Иванка Бур• 07 мая 2025
Девочки, как вы нашли работу онлайн?
Поделитесь, пожалуйста, на работу не могу на данный момент выйти, а деньги нужны много долгов(
Я_з_Франека• 07 мая 2025
Ответ дляВиннипуховна
ФОП контролює вчасно подані звітності, невже це важко зайти та подивитися в кабінеті платника? Зробили проблему на пустому місці.
Ну от я подивилася і далі шо? Іхати на фірму і шукати бухгалтера який робив звітність? І далі що? Чекати коли вона свої булочки підніме і перевірить документи? А як вона звільнилася чи хер забила, а податкова пише мені.
Виннипуховна• 07 мая 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Блін, ви от ведете бесіду про те, в чому взагалі не розбираєтеся, як це працює. Можете не розбиратися далі, ті, хто розбираються, зможуть отримати ширший вибір нормальних вакансій
Я_з_Франека• 07 мая 2025
Ответ дляВиннипуховна
Ви айтішники такі класні, 100 варіантів вирішення проблеми😄 від заплатити до самому розібратися. А в вакансії з фопом зп 16000
Белочкой зови• 07 мая 2025
Ответ дляВиннипуховна
Слушайте, не надо лапшу людям вешать на уши. У меня был свой ФОП и доверять чужим людям вести за себя ФОП и САМОЙ при этом нести ответственность перед налоговой и др. контролирующими органами, а также потенциально судами за 16 тыс грн в месяц согласится только лох неадекват
Виннипуховна• 07 мая 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Я працюю в айті, але я не програміст і по 3-5к євро не заробляю, якщо шо.
А що, зп в 16000 - це привід тупити? Просто цікаво
Знаєте, від того, хто ФОП і в кого веде бухгалтер звітність на роботі, я ще ніколи не чула про проблеми. Але регулярно чую ’роботи нема, всі роботодавці погані, ай-яй-яй, буду далі на попі рівно сидіти’. Якось так і живемо
Виннипуховна• 07 мая 2025
Ответ дляБелочкой зови
Так ведіть самі! Я вибрала сама собі вести ФОП, бо в нас на роботі ця опція є, але вона платна (хоча в більшості випадків безплатна). Але мені безкоштовно допомогли розібратися і допомагають консультативно і далі. В чому проблема? Які потенціальні суди, ви про що взагалі? Подати звітність раз в квартал і заплатити податків - максимум дві години вашого часу в квартал. Перший раз - згодна, більше часу займе
Белочкой зови• 07 мая 2025
Ответ дляВиннипуховна
Конечно, только зачем нормальному человеку эта шарашкина контора за 16 тыс грн при условии самому еще и ФОП вести?
Нога на ногу• 07 мая 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Тобто вона веде і цілу компанію і фоп ’пупкін Микола васильович’? А якщо по фопу не вчасно подадуть звітність? Хто все розрулює?
В штаті компанії бухгалтер, яка веле усіх працівників, умовно 100 Фопів Пупкіних.
Все прозоро і зрозуміло, в період звітності лист на електронку: шановні ФОПи, тоді то на ваш рахунок будуть перераховані кошти для сплати податків за квартал, зайдіть і підпишіть електронним підписом платежі.
І Якщо ФОП Пупкін орієнтується в календарі, то сам зрозуміє чи не забули про нього і запитає чому не сплатили податок.
Я_з_Франека• 07 мая 2025
Ответ дляВиннипуховна
Рукаліцо, просто нема слів.😄
Вам пишуть, що за такі гроші як в вакансії той гемор з ’самарозібралася і людидопомогли’ нев правданий. Ви й далі про своє😀
Виннипуховна• 07 мая 2025
Ответ дляБелочкой зови
Конечно, не ведите, зачем оно вам и ему.
Просто не все компании, что предлагают работать через ФОП - шарашкины конторы. Но у вас же огромный опыт, насколько я понимаю, что тут докажешь.
Белочкой зови• 07 мая 2025
Ответ дляВиннипуховна
А зечем вам что-то доказывать, работайте за 16 тыс и ведите ФОП в свое удовольствие, дело ваше
Виннипуховна• 07 мая 2025
Ответ дляНога на ногу
я намагаюся щось подібне пояснити людям, але тут виходить як в приказці про бісер та свиней... все без толку. Всі дуже обізнані з великим досвідом
Нога на ногу• 07 мая 2025
Ответ дляБелочкой зови
В Ай ті така зарплатня, що можуть себе дозволити ризики штрафів за неподану звітність ФОП та інші ризики. А не за 16 тис грн. Цирк для лохів
Ок, але умовним лохам теж потрібно десь працювати.
Я до рівня ІТ не дотягую, а потрібна була дистанційна робота і завданням було не померти з голоду.
І в тієї ж компанії є вакансії і на 50 тис, просто більші вимоги до працівників. Їх теж як Фоп оформляють
волосатое стекло• 07 мая 2025
Ответ дляНога на ногу
А підкажіть, будь ласка, по цій вакансії треба втюхувати та впарювати? Наскільки доя вас була важктю робота?
Белочкой зови• 07 мая 2025
Ответ дляНога на ногу
Ви не відповили на питання дівчат, що саме Ви просували в інеті, щоб не померти з голоду? Послуги чого надавали, констультації з приводу чого? Це тайна?
Нога на ногу• 07 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло
Якщо порівнювати з іншими колл центрами - не важка. Впарювати не потрібно, достатньо щоб клієнт погодився поговорити, прослухав пропозиції. Тут зрозуміло, що на дзвінки не всі реагують позитивно.
Нога на ногу• 07 мая 2025
Ответ дляБелочкой зови
Кого справді цікавить, то можуть відгукнутися на вакансію, їм hr все розповість і це ні до чого не зобов´язує. І через саму вакансію можна подивитися з якими проектами співпрацює цей колл центр (сам колл центр міжнародний і справді крутий).
Якщо цього не вказали в вакансії, то не впевнена чи маю право розголошувати.
котопёс• 07 мая 2025
Ответ дляБелочкой зови
+100000 а потом еще гемор закрыть тот фоп при увольнении. У меня подруга сейчас так валандается. Заяву-то она написала, но налоги ей насчитали по полной, сейчас сидит ждет аудит. И это у нее фоп 1 группы, самый простой. В предложенной вакансии наверняка 3 группа. Кстати, фоп отвечает всем своим имуществом, чтобюы вы понимали. И на сегодняшний момент платят все группы 800грн военный сбор, 1760грн ЕСВ и единый налог в зависимости от группы. И в один прекрасный момент фирма отказывается платить ну допустим военный сбор. От радости-то работнику из своих 16000 его платить) или ЕСВ. И кто ее обяжет? фоп же на работника. Фирме хорошо, она экономит на налогах,от работнику не очень)
Белочкой зови• 07 мая 2025
Ответ дляНога на ногу
’Крута’компанія. з якої ви вирішили піти та шукаєте собі лоха на заміну не розголошує чим займається
котопёс• 07 мая 2025
Ответ дляБелочкой зови
++++ и что же крутая компания так экономит на налогах сотрудников? Кстати, в вакансии почему-то не указано, что нужно оформлять фоп. С чего бы это?))