норму і отримаєте бонуси. Для когось можливо і цілком реально їх отримати. З плюсів - непогана фіксована ставка, тобто 16 тис реально на голій ставці заробити.
Я_з_Франека• 07 мая в 12:26
Ответ дляНога на ногу
https://www.work.ua/jobs/6579991/
Як фоп? Зразу допобачення
Анонимус Я• 07 мая в 12:31
Була звичайна робота в офісі, але 3 роки всі онлайн працюють
Анонимус Я• 07 мая в 12:32
Ответ дляЯ_з_Франека
Як фоп? Зразу допобачення
Чому? Якщо робота потрібна, то що страшного у ФОП?
палка-копалка• 07 мая в 12:35
Ответ дляНога на ногу
https://www.work.ua/jobs/6579991/
а что там делать надо? понятно, что принимать входящие. а дальше? какая сфера?
Нога на ногу• 07 мая в 12:40
Ответ дляЯ_з_Франека
Як фоп? Зразу допобачення
ФОП веде бухгалтер і податки сплачує працедавець.
Розумію, що такий варіант підходить не всім, але якщо потрібна саме дистанційна робота і задача не померти з голоду, то цілком ок.
І якщо порівнювати в моєму місті, то бачила навіть вакансії оператора колл центру з зп 8 тис або без ставки, тільки % від продажу.
Виннипуховна• 07 мая в 12:52
Ответ дляАнонимус Я
Ви з минулого століття, коли лякали тим, що ФОП можна відкрити і неможливо закрити? В ІТ 90% працівників працюють як ФОП (я сама, купа моїх знайомих з різних компаній). Працюють роками. Всі ідіоти, а ви така розумна одна тут?
Анонимус Я• 07 мая в 13:01
Ответ дляВиннипуховна
Ви читаєте що я написала?) Чи ви букви забули?
Я спитала, що страшного у ФОП?

’Чому? Якщо робота потрібна, то що страшного у ФОП?’
Виннипуховна• 07 мая в 13:02
Ответ дляАнонимус Я
Я спитала, що страшного у ФОП?

я відповідала не на ваш комент, а вище. не кіпішуйте. здається, по моїй відповіді видно, що не вам адресовано
Анонимус Я• 07 мая в 13:03
Ответ дляВиннипуховна
Ви відповіли адресно мені. Розумна ви наша)
Не вмієте відповідати?)
Виннипуховна• 07 мая в 13:03
Ответ дляАнонимус Я
Не вмієте відповідати?)
бл*, кнопкою промахнулася. Може вам до лікаря з таким рівнем тривожності?
Я_з_Франека• 07 мая в 13:05
Ответ дляНога на ногу
Якщо фоп оформлений на працівника то який бухгалтер веде документацію та податкову звітність? Хто наймає бухгалтера? Фірма яка найняла працівника, чи вже сам працівник(фоп)?
Анонимус Я• 07 мая в 13:06
Ответ дляВиннипуховна
Співчуваю) не кіпішуйте. Щось вже зранку промахуєтесь.
Не переживайте так за тих ФОПів. Все добре. Цілу тираду написали)
Виннипуховна• 07 мая в 13:07
Ответ дляАнонимус Я
О блін, я визнала свою помилку одразу, а ви от чомусь не можете заспокоїтися. Он як вас ’розмотало’. Співчуваю вашим рідним та оточенню, мабуть, всі на АД сидять
Нога на ногу• 07 мая в 13:10
Ответ дляЯ_з_Франека
Фірма має свого бухгалтера. Тобто в даному випадку це колл центр з великою кількістю працівників, за таким же принципом і ІТ компанії працюють.
Я_з_Франека• 07 мая в 13:12
Ответ дляНога на ногу
Тобто вона веде і цілу компанію і фоп ’пупкін Микола васильович’? А якщо по фопу не вчасно подадуть звітність? Хто все розрулює?
Белочкой зови• 07 мая в 13:14
Ответ дляНога на ногу
В Ай ті така зарплатня, що можуть себе дозволити ризики штрафів за неподану звітність ФОП та інші ризики. А не за 16 тис грн. Цирк для лохів
Я_з_Франека• 07 мая в 13:16
Ответ дляБелочкой зови
Оооо бачите як класно, але в вакансії шукають не айтішніка. В тому то і суть
Белочкой зови• 07 мая в 13:16
Ответ дляЯ_з_Франека
Без лоха и жизнь плоха
Виннипуховна• 07 мая в 13:17
Ответ дляЯ_з_Франека
ФОП контролює вчасно подані звітності, невже це важко зайти та подивитися в кабінеті платника? Зробили проблему на пустому місці.