А.р.і• 07 мая в 14:21

Дівчата, раджу саою найулюбленішу сиворотку.

The ordinary. Multi peptide +ha serum
Скільки я їх перепробувала. Ця в мене весь час на повторі. Я з нею самомасаж роблю.
Мені 39. Вона гарно зволожує. Більшого не вимагаю
Позаземний розум• 07 мая в 14:23
Для начала напишите какая у вас кожа. Она не может всем 100% подходить.
автор А.р.і • 07 мая в 14:24
Ответ дляПозаземний розум
Нормальна.
аромат Жука• 07 мая в 14:27
А що інше пробували, щоб розуміти з чим порівнюєте?
Аноним_Русалка• 07 мая в 14:28
Ответ дляПозаземний розум
Мне не подошла. У меня комбинированная.
автор А.р.і • 07 мая в 14:30
Ответ дляаромат Жука
З того що не на полиці, медік8 був, ля мер, герлен, ля рош, корейські і тд.
автор А.р.і • 07 мая в 14:32
Ответ дляАноним_Русалка
Мне не подошла. У меня комбинированная.
Мені не підійшла їхня морська гілауронова, гілауронова з міддю.
Непогана ретинол і сквален.
Ця просто чудово зволожує. Не користуюсь клінік і есте лаудер зараз, хоча люблю їх.
Пишіть і своїх улюбленців
Аноним_Русалка• 07 мая в 14:34
Ответ дляА.р.і
А вот Medik8 это моя любовь ))) увлажняющую сыворотку покрыть ретинолом 10 и кожа бархатная. Но и ретинол не все подходит. Все очень индивидуально
автор А.р.і • 07 мая в 14:37
Ретинол це вде дуже індивідуально і в холодну пору.
Це зволожуюча на кожен день під крем.
Я повторюю її раз 10
Болтушка Му• 07 мая в 14:37
Ответ дляА.р.і
Medic8 уже проигрывает другим брендам, Ля Мер развод с красивой сказкой, люксы ни о чем, корейские тоже так себе. Ну, Вам подошло и гуд.
автор А.р.і • 07 мая в 14:38
Ответ дляБолтушка Му
А що ви порадите? Я завжди рада новому
Маю натхнення• 07 мая в 14:42
мені ордінарі це баночки для молодої безпроблемної шкіри які нічого не роблять але й не шкодять
в 30 якщо ж проблеми вже пустишкі
Маю натхнення• 07 мая в 14:42
Ответ дляБолтушка Му
чим користуєтесь? обаджі інститутм?
Болтушка Му• 07 мая в 14:43
Ответ дляМаю натхнення
чим користуєтесь? обаджі інститутм?
Нет. Институтум тоже весьма посредственная косметика.
Маю натхнення• 07 мая в 14:44
Ответ дляБолтушка Му
так розкажіть про ваш догляд бо в мене медік але можливо є кращий аналог
Болтушка Му• 07 мая в 14:45
Ответ дляА.р.і
А що ви порадите? Я завжди рада новому
Я подбирали себе уход с косметологом из профа.
Болтушка Му• 07 мая в 14:47
Ответ дляМаю натхнення
А что Вам даст мой уход? Он подобран для меня, моих проблем и моего типа кожи. Советую присмотреться к Isdin, Decaar, Sesderma.
Ленне-Рейма• 07 мая в 14:48
Ответ дляБолтушка Му
Я так понимаю, что дальше последует ваш рецепт крема из натуральных масел в кастрюльке на кухне;)
Аноним_Русалка• 07 мая в 14:48
Ответ дляА.р.і
Це зволожуюча на кожен день під крем.
Я повторюю її раз 10
У меня вечером увлажняющая сыворотка, ретинол, увлажняющий крем. Утром сыворотка с витамином С, увлажняющий крем, солнцезащитный крем 50. Все Medik8. Мне 43 и такая комбинация нравится моей коже )
Ленне-Рейма• 07 мая в 14:51
Автор, а как вам этот ретинол? У меня от ординари впечатление пустышки, но я их ретинол не пробовала.
Захекалася читать• 07 мая в 14:51
Ответ дляА.р.і
Непогана ретинол і сквален.
Пишіть і своїх улюбленців
Вот чего стоят советы людей, которые несчастную гиалуроновую к-ту осилить не в состоянии?
Доль Чекомбана• 07 мая в 15:04
я такой пользуюсь. в июле будет 40, кожа комби, реактивная
Ленне-Рейма• 07 мая в 15:08
Ответ дляБолтушка Му
Decaar чем может быть нам интересна? Никакой прозрачности, никакой информации о клинических исследованиях. Цены обычного массмаркета. Учитывая регистрацию на кипре, это может быть все что угодно типа тианде и проч.
Sesderma обычная аптечка. Да, есть неплохое, но не прям косметолог подобрал, не смешите.
Если вы все это покупаете у косметолога, то она вам отлично навешала лапши.
автор А.р.і • 07 мая в 15:11
Ответ дляЛенне-Рейма
Мені не сподобався. Від ордінарі мені подобається тільки одна сиворотка
Безпорадна Кроко• 07 мая в 15:43
Ответ дляБолтушка Му
Не к чему там присматриваться, ерунда на уровне масмаркета.
Ленне-Рейма• 07 мая в 16:04
Ответ дляА.р.і
Спасибо, я так тоже предполагала, сэкономили мне двадцатку ;)
Куколка-мяуколка• 07 мая в 16:50
Цікаво, що Совєтчиця мені відбила охоту ділитися враженнями від будь-якої косметики, бо повсякчас писали, що це прикрита реклама-))) перечитала тему, а тут ні одної такої відповіді, аж дивно.
автор А.р.і • 07 мая в 17:23
Ответ дляКуколка-мяуколка
Подивіться скільки бекаючих смайликів в старпості! А в житті ці люди милі і посміхаються😀
аромат Жука• 07 мая в 20:25
Ответ дляБезпорадна Кроко
Читаю тему і розумію, що дійсно все індивідуально. Для мене ця сироватка Одінарі +/- як Isana з Ватсонс, хіба що не така липка. Тобто не побачила я якогось ефекту. ЛяРош +/- така ж сама. Для мене найкращі сироватки та й креми теж Christian Breton. Ще була сироватка Ahava. От вона взагалі суперова, але закінчується якось дуже швидко
аромат Жука• 07 мая в 20:29
Ответ дляА.р.і
Так і є. В житті вони мають тримати маску, лицемірити. А тут під анонімами можна бути самими собою, виплескувати все г#мно, що накопичилось всередині. Але може воно і непогано, скинуть тут свій яд і в реальному житті буде їм легше та їх оточенню. Інша справа, що бут є вразливі пані і дуже важко переживають неконструктивну критику та відверте хамство
автор А.р.і • 08 мая в 01:02
Ответ дляаромат Жука
Так. Щоб тут нормально почуватись, треба мати гарну самооцінку і сталеві яйця😀 бо зїдять.